Куди подівся Лєнін ?

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лют. 2014 22:32 - 07 лют. 2014 22:34 #89617 від LuK
Відповідь від LuK у темі Куди подівся Лєнін ?
можна любити Леніна чи ненавидіти,вважати катом чи мессію.
але то таке....
Звертаюсь до замовників та виконавців,ви не боїтесь людських прокльонів?
Це страншна сила,перевірено!!!Воно ж як не на вас то на ваших дітях....
Останнє редагування: 07 лют. 2014 22:34 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2014 22:53 #89619 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?
Янукович наочно доказав, шо прокльони не діють))
Ці користувачі подякували: Dentist, makar75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лют. 2014 23:06 #89620 від LuK
Відповідь від LuK у темі Куди подівся Лєнін ?
бо він на Афоні свої гріхи вимолює, а ви демони на форумах сквернословите чи в чатах,на крайняк на віче помолитесь зі всіма.бо так годиться....
Ці користувачі подякували: makar75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2014 01:32 - 08 лют. 2014 01:39 #89621 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

lamer85 пише: Стаять, Зорька... Лєнін теж тоді не займався - він нікого не вбивав власноруч. Як і М. Островський. Лєнін сформулював ідеологію, за якою вбивали. Островський з піною біля рота ту ідеологію пропагував. Вони тут абсолютно рівноправні. Зрівняти - і памятник, і музей, і все інше. А інакше розрив шаблону якийсь виходить.

Микола Островський позиціонував себе як український письменник. Щось такого в ідеології Леніна я не пригадую. Нагадайте, будь-ласка, ідеологію Леніна, яку пропагував М.Островський, а то щось знову кучковим пафосом тягне.

LuK пише: можна любити Леніна чи ненавидіти,вважати катом чи мессію.
але то таке....
Звертаюсь до замовників та виконавців,ви не боїтесь людських прокльонів?
Це страншна сила,перевірено!!!Воно ж як не на вас то на ваших дітях....

Ортодоксальні раби полюбляють канонізувати своїх рабовласників, але то різновид соціального садо-мазо.
Останнє редагування: 08 лют. 2014 01:39 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, PaDre

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 10:14 - 08 лют. 2014 10:19 #89628 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Микола Островський позиціонував себе як український письменник. Щось такого в ідеології Леніна я не пригадую. Нагадайте, будь-ласка, ідеологію Леніна, яку пропагував М.Островський, а то щось знову кучковим пафосом тягне.

Оце звичайна демагогія майдауна. Йому пишуть - ця людина схвалювала вбивства, а у відповідь - "пофіг, він зате український письменник". І все - індульгенція отримана.
Ну звичайно український. Бо відомий на всю Європу музей стоїть. Мусить тепер бути українським. ;) Перед хазяями неудобно-с, так?
Цитую Островського (цей стовп української літератури, чомусь писав російською): "Я с головой ушёл в классовую борьбу здесь. Кругом нас здесь остатки белых и буржуазии. Наше домоуправление было в руках врага — сына попа…". (як там память? Почала повертатиь? Їдем далі) І хоча більшості люде "син попа" нічим не заважав, щирий українець Островський, черех місцеву клоаку, РАПТОМ - комуністів, добивається того, щоб "сина попа" "прибрали".
Далі, борець за Неньку Вкрайну пише: "В доме остался только один враг, буржуйский недогрызок, мой сосед… Потом пошла борьба за следующий дом… Он после „боя“ тоже нами завоеван… Тут борьба классовая — за вышибание чуждых и врагов из особняков…".
Тому, друзі, просто зізнайтесь - не "укарїнський письменник", а просто сцикотно, ТАКОГО памятника валити. Хіба нікому вже непотрібного Леніна. Просто плюнули мільйонам людей в душу. Пардон, не людей звісно - тітушок, рабів. Бо у нас люди тільки там - де сральника публічного зробили посеред Майдану Незалежності. А всі інші 40 млн. - це гімно.
Останнє редагування: 08 лют. 2014 10:19 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2014 12:51 - 08 лют. 2014 14:03 #89631 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?
Ви, lamer85, як завжди, окрім власного гіпертрофованого пафосу нічим не апелюєте.

Я просив про одне, натомість отримую цитати про зовсім інше.

Цитую Островського (цей стовп української літератури, чомусь писав російською):

Ви певно забули що ще Микола Гоголь і Тарас Шевченко цим грішили. Також незрозуміло, чому український митець має творити саме автентичною мовою? Це ви таке правило ввели?

І хоча більшості люде "син попа" нічим не заважав, щирий українець Островський, черех місцеву клоаку, РАПТОМ - комуністів, добивається того, щоб "сина попа" "прибрали".

Звідки така впевненість? Знов вивішуєте лозунги, нічим не аргументуючи. (Те, що була опрацьована педівікія, обізнанішим ви не виглядаєте).

Далі, борець за Неньку Вкрайну пише:

Чергова підміна термінів.

Замість конструктивного діалогу, ви, lamer85, наполегливо демонструєте свою нікчемність і жалюгідність. Думаю в цьому напрямку ви цілком перемогли.
Останнє редагування: 08 лют. 2014 14:03 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 13:56 #89632 від T-S
Відповідь від T-S у темі Куди подівся Лєнін ?
Полуторка, Леви, Ленін...
:dry:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Valery
  • Valery аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
08 лют. 2014 15:14 #89634 від Valery
Відповідь від Valery у темі Куди подівся Лєнін ?
А золотой унитаз на постаменте- понимать как памятник Евромайдану
Памятники нужно беречь это история, у вандалов нет будущего...
М.Островскому, В. Котику, Ленин и даже убранный самолет это память целого поколения людей и нужно уважать это..
Лучше бы скинулись на гроши и поставили памятник современности.. а вот тут и задумались чему щас ставить....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 16:32 #89636 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Куди подівся Лєнін ?
О, вже на "ви" :)
Коли у Осі нема аргументів, він обзивається "придурком". Коли у вас - зразу слово "пафос" зявляється. Змиріться з тим, що є люди просто розумніші за вас. І зразу легше стане. ;) А не вживайте раз за разом старогрецькі слова, значення яких не розумієте. Про яку підміну термінів ви пишете?
1. Я кажу - "Островський послідовник Леніна".
2. Ви кажете - "Ні це не так, бо він український письменник" (список письменників-ленінців привести?)
3. Я привожу пруфи, з відкритого джерела, в яке ви навіть не потрудились заглянути, перш ніж щось писати. Островський веде "классову боротьбу", як і його вождь.
4. У мене "пафос". І все.
Та дарма - я тут тему цікавішу знайшов, тому найближчим часом вас чіпати не буду. Вже можете тут самозадовольнятись "до потєрі пульса". Побачимось через місяць! Можливо. :P
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2014 18:09 - 08 лют. 2014 22:04 #89638 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

lamer85 пише: 1. Я кажу - "Островський послідовник Леніна".
2. Ви кажете - "Ні це не так, бо він український письменник" (список письменників-ленінців привести?)
3. Я привожу пруфи, з відкритого джерела, в яке ви навіть не потрудились заглянути, перш ніж щось писати. Островський веде "классову боротьбу", як і його вождь.
4. У мене "пафос". І все.

Видно пам'ять у вас коротша за ваші дописи.

Нагадаю, я написав наступне: "Нагадайте, будь-ласка, ідеологію Леніна, яку пропагував М.Островський". Все що ви пронумерували вище - ваша особиста творчість на тему як ви зрозуміли мій допис.

У відповідь наведено якісь обривки цитат з "відкритого" джерела з претензією на пруф. Причому чи мають щось спільне наведені приклади з ідеологією Леніна, можна тільки здогадуватись. Де ж пруфи про форми і методи? Про марксизм-ленінізм і відмінність від марксизму? І т.д.

Невже у відповідь на таке просте питання треба було розкривати тєму сісєг з такими ускладненнями?

Може ви і звикли тикати всім підряд, роздавати рекомендації що варто, а що ні, ваше право. Але спробуйте також дотримуватись власних рекомендацій - може вам дійсно стане легше.

lamer85 пише: Про яку підміну термінів ви пишете?

Я написав що "Микола Островський позиціонував себе як український письменник"
У вас це дивним чином трансформувалось в наступні речі:

"Ну звичайно український. Бо відомий на всю Європу музей стоїть. Мусить тепер бути українським."

"цей стовп української літератури, чомусь писав російською"

"щирий українець Островський"

"борець за Неньку Вкрайну"


Ви українофоб?
Останнє редагування: 08 лют. 2014 22:04 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів