Куди подівся Лєнін ?

Більше
14 лют. 2014 17:29 #89856 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: Не те слово. Ще трохи почитаю твої пости і буду вважати тебе достойною кандидатурою на заміну зруйнованого пам'ятника.

Ну тоді є надія на те, що і kolbasnik приведе друзів-ударівців на захист новітньої історично-культурної пам'ятки міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2014 18:15 #89857 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: а Сашко думає шо він Бог і цар на цьому форумі. і ніхто незнає хто він такий і де його знайти.

Тут давно всі мене знають, я тут майже зі всіма зустрічався вживу і ні від кого не ховаюсь. А тобі, друже, я показав, що при бажанні тут можна вичислити будь кого, тому подумай тричі перед тим як когось обзивати школотою та жалюгідним тролем, бо "обкакатись і сидіти тихенько і непукати" доведеться комусь іншому. Ти блін старий дядько в якого вже діти є, а ведеш себе як підліток якийсь прищавий.
Навчись говорити конструктивно та аргументовано, тоді і від інших дочекаєшся їх констуктиву, а коли ти тут какашками кидаєшся, то чому ти чекаєш, що тобі хтось щось буде пояснювати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2014 18:15 #89858 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише:

Symbioz пише: Не те слово. Ще трохи почитаю твої пости і буду вважати тебе достойною кандидатурою на заміну зруйнованого пам'ятника.

Ну тоді є надія на те, що і kolbasnik приведе друзів-ударівців на захист новітньої історично-культурної пам'ятки міста.


нажаль від вандалів захисту нема. все одно придуть вночі як пацюки і зроблять свою чорну справу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2014 18:20 #89859 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dj Os пише:

kolbasnik пише: а Сашко думає шо він Бог і цар на цьому форумі. і ніхто незнає хто він такий і де його знайти.

Тут давно всі мене знають, я тут майже зі всіма зустрічався вживу і ні від кого не ховаюсь. А тобі, друже, я показав, що при бажанні тут можна вичислити будь кого, тому подумай тричі перед тим як когось обзивати школотою та жалюгідним тролем, бо "обкакатись і сидіти тихенько і непукати" доведеться комусь іншому. Ти блін старий дядько в якого вже діти є, а ведеш себе як підліток якийсь прищавий.
Навчись говорити конструктивно та аргументовано, тоді і від інших дочекаєшся їх констуктиву, а коли ти тут какашками кидаєшся, то чому ти чекаєш, що тобі хтось щось буде пояснювати?

конструктиву я від тебе зовсім небачив. ти заходиш в теми гадиш і перекручуєш все на свій лад. і взагалі я ні від кого неховав свій профіль і фотка в мене в контактах є а в тебе нема. а що до твоїх натяків та погроз то я при свідках запрошую тебе на зустріч один на один. зустрінемося в живу та побалакаємо про життя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2014 19:02 #89860 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише:

Dj Os пише:

kolbasnik пише: а Сашко думає шо він Бог і цар на цьому форумі. і ніхто незнає хто він такий і де його знайти.

Тут давно всі мене знають, я тут майже зі всіма зустрічався вживу і ні від кого не ховаюсь. А тобі, друже, я показав, що при бажанні тут можна вичислити будь кого, тому подумай тричі перед тим як когось обзивати школотою та жалюгідним тролем, бо "обкакатись і сидіти тихенько і непукати" доведеться комусь іншому. Ти блін старий дядько в якого вже діти є, а ведеш себе як підліток якийсь прищавий.
Навчись говорити конструктивно та аргументовано, тоді і від інших дочекаєшся їх констуктиву, а коли ти тут какашками кидаєшся, то чому ти чекаєш, що тобі хтось щось буде пояснювати?

конструктиву я від тебе зовсім небачив. ти заходиш в теми гадиш і перекручуєш все на свій лад. і взагалі я ні від кого неховав свій профіль і фотка в мене в контактах є а в тебе нема. а що до твоїх натяків та погроз то я при свідках запрошую тебе на зустріч один на один. зустрінемося в живу та побалакаємо про життя.

Для тебе те, що не співпадає з твоєю точкою зору апріорі неконструктивно. Подобається тобі чи ні, але більшість підтримує знесення пам'ятнику Леніну vk.com/shepetivkakmua?w=wall32037424_534%2Fall І якщо влада не прислухається думки шепетівчан, то якісь добрі люди безкоштовно це зробили за них.
Тобі взагалі відоме поняття "Червоний терор", "Продзакладка"? Погугли, дізнаєшся багато чого цікавого за свого Леніна. Можливо тоді зрозумієш чому йому не місце не лише в Шепетівці, але й у будь якому місті світу.
І всі ці воплі "це ж наша пам'ять", "це ж наше дитинство" мене просто дивують. То може давайте комунізм повернемо, бо ми так раніше жили? Люди, досить жити минулим, пора будувати своє майбутнє!

і взагалі я ні від кого неховав свій профіль і фотка в мене в контактах є а в тебе нема. а що до твоїх натяків та погроз то я при свідках запрошую тебе на зустріч один на один. зустрінемося в живу та побалакаємо про життя.

Фотки у мене у вконтактах немає не тому, шо я від когось ховаюсь, я так би міг взагалі ліве ім'я там написати, просто ВК для мене частина роботи, я там проводжу лише свій робочий час, як такі соціальні мережі для мене взагалі нецікаві. А мої слова ти дарма як прогрози сприймаєш, я тобі лише вказую на те, що себе достойно треба поводити не лише в реалі, але й у віртуалі, бо особисто я на дурнів не ображаюсь, цим ти лише показав власний рівень виховання, але ж люди різні є :whistle: .
Щодо зустрічі то зустрітись можна хоч зі свідками, хоч без, тільки у мене є сумніви чи тобі дійсно є що мені путнє сказати, якщо ти навіть на форумі ведеш себе як школота, яка тільки і вміє що обзивати інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2014 19:41 - 14 лют. 2014 19:43 #89865 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
рівень виховання, але ж люди різні є :whistle: .
Щодо зустрічі то зустрітись можна хоч зі свідками, хоч без, тільки у мене є сумніви чи тобі дійсно є що мені путнє сказати, якщо ти навіть на форумі ведеш себе як школота, яка тільки і вміє що обзивати інших.

про виховання мені кажеш? я нечіпав твоїх родичів і невикладав твої фотки. на своє виховання краще подивись.
на твоїй сторінці в контакті є твоє відео. там на 39й секунді є футболка зі свастикою. це випадковість? і ти знов мені будеш казати що я небачу де нацист а де націонал патріот?
що до зустрічі то я б хотів зустрітися за пивом віч на віч. побалакати в живу. подивишся на моє виховання. може я десь ємоційно відповідав в цій темі. так згоден але на те були свої причини.
скинь будьласка в приват свій скайп. там набагато зручніше спілкуватися.
Останнє редагування: 14 лют. 2014 19:43 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2014 19:48 #89866 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?
Яке ше відео? Яка ше свастика? У мене в акаунті немає ні фоток ні відео)) Ти явно мене з кимось перепутав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2014 19:58 - 14 лют. 2014 22:37 #89867 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: про виховання мені кажеш? я нечіпав твоїх родичів і невикладав твої фотки. на своє виховання краще подивись.
на твоїй сторінці в контакті є твоє відео. там на 39й секунді є футболка зі свастикою. це випадковість? і ти знов мені будеш казати що я небачу де нацист а де націонал патріот?
що до зустрічі то я б хотів зустрітися за пивом віч на віч. побалакати в живу. подивишся на моє виховання. може я десь ємоційно відповідав в цій темі. так згоден але на те були свої причини.
скинь будьласка в приват свій скайп. там набагато зручніше спілкуватися.

А може досить відкривати філіал харківського Оплоту в Шепетівці?

І про свастику (коловрат) краще почитали б, ніж показувати своє невігластво в цьому питанні.

Індія - Слон-"нацист":


Китай - Шаолінська "рейхсканцелярія":


Греція - Обладунки "нациста":


Свята Параскева - "Наці"-свята:


Надгробна плита абата Simon De Gillans, 1345, Париж - "нацизм" епохи Відродження:

Чи всьо нафотошопив?
Останнє редагування: 14 лют. 2014 22:37 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2014 20:05 - 14 лют. 2014 20:06 #89868 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dj Os пише: Яке ше відео? Яка ше свастика? У мене в акаунті немає ні фоток ні відео)) Ти явно мене з кимось перепутав.


брехня
ось твій аккаунт в контакте
Олександр Dj Os Островський
меня здесь нет и не будет, я здесь shepetivka.km.ua/shpeople/djos/profile.html
під твоєю фоткою
видео с Олександро


На видео присутствуют: Alexey Lesin, Михаил Чурилов, Михаил Ильин, Віра Сіда, Вадим Пеньковский, Юра Шатохин, Виктория Мелешко, Вадим Ляшенко, Сергей Котов, Марина Чурилова, Саша Юзьков, Юрій Георгійович, Олег Чигров, Олександр Островський, Андрій Біт, Дарья Кононова, Роман Захариев, Александр Кононов, Pink-Eye Paranoia, Олександр Можейко, Валерия Моисеева, Katerina Ostrovska, Евгений Вышегородцев, Евгений Гулевич, Володя Вишневский
Добавлена 19 янв 2009 в 0:07
16 просмотров
Отправитель:
Егор Гудков
Останнє редагування: 14 лют. 2014 20:06 ким kolbasnik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2014 00:00 #89873 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?
Ну ти блін відкопав))На рік глянь...тоді на фотках і відео відмічали всіх кого не лєнь. То шо якшо я тебе відмічу на фотці свині, то тебе тепер свинею називати?
В тебе бачу явно пунктик в голові, замість того шоб шукати фашистів та бендерівців під ліжком, ліпше б шукав би хто твоє місто обкрадає, поцікавився чого більшість комунальних підприємств в приватні руки передані, за який рахунок синок мера базар тримає...але ж ні, Ленін та фашисти важливіше. :side:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів