Пам’яті жертв Голодомору

Більше
10 бер. 2009 23:59 #36579 від Morkovka
100% Це треба додуматися про таке написати...типу пару неперевірених фоток вже прям змінили всю історію. Що ніби то голодомору не було! То може і партії не було? і моя бабця і інші брехали і пухли просто так з голоду? Це ж нерозумно і виглядає смішно...докотилися вже

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2009 00:05 #36581 від Anykey

Dj Os;36578 пише: А я більш чим впевнений що це вдала провокація про-російських організацій, як відомо виставку організовували люди які не досить освідчені в даному питанні тому без перевірки виставили фотки які їм надали

Я також думаю, що комусь було дуже вигідно влаштувати цю провокацію саме в Севастополі. Так само дивує цитата: ""Это преступление против украинского народа, попытка подтасовки фактов, навязчивое стремление выставить Россию виновной в этой страшной общей трагедии", - заявил РИА "Новости" депутат севастопольского горсовета Андрей Меркулов." Ніхто з українських офіційних осіб ніколи не звинувачував Росію в голодоморі. Просто цю думку намагаються нав"язати севастопольцям. І тут для цього є благодатний грунт...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2009 07:28 - 11 бер. 2009 07:49 #36585 від IIIkinep
Що ж ви всі Росію так обвинувачуєте?Росія держава які явно пофіг на Україну(вже) і робити такі речі це як мінімум не розумну.І чого ж ви всі так за Україну плачите що голодала,тож голодомор був не тіки в україні;)Слухай Морковка,тобі скільки років?я щось не можу порахувати скільки твоїй бабці було....Може ти з голодомором 46 року або з Американським голодомором перепутала(всяке буває;)).Я згідний що то дійсно трагедія для народі зокрема і для українського,але ж і зараз також бабусі і дідусі на пенсію ледь ледь кінці зводять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2009 08:34 #36586 від LuK

Loniel;36585 пише: але ж і зараз також бабусі і дідусі на пенсію ледь ледь кінці зводять.

Думаю нас чекає попереду ще один голодомор!!! І потрібно зараз думати за живих. А наші політики як завжди , перетворють трагедію на комедію!У своїх грязних цілях!!! www.geocities.com/holod3233/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2009 11:38 - 11 бер. 2009 11:44 #36594 від IIIkinep
Для когось трагедія,а для когось спосіб пропіаритися ось тепер у Ющенка буде роботи на 2 роки;)Ще пару пам"ятників відкривати....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 бер. 2009 14:31 #36604 від Dj Os
Loniel не провокуй....краще вчи історію в школі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2009 15:49 #36610 від LuK
по історії у нього єдиного у класі 12)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2009 15:57 #36611 від IIIkinep
Я не провокую,я просто хотів уточнити;)А ти хочеш внести якісь корективи що до року початку голодомору у "46" чи іншу назву "Американського"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 бер. 2009 17:15 #36616 від Dj Os
Loniel то може ти хочеш заперечити той факт що в Україні в тих роках врожай був хоч і найкращий але все таки був і його просто напросто відбирали?Чи може заперечиш що в тих роках всі харчі розприділяли по головним містам а міграція голодних людей була заборонена і людей попросту розстрілювали?
Додано о 17:15
Попереднє повідомлення було написане в 17:15
Не путай свою антисимпатію з Ющенком з голодомором. Я також до нього відношусь мягко кажучи паралельно але історію своєї країни треба поважати і за те що він підняв цю тему я тількт вдячний

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2009 22:18 #36626 від IIIkinep
я нічого не заперечую!Голодомор і справді був!Загибло багато людей через сталінсько-більшовицький режим.Були жорстокі закони (Пять колосків).Вічная пам"ять людям які загинули в ті жорстокі часи і шана тим які прошли це пекло.Що до Ющенка то звісно тут він зробив великий крок для вшани померлих від голодомору але у всіх своїх публічних виступах Віктор Андрійович піднімає тему голодомору при будь-яких підходящих а інколи навіть дуже не доречних як вприклад приведу привітання з новорічним святами.І по його наказу всі дипломати і більшість структур повині доказувати для всьго світу що голодомор насправді був,а краще було б зайнятися своїми прямим обо"вязками.Що до пам"ятників то це великий внесок у українську історію,але у період світової кризи (яка в Україні вже не просто криза....а повний..) то це дуже не розумно з його боку.Могли б ці грошу внести на стимулювання економіки у Україні.Значить голодомор був на території України і країнах бувшого СССР,але чомусь говорять геноцид українського народу.Так народ чи нація?Якщо народ то де факти що геноцид був направлений на українців адже на території України проживало багато національностей.Хочі ні...є певні документи в яких фігурує саме України але в ряду з нею іде Кавказ і ще низка країн.Наскільки мені відомо то геноцидом України в 32-33 років назвав конгрес США,а робили вони так висновки не по документальних фактах,а зі слів емігрантів,а як кажуть у страха і очі великі.Я не заперечую того факту що був голодомор,але він був у всіх країнах бувшого СССР(в деяких меньше,а в зернових районах більше - Україна славиться своїм чорноземом).І провівши паралель можна легко побачити куди пан Ющенко підводить людей і чому саме способом світового визнання голодомору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів