Пам’яті жертв Голодомору

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лют. 2011 00:43 #59767 від Dj Os
Якщо навіть і читаєш такі "цікаві" книги то чому не можна ввімкнути логіку?
Додано о 00:43
Попереднє повідомлення було написане в 00:41
Мого прапрадіда розколкулили також, хоча він мав одну корову, 3 поросят і птицю. При чому вигнали з хати і вислали на беломор канал. За що от скажи мені?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 лют. 2011 08:19 #59773 від
Нафіг ти цю фігню пишеш!?Я тобі вже написав "просто написав те що хочу і те що вчив.може вчив по іншій книгі. ну значить в тебе така правда.я ж не заперечую."не навязуйте своїх думок!Чому Алоіс не в бані?Саша,скільки це коштує?чи ви по без налу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лют. 2011 08:45 #59780 від LuK
Для тих хто в бункере! Крім гуглу існують ще бібліотеки,архіви (закриті та відкриті),ну і на крайняк умні книги. Шкіпер,на скільки знаю,давно цікавився цією темою.Зараз у нього більше можливостей знаходити потрібний матеріал.Людина потратила не мало часу і коштів,вивчаючи цю тему. А ви ,не знайшовши що розумного у відповідь написати,перейшли на образи. Є хороший вислів. Молчи!!!Умнее выглядиш!!! п.с. тріпер мене взагалі приколов.як кажуть шо кому болить.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 лют. 2011 09:39 #59782 від

Шкипер;59773 пише: Чому Алоіс не в бані?Саша,скільки це коштує?чи ви по без налу?

Припускаю скоріше по аналу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2011 10:42 - 04 лют. 2011 10:47 #59787 від Alois

Шкипер;59773 пише: Нафіг ти цю фігню пишеш!?Я тобі вже написав "просто написав те що хочу і те що вчив.може вчив по іншій книгі. В тому-то і справа, що я вчив історію по книжці (книзі), а ти по книгі. У моїх книжках не було твого Г...


Додано о 10:42
Попереднє повідомлення було написане в 10:39

LuK;59780 пише: Для тих хто в бункере! Крім гуглу існують ще бібліотеки,архіви (закриті та відкриті),ну і на крайняк умні книги. Шкіпер,на скільки знаю,давно цікавився цією темою.Зараз у нього більше можливостей знаходити потрібний матеріал.Людина потратила не мало часу і коштів,вивчаючи цю тему. А ви ,не знайшовши що розумного у відповідь написати,перейшли на образи. Є хороший вислів. Молчи!!!Умнее выглядиш!!! п.с. тріпер мене взагалі приколов.як кажуть шо кому болить.....

І ті книжки були не умні, а розумні. До речі, слово виглядаєш у вашій собачій мові з м'яким знаком у кінці пишеться. Якийсь не такий у тебе "кінець" - то напевно все клятий тріпер. Добре, що лише "приколов", а міг і до ліжка тебе прикувати. Отже, є надія на одужання, якщо прикладатимеш цибулю. До речі, цибуля по-вашому ЛУК (LuK)...


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лют. 2011 10:53 #59790 від LuK
"игра слов"))))ну ну)))умнічай,грязний збочинець:bm::ca: іншого у відповідь я і не очікувала) не збираюсь опускатись до твого рівня.вважаю це нижчим своєї гідності:bk: і іншим раджу,не корміть троля))) Давно "заруби" на форумі не було,от Ос її і провокує....щоб відвідуваність зросла. на разі все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2011 10:53 #59791 від ARTIST

І ті книжки були не умні, а розумні. До речі, слово виглядаєш у вашій собачій мові з м'яким знаком у кінці пишеться. Якийсь не такий у тебе "кінець" - то напевно все клятий тріпер. Добре, що лише "приколов", а міг і до ліжка тебе прикувати. Отже, є надія на одужання...

Так, не РОЗУМНІЧАЙ тут. І якщо нема що писати, то не пиши. А то що за мода гімном(сорі) всіх обливати. Чи ти вважаєш, що ображаючи інших, будеш виглядати умніше??? І приопуватись до орфографії - це вже по-дитячому, коли не можеш нічого іншого толкового сказати.Ну має людина свою думку. І думка ця сформувалась не просто так, а на певних підставах. Ну не співпадає ця думка з твоєю, так хто тобі дає право чмирити її за це? Думаєш, в інтернеті сховався за ніком і аватаром, так "анонімом" став і мож робити що хоч??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 лют. 2011 11:00 #59793 від
Та не сховався.за його грiшки ляпасiв отримає Ос.його частіше бачу,хай передасть партнеру.сумніваюсь що заради онлайна це все,просто у мишок завишена самооцінка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2011 12:49 #59856 від ARTIST
Сорі за флуд, але якщо вже й наші повідомлення видалені, то прошу видалити і останнє повідомлення користувача Alois, так як воно не стосується теми і несе скриту образу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2011 12:51 #59857 від jaruto

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів