Куди подівся Лєнін ?

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лют. 2014 22:25 #89821 від LuK
Відповідь від LuK у темі Куди подівся Лєнін ?
то вже флуд і срач чистої води...
але раз вам так не байдужий наш Ленін,що аж 10 сторінок срачу розвели,за який адмін щиро усім дякує, процитую Сталіна

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:36 - 13 лют. 2014 22:41 #89822 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dj Os пише: Навіть не збираюсь :) Твого Леніна вже нема і не буде. Навіщо витрачати свої сили дарма на цей срач?


тим що ти неможеш обоснувати свої ж твердженння доказує що ти є жалюгідним тролем який заходить у всі теми на форумі щось там пукає невтему а потім какається...

ТРОЛОЛО ШКОЛОЛО. you're funny
Останнє редагування: 13 лют. 2014 22:41 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:40 #89823 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: тим що ти неможеш обоснувати свої ж твердженння доказує що ти є жалюгідним тролем який заходить у всі теми на форумі щось там пукає невтему а потім какається...

ТРОЛОЛО ШКОЛОЛО.

А відсутність розділових знаків та дотримання норм елементарної орфографії, в переміжку з постійним тиканням всім підряд, про що може свідчити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:43 - 13 лют. 2014 22:46 #89824 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише:

kolbasnik пише: тим що ти неможеш обоснувати свої ж твердженння доказує що ти є жалюгідним тролем який заходить у всі теми на форумі щось там пукає невтему а потім какається...

ТРОЛОЛО ШКОЛОЛО.

А відсутність розділових знаків та дотримання норм елементарної орфографії, в переміжку з постійним тиканням всім підряд, про що може свідчити?


я тикаю тільки тим хто мені тикаэ. ви знову всім доказав що ви э неуважним бовдурем...

Навіть не збираюсь :) Твого Леніна вже нема і не буде. Навіщо витрачати свої сили дарма на цей срач?
Останнє редагування: 13 лют. 2014 22:46 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:45 #89825 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: я тикаю тільки тим хто мені тикаэ. ти знову всім доказав що ти э неуважним бовдурем...

Так би мовити, спалився на риторичному питанні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:46 #89826 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
в чому спалився?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 22:57 - 13 лют. 2014 22:59 #89827 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише:

kolbasnik пише: я тикаю тільки тим хто мені тикаэ. ти знову всім доказав що ти э неуважним бовдурем...

Так би мовити, спалився на риторичному питанні.


бачу зелених чортів природа зовсім інтелектом обділила. постійний срач який льється з вашого боку це є доказом вашої недолугості. виривати пару стрічок з контексту і прагнення на цьому заробити свій імідж вас неприкрашає. ваші методи є тупі й огидні. ніколи невідповідаючи на прямі питання ви завжди залишатиметесь жалюгідним тролем який перш за все прагне набити найбільшу кількість постів на форумі...
Останнє редагування: 13 лют. 2014 22:59 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2014 23:03 #89828 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?
kolbasnik я школоло???? :lol: :lol: :lol: Сам те і може шо школотою обзивати, а я ше маю йому шось доказувати. Нещастя ти совкове, бери супер-клей і йди краще свого ідола до купи збирай, ніж тут какашками кидатись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 23:10 #89829 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dj Os пише: kolbasnik я школоло???? :lol: :lol: :lol: Сам те і може шо школотою обзивати, а я ше маю йому шось доказувати. Нещастя ти совкове, бери супер-клей і йди краще свого ідола до купи збирай, ніж тут какашками кидатись.


який же ти жалюгідний. за свої слова тра відповідати... а так ти обкакався просто. сиди тихенько і непукай.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 23:50 #89830 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: бачу зелених чортів природа зовсім інтелектом обділила. постійний срач який льється з вашого боку це є доказом вашої недолугості. виривати пару стрічок з контексту і прагнення на цьому заробити свій імідж вас неприкрашає. ваші методи є тупі й огидні. ніколи невідповідаючи на прямі питання ви завжди залишатиметесь жалюгідним тролем який перш за все прагне набити найбільшу кількість постів на форумі...

Адаптований переклад цитати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів