Куди подівся Лєнін ?

Більше
10 лют. 2014 15:14 - 10 лют. 2014 15:23 #89719 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Є красномовний анекдот:

С: Тату! Тату! А хто такі жиди і хто такі євреї?
Т: Синку, євреї живуть в Ізраїлі, де будують незалежну єврейску державу, а жиди живуть в Україні, де будують незалежну українську державу.
С: Тату, а хто такі москалі і хто такі кацапи?
Т: : Синку, москалі живуть у Росії, де будують незалежну москальську державу, а кацапи живуть в Україні, де будують незалежну українську державу.
С: Тату, а хто такі українці і хто такі хохли?
Т: О, синку, українці живуть в Америці, Канаді, Австралії, де будують незалежну українську державу. А хохли живуть в Україні і заважають жидам, кацапам і українцям збудувать незалежну українську державу!


Нічого не нагадує?

жЫрный онегдод :woohoo: Хоть и старый. Тема про памятник навеяла еще один:

... стоят, значит два памятника рядом. 100 лет стоят, 200, 300 лет стоят. Ну, господь сжалился, думает, оживлю на 15 мин, пусть погуляют. Оживил, памятники спрыгнули с постаментов и сразу же ушли в густые деревья. Ну, богу стало интересно, заглядывает туда - а там один памятник передает голубя в руки другому и со сладким злорадством в голосе говорит: "Держи!!! Теперь Я НА НЕГО НАСРУ!!!"

А насчет Ленина - САМИ виноваты!!! Нехер было заигрывать с национальным вопросом. Не было в царской России понятия "национальность". "Вероисповедание" - да, была такая графа. С национальностью - это большевики, идиоты, додумались. Мало того, что людей разобщили, так еще и дали республикам право ВЫХОДА из СССР (кому интересно - гуглим конституцию СССР). Так пусть не плачут теперь что чума эта развелась - потому что САМИ ее развели! Тягнибоков, Кличков, Яценюков и прочих. Родившихся в хуевом СССР, получивших бесплатное образование в хуевой москальской школе, окончивших хуевый кацапский ВУЗ за счет хуевой москальско-оккупантской системы....
Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 10 лют. 2014 15:23 ким Ёмигрант.
Ці користувачі подякували: Lego, praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 лют. 2014 15:31 #89721 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?
Мене просто бісять люди, які ставлять знак рівності між нацистами та націоналістами. :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2014 19:40 #89723 від Lego
Відповідь від Lego у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Lego, якщо ви читали історію - вітаю.

Якщо маєтете натхнення викласти свою оцінку історичним подіям - то прошу дуже. З радістю ознайомлюсь з вашою точкою зору. А не з вашими натяками.

Ну і до чого тут ця репліка з "вітаю"?
Невже так незвично усвідомлювати, що хтось окрім вас ще може думати?

А що стосується моєї точки зору, то в вашому даному випадку краще промовчати... і просто поржати :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2014 21:22 - 10 лют. 2014 21:26 #89727 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
отрывок из интервью Матери Тягныбока


Після другого курсу Олега Тягнибока забрали в армію. Служив у Шепетівці на Хмельниччині.

— Через каліграфічний почерк генерал Серебряний узяв до себе писарем. Я переживала, бо зі Шепетівки відправляли в Афганістан. Генерал заспокоював: ”Не переживайте, мамаша, он под моей опекой”.(говоря другими словами отмазали от Афгана где другие ребята воевали) Коли повернувся, влаштувався медбратом на ”швидку”. На третьому курсі оженився на українці. У нашій родині заведено триматися свого. Якби одружився з москалькою чи жидівкою, не мав би про що з нею говорити. Із товаришами збирався їхати роверами на Східну Україну агітувати. Прибігаю в обід додому, щоб йому на дорогу пляцок спекти та оселедці замаринувати. У кухні якась дівчинка чорненька, із косою до пояса пече тістечка з яблуками. Олег знітився, каже: ”То — Оля, моя товаришка”. На Новий рік уперше прийшов пізно додому. Каже: ”Мамо, не сварися, пробач. Я буду женитися. Я дармо трачу час. Кращої від неї все рівно не знайду”. Весілля відгуляли на 200 людей. Усі були у вишиванках.
Останнє редагування: 10 лют. 2014 21:26 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лют. 2014 22:17 #89729 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?
І що тут такого? Це якось стосується Леніна, чи у тебе якась нелюбов до Олега Ярославовича?
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лют. 2014 23:57 - 10 лют. 2014 23:57 #89730 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?
Знайшов в себе в альбомі :)
Долучення:
Останнє редагування: 10 лют. 2014 23:57 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2014 09:33 #89731 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dentist пише: І що тут такого? Це якось стосується Леніна, чи у тебе якась нелюбов до Олега Ярославовича?


в мене нелюбов до всіх нацистів яки позорять нашу неньку Україну . а Тягнибок і його партія є нацистами. це суто моя точка зору. продовжуйте обожнювати вашого фюрера і руйнувати памьятники.
який наступній крок буде? перейминувати вул Карла Маркса на вул Бандері?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2014 10:31 #89733 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише:

Dentist пише: І що тут такого? Це якось стосується Леніна, чи у тебе якась нелюбов до Олега Ярославовича?


в мене нелюбов до всіх нацистів яки позорять нашу неньку Україну . а Тягнибок і його партія є нацистами. це суто моя точка зору. продовжуйте обожнювати вашого фюрера і руйнувати памьятники.
який наступній крок буде? перейминувати вул Карла Маркса на вул Бандері?

Дивись як правильно Ос сказав))))

Dj Os пише: Мене просто бісять люди, які ставлять знак рівності між нацистами та націоналістами. :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2014 10:47 #89734 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
Мене просто бісять люди, які ставлять знак рівності між нацистами та націоналістами. :S

в том то і справа шо я чітко бачу межу між націонал патріотами та між нацистами. OS таке враження що або школяр або тіки недавно школу закінчив. хлопчина дивиться на світ скрізь рожеві окуляри. і його мозок ще дуже вразливий. і піддається впливу паганих дядьок. щось подібне було в Росії дуже багато молоді стали фанами ТЕСАКА. (Максим Марцинкевич) який ловив педофілів та наркоторгівців. знімав то на камеру та викладав в інтернет. справа дуже потрібна доречі. але потім виявилося що то було прикриття для нього та його фашиської партії.
ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80...B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2014 11:00 #89735 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?
Ахахаха, а ти дивився передачі з тим самим тесаком, коли адвокати його захищали, сказавши фразу:
"Як адвокат, я б тебе може й посадив би, але як чоловік, я тобі руку потисну"
"Чого в нашій країні (Росії) за злочини садять лише після злочину, чому такі люди як Максим, який ловив саме педофілів до злочину, мають нести якусь відповідальність"
В Тесака були всі докази, що ті люди педофіли і правильно він робив, що висвітлював цих людей, показував суспільству які вони гнилі зсередини.
Ти будеш його звинувачувати в ідеях націонал-соціалізму, в той самий момент захищаєш комуністів, які були інтернаціонал-соціалістами, різниця лише в тому, що Німеччина будували свій світогляд на ідеї однієї нації "німці (арійці)", а комуняки, через те, що захопили саме ЗАХОПИЛИ інші країни, народи мусили себе назвати інтернаціоналісти.
з.і.Тому що ти тут згадав Макса, взагалі недоречно і *ЛЯТЬ, коли люди зрозуміють що нацисти були в Німеччині, а ФАШИСТИ в Італії.
з.і.і. Ніде він не реєстрував партії, тому як він міг прикрити свою партію?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів