Пам’яті жертв Голодомору

Більше
28 квіт. 2010 23:41 #51625 від Morkovka
Ті, хт окорився - мав хліб, а українці завжди були рабами, які прагули свободи. Сталін добре знав, що хліб для українців усе, а забрати його - значить поставити народ на коліна. От і думайте чого в Україні найбільше жертв

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2010 16:25 #51636 від IIIkinep

Morkovka;51625 пише: Сталін добре знав, що хліб для українців усе, а забрати його - значить поставити народ на коліна.

ти читаеш що ти друкуеш?можна подумати інші держави хліб не їдять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 квіт. 2010 20:26 #51638 від Morkovka
:bj: Я навіть доказувати тобі і пояснювати не буду...почитай книжок на цю тему. Тоді поймеш, що я мала на увазі

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2010 08:41 #51646 від IIIkinep
книжок я прочитав не меньше тебе.почитай попередні сторінки,я вже десь писав про це.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2010 13:32 #51648 від Morkovka
Та я не хотіла сказати, що ти дурний якшо ти про це))) Це не в мому стилі... Просто на той час Україна була житнецию усього Союзу. От і все. Звідти найбільше хліба надходило, але ж в часи голодомору саме українців більше загинуло. Це може свідчити тільки про одне, що усе було спеціально сплановано. Так, багато народів заділа ця біда, але факт залишається фактом, що у 20-х рр якщо ти знаєш була українізація...давай почнемо з цього. А чому ж для інших цю політику не проводили? Спочатку розгорнули, потім згорнули.....Це була лише капля в морі. Українців прагнули підкорити і то був факт! А далі діло дійшло і до голодомору! Скільки десертацій по цьому приводу було написано і доведено, що саме велика частина усього цього перепала на долю України. І говорити, що українці не більше за всіх потерпіли....це неправильно. Жаль просто, що секретні документи тих часів ми не маємо змоги глянути, тоді б усе стало ясно. А так невідомо скільки ще буде це питання мусолитися і кожен буде доказувати свою гіпотезу

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2011 13:05 #59720 від IIIkinep
Для початку я рахую це "Національна трагедія Українського народу" але не "геноцид Українського!! народу".Я так розумію всі винять РФ в цьому як наслідника СССР.Так що ж було в тому році, чого ніхто не дивиться на ці проблеми в глобальному історичному контексті.1.Звязку з кліматичними умовами голод в Росії був постійним, з циклом 10 років.включая 4 роки голодування при Годунові.2. 1850-1854 - голод був на 15 губернях Р. 2.1. 1872-1873 - ще один голодний рік.3.Голодала не тілька Росія, ай австро-венгерська Галиччина.с 1860 по 1888р. вмерло 1.5 українців.(тільки це ніякими памятники і меморіалами не відмічали)4. 1891-1892 - знову голодний рік і кілька мільйонів мертвих. Смертність повисилась до 15%.5. В 1911р. в Європі засуха і не урожай зернових.ціни взлетіли. і погнавшись за цінами вивезли 55% всього зерна. Це все зроблено в 1911(рік тяжкого голода).Голодало 9 губерній - населення яких складало 32 млн. чоловік. і 2 з них млн. померли.6.США посилала гуманітарну допомогу,але наші чиновники просили слати гроші.Тут вже і відсутність жосткого контроля за продовольством призвела до голоду.7. До 1914 року Германія була великим імпортером продовольства,але блокада союзників прервала всі поставки.8. А в нас в тей час в 1915 рік не дивлячись на хороший урожай,не було нормального товаро оборота.Вели купони які призвели в великий розрив в ціних.спекуляция.К 1916 знились посіви на 20%. 3 млн. коней відали для армії.Хоча і зібрали 4 млрд пудів зерна,що і вистачило.Риторичне питання хто зробив голодомор в 1916-1917? Ленін з Женеви? Сталін з сибірі командував зривом поставок?А я відповім що це був "мужик"! Який користуючись НЕПом хотів кинути всю країну і армію.В школі говори що в в 1927 криза хлібо поставок був спричинений тим що люди відмовлялись продавати хліб по низьким цінам(для держави в 8 раз нижче риночної).І була готова тей хліб викинути але не продати,держава пішла на поступки.але ситуація знову повторилась. Після цього вже на 128 млн. пудів хліба невистачало,що грозило серйозним провалом в зовнішній і внутрішній політикі.Індустріалізація кажуть що була не потрібна.Але виграли б війну без неї?відбити Сибірь."Кулаки" відповіли масовим забоєм скота,знищення зерна,вбивствами адміністраціїРезультат сильний голод 1932-1933!!Нема питання! І в Росії і в Україні і в інших державах були велики проблеми і важкий час.але зводити це до геноциду саме Українськог народу....Згідний що в 1932-1933 завдяки безграмотності дії коммуністих. функціонерів і проведення колективізації став голод.Чого голод 1850-1854, 1872-1873, 1891-1892, іменують просто голодом,а 1932-1933 голодомором?? Рік. Зібрали зерна Сдали зерна.1930 - 1431 - 4801931 - 1130 - 4301932 - 920 - 2551933 - 1420 - 317З таблиці видно що жадібні кулаки,ховали зерно через низькі ціни.і це зерно просто портилось. Проводились терористичні акти кулаками.А які тільки цифри мертвих від голодомора називали до 25 млн.але звірши деякі факти. в 1932- 700 тис. 1933- 1.4 млн.і того 2 млн. але не 25!Міф о "голодоморі" це ідеологічний "стержень" помаранчевих!!!які хотіли роздмухати ненавитсь до РФ.прикриття розвалу економіки,да і цим опрадували кражу газу і нафти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 лют. 2011 06:52 #59733 від
Відповідь від у темі Re: Пам’яті жертв Голодомору
Интересно почему администрация сайта не замечает оскорблений (москали ,кацапы и тд.).А фашистики только брызжут слюной .Кстати в России таких нациков тоже хватает-они все трохи не здоровы и тоже несут переодически афинею про поход на крым и тд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лют. 2011 13:49 #59735 від Dj Os
IIIkinep такий бред як ти понаписував вже в ніякі рамки не лізе.

З таблиці видно що жадібні кулаки,ховали зерно через низькі ціни.і це зерно просто портилось

По перше бред сивої кобили а по друге яке собаче діло було комуняк щодо цього? То їх зерно?Ти кажеш

"не "геноцид Українського!! народу"."

То можливо поясниш чому комуняки заборонили ввіз зерна з польщі який поляки і українці які проживали на їх території хотіли передати українцям в Україні?Поясни також яке право мали комуняки забирати зерно українців? Чи хочеш сказати що у нас неврожай був. виправдовувати такі дії недолугим керівництвом як мінімум наївноНаскільки треба бути сліпим від якихось політичних кольорів щоб намагатися виправдати катів які морили голодом твоїх же прадідів. Словом блєснув ти умом нічого не скажеш, комуністи ще в партію свою не запрошували?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лют. 2011 14:16 - 27 лют. 2011 00:52 #59738 від Alois


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лют. 2011 15:15 - 03 лют. 2011 15:18 #59742 від IIIkinep
окАй гусаки.з вами сперечатись собі дорожче.читайте літературу,а то ви тільки вмієте називати всякими матюками,всіх виганяти і бити.де факти!? де цифри і дати!?в партію не пропонували,да і не пішов би. бо мені глибоко пофіг хто чи що буде в країні.Я знаю що при любій владі зможу заробити на нормальне проживання. бо живу своїм розумом і працюю над собою. а не нию яка погана влада і що без неї нічого. Прадідів. може моїх прадідів УПА розтреляло.яке за німців воювали.Алоіс. не Тріпер а Шкіпер. і попрошу більше не помилятись.Свої проблеми вирішуй у венеролога.Умом я не блестнув. просто написав те що хочу і те що вчив.може вчив по іншій книгі. ну значить в тебе така правда.я ж не заперечую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів