Таксі

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2009 14:12 #40518 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Таксі
Staruy коли виникли проблеми з сервером, то ми піднімали сайт не з найновіших бекапів бо нові були на сервері, тому маса повідомлень зникла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 черв. 2009 23:11 - 19 черв. 2009 23:13 #40592 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Таксі
На днях знову підвозив мене "улюблений таксист"....Побачивши машину,вже набрала повні легені свіжого повітря,щоб намагатись не дихати у кабіні. :at::at::at:і була приємно здивована несподіваною чистотою у машині:ai:Правда аромати не зникли на зовсім,трішки залишились:ag: але радуєте,що бички з панелі зникли разом з пилом та запчастинами і невідомо коли купленим і недоїженим пиріжком. може бути:af: Напевно пішли на користь наші скарги на форумі!:bf:Вони почали виправлятись!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 лип. 2009 10:56 - 28 лип. 2009 10:59 #41438 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Таксі
визвала сьогодні 007,приїхала якась жіночка,мабуть новенька.:da: Поки їхала до місця призначення,думала мене виверне. :at: :at: :at: Я навіть не доїхала туди,куди планувала. Попросила зупинити на півдороги. Такого сморіду я ще не бачила і не чула.Таке враження,що у кабіні труп возять вже з недільку.......Такою дохлятиною тхне!В чоловіків так не смердить у машинах!!!!! жах короче!п.с машина-червона дев"ятка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 лип. 2009 11:59 #41440 від Forester
Відповідь від Forester у темі Відповідь: Таксі
В неділю їхав на Гаранті. По виклику приїхала десятка за кермом була жінка. Мало того що я чекав 15 хв. замість обіцяних 3хв. всю дорогу я працював штурманом. Вона взагалі не знає міста. Таке враження що вона щойно прилетіла з другої планети. Проте як вона керує я мовчу. Це просто жах!!!:dg:

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
01 серп. 2009 16:53 #41545 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Re: Таксі
Ничего удивительного в том что в машине у женщины воняет сильнее чем у мужиков не вижу. Достаточно что бы в салон или багажник попало много воды, (течет днище или уплотнители стекол), вода застаивается и вот результат. Если для мужика не проблема снять обшивку салона и просушить то для девушки это уже проблема. Вывод-не лезть в мужские дела где нужна физическая сила и понимание тех процесса.:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 серп. 2009 21:53 #41570 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Відповідь: Таксі

Forester;41440 пише: В неділю їхав на Гаранті. По виклику приїхала десятка за кермом була жінка. Мало того що я чекав 15 хв. замість обіцяних 3хв. всю дорогу я працював штурманом. Вона взагалі не знає міста. Таке враження що вона щойно прилетіла з другої планети. Проте як вона керує я мовчу. Це просто жах!!!:dg:

а мене не взяла, сказала що п,яного не повезе :bk:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 серп. 2009 11:59 #41588 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Таксі
:bj: Цирк) Може взагалі на таксі не їхати, якщо вони п"яненьких не везуть? Одразу міліцію викликати:bm: Ті довезуть куди треба))

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
03 серп. 2009 12:21 #41589 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Re: Таксі
Вообще то находится пьяным в общественном месте-неприлично :) Если уж так получилось то некоторые люди начинают с того : -выбачте будь ласка! Я трошки выпив алэ мени треба... и т.д. Это тоже культура поведения :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2009 19:56 #41619 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Re: Таксі

Staruy;41589 пише: Вообще то находится пьяным в общественном месте-неприлично :) Если уж так получилось то некоторые люди начинают с того : -выбачте будь ласка! Я трошки выпив алэ мени треба... и т.д. Это тоже культура поведения :)

Культура это конечно хорошо... но уговаривать их за свои же деньги довезти - это уже извините меня наглость!!!P.S. Хотя в Шепетовке я уже ничему не удивляюсь))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2009 07:31 #41628 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Таксі
Культура поведінки пассажирів не влаштовує?То давайте ще поговоримо про культуру поведінки таксистів. Деякі таксисті дозволяють собі - нагло курити смердючі сигарети у салоні,коли везуть пассажира,не зважаючи навіть на те,що везуть жінку.-розмовляти по мобілці,вирішуючи свої справи(баби,рибалка,запчасті,випивка....)а ти сидиш у машині ,хвилин 5 слухаеш весь той бред і чекаеш,коли він закінчить ,щоб нарешті поїхати. - приставати до пассажирок(траплялись такі придурки)-не ремонтувати машину(буває їдеш у такому тарантасі,аж страшно,думаєш як би це дно не провалилось чи дверка не відлетіла) -включати на повний звук музику,аж колонки трясуться,не думаючи про те,що можливо вона не подобається пассажиру......можливо не весь список,доповнюйте)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів