Таксі

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2010 12:18 #47515 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Таксі
Якщо логічно подумати то повинен бігти таксист, йому заплатили за роботу а де взяти здачу то його проблема!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 січ. 2010 13:29 #47518 від revizor
Відповідь від revizor у темі Відповідь: Таксі
В гаранті не їзджу бо був в мене з ними ітерес. 3 роки назад я побив бувшого таксиста, але по старій дружбі він подзонив опратору дав код, і на мене приїхало 14 таксі, Закінчилось черепномозковою мені, друзям поломані кінцівки. Вони заяв не подавали, а мені повернуи за втрачене здоровя. Хто вдарив памятаю, але він після виїхав в друге місто. Я б зустрівся з ним. Алеж таксісти не розібравшись валили з бітам і монтіровками, били навіть жінок.Тепе не маю довіри до них. А якщо хтось з тих таксистів памятає той випадок хай напише в приват, за інфу плачу.:af:
Додано о 13:29
Попереднє повідомлення було написане в 13:27

revizor;47518 пише: В гаранті не їзджу бо був в мене з ними ітерес. 3 роки назад я побив бувшого таксиста, але по старій дружбі він подзонив опратору дав код, і на мене приїхало 14 таксі, Закінчилось черепномозковою мені, друзям поломані кінцівки. Вони заяв не подавали, а мені повернуи за втрачене здоровя. Хто вдарив памятаю, але він після виїхав в друге місто. Я б зустрівся з ним. Алеж таксісти не розібравшись валили з бітам і монтіровками, били навіть жінок.Тепе не маю довіри до них. А якщо хтось з тих таксистів памятає той випадок хай напише в приват, за інфу плачу.:af:

Особливо за адресу

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2010 14:37 #47522 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Таксі
Цікава історія нічого не скажеш. Якось наблюдав картину коли машини однієї служби раптом всі забралися іц поїхали...то мені потім росказади шо разборки були...мафія блін))А взагалі то по цінам то вони такі змінилися але лише на 007. До 8 грн. Інші беруть 7 грн до 3 км. Це офіційно, але те що таксисти нерідко стали порушувати цю таксу є фактом

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 бер. 2010 15:47 #50098 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Таксі
Шось у мене таке враження що водії потроху з гаранту на фаворит переходять. Тепер і там є вонючі та побиті старі машини. Ще трохи і різницю між цими двома службами буде важко помітити. Навіщо служба фаворит так себе гробить незрозуміло, невже більше таксистів немає з нормальними машинами. Памятаю знайомий на новій девяткі хтів влаштуватись не взяли, а зараз чуть лі не запорожці собирають. Сором!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 черв. 2010 18:55 #52579 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Таксі
на фаворитах зараз дідуля їздить, на жовтій копійці.ту копійку вже в самий раз золотою назвати(((дед ціни капец гне!!!особливо у вечірній час

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 черв. 2010 15:10 #52609 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: Таксі
Довелось нещодавно проїхатись з водієм таксі 40200 у нічний час. По-перше, на моє питання, чи йому "не стрьомно" їздити з включеними лише протитуманними фарами (ближнє світло він взагалі не вмикав) по тротуару (він принципово "газанув" метрів 100 по тротуару а не по проїзжій частині) - він "чесно" відповів що ні, не стрьомно :-) (замість того, щоб включити ближнє світло фар). По-друге, я його не просив за 2 хвилини доїзжджати від ЦУМа до залізничного вокзалу - але напевно водій дуже поспішав, і тому для мого тіла, в якому знаходилась певна частка алкоголю, ця поїздка була не досить комфортною - я себе почував ніби у центрифузі для випробування космонавтів перед польотом. (організм все ж таки витримав :-) ).По-третє - "шикарний" музичний супровід - я теж в дитинстві іноді слухав такі чудові гурти як "Красная плесень" і "Сектор газа", проте пісня (а я за 2 хвилини поїздки встиг почути лише частину однієї пісні) мене вразила до глибини душі - її необхідно включити в обов'язкову програму навчання студентів медичних навчальних закладів, а особливо для тих, хто в майбутньому хоче стати вречем-сексологом. До речі ця пісня для більш кращого вникнення та проникання у найпотаємніші куточки мого мозку, впливу на мою підсвідомість та доступна для прослуховування пішоходами була включена на повну потужність при відкритих вікнах автомобіля, хоча, можливо (не в образу) водій даного таксомотора має не досить добрий слух і дійсно хоче стати врачем... - проте, повірте мені - Я! - НЕ ХОЧУ!!! І не можу зрозуміти, коли в нашому місті, сфера обслуговування почне дійсно обслуговувати, а не надавати платні послуги сумнівної якості...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 черв. 2010 21:25 #52644 від subzero
Відповідь від subzero у темі Відповідь: Таксі
навіщо стільки було писати? - ніхто з таксистів це не прочитає:)не подобається замовляй ВІП чи забий собі пару "правильних" таксистів з музикою, і тп

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 черв. 2010 21:37 #52646 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Таксі
А ця тема не для водіїв створена а для нас пасажирів. Найґрунтовнішим аргументом проти такого свавілля може бути лише наші гроші які ми прочитавши данну тему будемо залишати більш відповідальним службам та водіям. Для мене гарант і жаби вже остаточно свою репутацію зпаскудили

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2010 14:16 #53270 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Таксі
Здувся фаворит вже. Почали брати всі машини підряд, іноді приїжають такі шо похлєще гаранта будуть. Але воно і не дивно, що не позвониш то у них нема машин. Тому поки що на нулях катаюсь, впринципі підтянулись вони за цей час. Набагато краще працюють диспетчера ніж на інших службах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 вер. 2010 14:21 #53271 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Таксі
в мене прикол на днях був)))дзвонила на всі служби і не могла визваті таксі,то не відповідали на дзвінок,то нема вільних машин,а на нулях (здається) відповідь диспетчера взагалі мене вбила.-машини вільні є,але ми клієнтів без коду не обслуговуємо)))) п.с.зажрались блін.удачі їм у бізнесі)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів