Відкрили "Фокстрот"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лют. 2009 23:04 #35657 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Гість2 тут питання не в тому чи є чим пишатися, ніхто не заперечує що ціни у фокстроті більші ніж у інет-магазинах для прикладу. Просто занадто ви вже завзято хтіли "опустити" цей магазин, а натомість вдало "опустили" вас.Шось мені підказує що ви є представником якогось конкуруючого магазину ;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2009 23:16 #35658 від
Відповідь від у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Забавно, забавно :) Не буду сперечатися. Хай буде як скажете :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лют. 2009 09:42 #35664 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"

Гість2;35655 пише: Навпаки, якщо у Фокстроті продається за 3900 не дзеркалка, а "крута" мильниця, це не додає жодних плюсів магазину.Нікон дає зовсім іншу картинку, і знайти його можна від 3200 грн. Не знаю, чим тут одін пишається, може тим, що втридорога продають не найкращий товар в сегменті більш професійного? :)Я не дивився на марку Олімпуса, оскільки в принципі на тематичних форумах такі камери серйозно не розглядаються. На "дорогому" мейтриксі найдорожча "недзеркалка" Олімпус коштує $369 matrix.ua/shop/?c_id=16&sc_id=75&sort=&ShowAll=1&brand=Olympus Що вже казати про дешеві інет-магазини.Можу звичайно, помилятися, з маркою, але навряд чи, якщо це недзеркалка, як каже одін. Якщо брати по курсу 8,5 фотік мав би коштувати 3000-3200, продають за 3900. Але і сенсу його брати навіть за цю ціну не має, якщо можна взяти дзеркалку.Не знаю, чим ви тут пишаєтеся...

Учите матчасть, товарищь гость.Справа в тому, що, на даний момент, Нікон Д40 з кітовим о'бєктивом є майже найдешевшим дзеркальним фотіком (принаймні в лінійці ніконів точно найдешевший). Фотограф напівпрофесіонал на таку не повелеться. Любителю зеркалка нафін не нада - немає стабілізації, потрібно кучу грошей на додаткові об'єктиви (і відповідно сумок, щоб це все з собою волочити, наприклад їдучи на море), вічно паритись з пилюкою на матриці (а в дешеві моделі вона попадає, як два пільці об асфальт)Я, наприклад, надав перевагу "крутій" мильниці (fujifilm s9600). в мене там чудовий об'єктив з десятикратним зумом (в того олімпуса, що в фокстроті 20х, і там же, є сонька, (ще дорожча) яка вміє знімати в інфрачервоному режимі (тобто в суцільній темряві)), поворотний дісплей, вміє знімати в raw, порівняно велика матриця, куча ручних настройок, підтримує два типи карт пам'яті, акумулятори АА, поворотні кільця зумування і фокусування, макро з 1 см.... і доколупайдесь до якості моїх фоток.Свого часу мій фотік коштував $680. зараз я його дешевше 500 не продав би,і в гробу я бачив Ваш нікон.коротше, щоб не розводити демагогію в стилі миьниця проти зеркалки, мораль наступна: є просюмерки, або псевдозеркалки, ціна яких вища ніж ціна деяких дзеркалок (як, відповідно, і функціонал).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 лют. 2009 10:34 #35666 від
Відповідь від у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Шановний одін.Те, що «мильниці» тіпа Fuji, Sony чи Samsung круче дзеркалки Nikon D40, раджу вам втирати шепетівським покупцям, коли вони до вас в магазин прийдуть обирати дитині фотокамеру.Просто почитайте з цього приводу тут - forum.ixbt.com/topic.cgi?id=20:24813 А про батарейки АА, які ідуть у комплекті з вашою супер-пупер мильницей :) , кажіть у торговому залі. Може проскочить. Вираз обличчя тільки серйозний і задумливий зробіть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лют. 2009 12:10 #35670 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"

Гість2;35666 пише: Шановний одін.Те, що «мильниці» тіпа Fuji, Sony чи Samsung круче дзеркалки Nikon D40, раджу вам втирати шепетівським покупцям, коли вони до вас в магазин прийдуть обирати дитині фотокамеру.

я не говорю, що просюмерки кращі Д40. але "кращої картінки" мені особисто не потрібно, в мене і так картінки гарні. в фуджика нікон виграє: кількістю шумів, меншим ГРИП, швидкістю зйомки і можливістю підключати TTL-спалахи.фуджик вставляє нікона: штатним об'єктивом 28-300мм (аналогічна оптика до нікона коштувалаб від 700 доларів), поворотним дісплеєм і акумуляторами АА :) мені цього більш ніж достатньо

Гість2;35666 пише: Просто почитайте з цього приводу тут - forum.ixbt.com/topic.cgi?id=20:24813

самі читайте. я руками пробував після цього порад гамнофотографів не читаю.

Гість2;35666 пише: А про батарейки АА, які ідуть у комплекті з вашою супер-пупер мильницей :) , кажіть у торговому залі. Може проскочить. Вираз обличчя тільки серйозний і задумливий зробіть.

ага. 4 акумуляторні батарейки AA duracell (2450 mA) дають змогу зробити 250-400 фоток. коли акумулятори в непідходящий момент сідають, їх можна замінити батарейками, які можна знайти в будь-якому ларьку.PS. а пафосні фрази типу "Вираз обличчя тільки серйозний і задумливий зробіть", "раджу вам втирати шепетівським покупцям" і тд. зайдіть ка скажіть мені в "у торговому залі"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 лют. 2009 12:25 - 18 лют. 2009 12:41 #35837 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
А скажіть будь ласка,представники магазинів ,чи можу я замовити у вас нову щітку та трубу до миючого пилесосу Philips Triatlon 1400?Та ще деякі аксесуари?
Вкладений файл:
Адресу та телефони областних сервісних центрів прохання не давати!!!Їх я і сама знаю!!!Хочу замовити це у нас в місті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2009 22:42 #36531 від Symbioz
Шановне паньство! Ця тема поступово перетворюється на полеміку між фотографами....Здається тут повинні були обговорюватись переваги та недоліки в роботі Фокстроту...Щодо них: я вже писав раніше про неякісний товар придбаний у нашому Фокстроті, і як його не хотіли прийняти назад. Та ще й до цього трапився із моєю тіткою ще один випадок: вона разом із своїм чоловіком прийшла до Фокстроту придбати домашній кінотеатр, хотіли придбати такий щоб "читав все" :-). Професійний консультант нашого фокстрота впарив їм, за його словами "ВСЕЧИТАЮЧИЙ" кінотеатр, який в перший же день не захотів "читати" взятий в друга диск із фільмом (xvid).........Міг же ж "продавець-КОНСЛЬТАНТ" розповісти покупцеві про велику кількість варіацій форматів відео і про те що, певна кількість із них "читатись" не буде, а не запевняти у всемогутності домашнього кінотеатра.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 бер. 2009 13:30 #36552 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
Значить то був такий консультант, я наприклад купував свій перший dvd в нетішинському фокстроті років 6 тому, і він мені сам предложив якийсь orion, (сказавши що різниці нема) який коштував 350гр.(у нас тоді такі тільки під брендом lg чи samsung коштували 700-800гр.) Згодом я його продав і купив lg dks 6100, який і досі (більше 4-ох років) рубає всі формати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2009 22:13 #37018 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Відкрили "Фокстрот"
це.. зараз у Фокстроті дуже прикольні знижки. І крім того, раз на пару днів переоцінюють ту чи іншу річ (як правило щось залежане) на дико смішні ціни.Для прикладу:-сумка на 240 дисків (замінник шкіри) - 38грн. (вже нема. я забрав)-ноутбук asus f8-xx коштував 9700. позавчора переоцінили в 5200. сьогодні забрали-батарейки дюрасель (підходять то дистанційного пульта до автомобіля). коштували 14 грн - зараз 1 грн. - ще є

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 бер. 2009 22:17 #37019 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
Хм...а можна поцікавитись чого це такі знижки дикі? 4500 грн це вам не іграшки блін

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів