Відкрили "Фокстрот"

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2009 22:35 #37021 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
але мабуть нижче своєї вартості товар не продають?Виникає питання,яка ж накрутка ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2009 23:44 #37024 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
якраз ці позиції нижче. справа в тому, що стараємось злити залишки старої продукції. і воно насправді йде магазину в мінус. Але мережі так вигідно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 бер. 2009 07:22 #37028 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
на хороші фени знижки не намічається???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 бер. 2009 00:09 #37057 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
зараз діє акція - купуєш кавоварку мулінекс - і фен ровента в подарунок. (дуже прикольний)і на декілька хороших фенів теж є суттєві знижки.крім того, якщо комусь не сподобається ціна - підходьте прямо до мене - нам постійні і задоволені клієнти важливіші, ніж націнка :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 бер. 2009 12:41 #37061 від skorpion662
Відповідь від skorpion662 у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
У нас тоже в продаже китаяйский ширнетреб. Покупаешь вещь, работает эта вещь от 2дней до2 недель,а потом её надо просто выбросить. причина:ремонт дорогой,так как запчасти ставят оригинальные фирменые. Пример:телевизор"Toshiba"производства Индонезии. Ремонт очень простой стоил мне 100долларов. в переводе на шекели 454 шекеля. А зарплата 4500шекелей. А всё потому, что запчасти фирмы тошиба очень дорогие, а других эта фирма не ставит.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 бер. 2009 10:56 #37082 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Чув я про ці знижки у Фокстроті... Стоїть, нариклад, 10 ноутбуків по 8000 грн. Причому в інших магазинах регіону ці ж ноути стоять по 7000-7500. Але на один з ноутбуків ро***** ціну (штучно) 5000 грн. Значно дешевше, ніж в інших магазинах. Забирає його, як правило, хтось із своїх. Але він ще місяць стоїть на видному місці, і всім розказують - шалені знижки, заходьте ще... А випадковий покупець за "шаленими" знижками зможе взяти хіба що батарейку за 1 грн. - ще є.... :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2009 00:04 #37197 від limpopo

Dj Os;34557 пише: Казали шо сьогодні було відкриття. Хто був? Хто що може сказати по цінам та сервісу?Чи взагалі є позитив в тому що в нас зявився ще один представник великих мереж магазинів побутової техніки?

не, фонарь, я с Фокстротом не дружу! за такие деньги пускай негріы покупают:mad:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 бер. 2009 17:44 #37220 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"

Anykey;37082 пише: Чув я про ці знижки у Фокстроті... Стоїть, нариклад, 10 ноутбуків по 8000 грн. Причому в інших магазинах регіону ці ж ноути стоять по 7000-7500. Але на один з ноутбуків ро***** ціну (штучно) 5000 грн. Значно дешевше, ніж в інших магазинах. Забирає його, як правило, хтось із своїх. Але він ще місяць стоїть на видному місці, і всім розказують - шалені знижки, заходьте ще... А випадковий покупець за "шаленими" знижками зможе взяти хіба що батарейку за 1 грн. - ще є.... :D

це гон. звичайно, що коли якась річ виставляється за класною ціною - її забирає хтось свій - тому що він свій. але, наприклад, коли була на ноутбук справді чудова ціна - то він і простояв з такою ціною 3 дні поки його не купив звичайний покупець (не свій).вчора сперечався з знайомим мїх знайомих, який, не знаючи, що я працюю в Фокстроті, розповідав мені (і всім хто був поруч), де цей магазин, і які там ціни на холодильники і системні блоки. Хрін його знає, де він взяв, що у нас найдешевший холодильник на вітрині 3000 грн., але на спроби заперечити авторитетно заявляв, мол "я сам бачив, давай в дружини спитаємся".а ті люди, які не когось слухали, і самі зайшли порівняти продукцію/ціни і потім придбали щось в магазині - вже декілька раз повертались за новими покупками. Може це прозвучати пафосно, але, якщо ви маєте знайомих продавців консультантів - запитайте яка в них в цьму місяці зарплата.Вра***те кризу і несезонний місяць, і подумайте, звідки таку зарплату заробити в "галімому" магазині, де все дуже дорого, і, відповідно, ніхто нічого не купує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 бер. 2009 17:48 #37221 від IIIkinep
Я не по темі....Які у вас є мікрофони якістні і яка ціна середня на них.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 бер. 2009 17:57 #37223 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"

Loniel;37221 пише: Я не по темі....Які у вас є мікрофони якістні і яка ціна середня на них.

з кращих такі:panasonic rp-vk251e-k - 189 грн.thomson m150 - 169 грн.thomson m131 - 159 грн.hama dm-60 - 199 грн+ куча різних bravis

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів