Відкрили "Фокстрот"

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 лют. 2009 16:44 #35531 від neodix
Відповідь від neodix у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
Пора привикати до того що майже вся електроніка виробляється в китаї (хоть і брендова), той самий огризкофон БРЕНД! а штампують в китаї. І мені смішно коли мені знайомий розказував як він в Києві оббігав всі ці Фокстроти,Ельдорадо і тд. поки вибрав натуральну Sony :D ,бо остальні були підробки :D Чисто Japan в Україні фіг найдеш !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лют. 2009 20:36 #35557 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
Заходила туди за останній тиждень 2 раза.Думала знайти там потрібну річ.Народу 0.Одні консультанти :( Та й не знайшла того,що шукала,прийшлось купувати у конкурентів))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2009 03:50 #35577 від Alexxxstayl
Відповідь від Alexxxstayl у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
это печально, а мне изначально фокстрот не понравился вообще, по сравнению с Хмельницким это обычный ларек!!!!!!!! ему еще расти и расти!!!

Дорога к успеху всегда закрыта на ремонт./////ALPINE

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2009 11:48 #35582 від Morkovka
Я навіть не разу туди не заходила)) Якісь чутки погані про цю мережу ходять...та й потреби не було. Відчуваю, що коли треба буде зайти, то його вже не буде

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2009 13:24 #35587 від Lego

Незнайка;35577 пише: это печально, а мне изначально фокстрот не понравился вообще, по сравнению с Хмельницким это обычный ларек!!!!!!!! ему еще расти и расти!!!

Надо полагать, что магазину слегка не повезло: попасть под кризис на этапе становления и выжить - довольно не легко. Вся надежда на "дотации". Вполне возможно, что пока он так и останется "ларьком", ведь даже если завезти еще по 20 наименований каждого товара, народ врядли ломанется все скупать (время нынче не то):) Если только что-то дешевое, но я так понял там и так продукция качеством не блещет:)Но, как бы это не звучало, практика показывает что Фокстротам и Элодорадо всегда есть причины присутствовать на рынке и первая из них - ЦЕНА ТОВАРА.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2009 14:51 #35596 від odin

Незнайка;35577 пише: это печально, а мне изначально фокстрот не понравился вообще, по сравнению с Хмельницким это обычный ларек!!!!!!!! ему еще расти и расти!!!

"по сравнению с Хмельницким" - Шепетівка - село

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2009 15:03 #35598 від
Відповідь від у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Заходив сьогодні, дивився ціни на фотоапарати. Олімпус голімий дзеркальний 3900, у Киеві в інтернет-магазинах на порядок кращий Nikon d40 можна взяти за 3200.По інших товарах не дивився, але купувати там точно нічого не буду. Дешевше на будь-що замовити з Киева доставку через novaposhta.com.ua до квартири та зекономити кількасот гривень.Не хочу нікого ображати, але Фокстрот - це магазин для лохів, тому що покупців там вважають баранами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2009 16:13 #35615 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
гость лоханувся. нема у Фокстроті дзеркалок :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лют. 2009 17:16 #35624 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
odin 5 балів)) коротко і ясно відшив наклепи на магазин)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2009 22:41 #35655 від
Відповідь від у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Навпаки, якщо у Фокстроті продається за 3900 не дзеркалка, а "крута" мильниця, це не додає жодних плюсів магазину.Нікон дає зовсім іншу картинку, і знайти його можна від 3200 грн. Не знаю, чим тут одін пишається, може тим, що втридорога продають не найкращий товар в сегменті більш професійного? :)Я не дивився на марку Олімпуса, оскільки в принципі на тематичних форумах такі камери серйозно не розглядаються. На "дорогому" мейтриксі найдорожча "недзеркалка" Олімпус коштує $369 matrix.ua/shop/?c_id=16&sc_id=75&sort=&ShowAll=1&brand=Olympus Що вже казати про дешеві інет-магазини.Можу звичайно, помилятися, з маркою, але навряд чи, якщо це недзеркалка, як каже одін. Якщо брати по курсу 8,5 фотік мав би коштувати 3000-3200, продають за 3900. Але і сенсу його брати навіть за цю ціну не має, якщо можна взяти дзеркалку.Не знаю, чим ви тут пишаєтеся...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів