Таксі

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 серп. 2008 21:21 #30351 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Таксі
нада знать просто хорошЫх таксистоф, у мну сосед таксист норм чувак, приежает вовремя если не занят+ скидко_О.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2008 22:08 #31444 від Lego
Відповідь від Lego у темі Таксі
Хорошо тема раздулась! Все наболевшее обсуждается и это только на пользу. Вот только бедному Роджеру не по силам одному отстреливаться за всех таксистов. Лично мне все эти ньюансы с подбором кадров в службу такси знакомы не по наслышке. Приличные службы уже давно не ставят на первое место техническое состояние автомобиля, это само собой подразумевается. Актуальным вопросом сейчас является именно подбор кадров, ведь именно кадры в последствии составляют лицо фирмы и ее престиж. И уверен, что даже если бы вас довезли всего за 1грн. и при этом нахамили или оглушили на пару дней несущимся с колонок "клуб Лагуна"))))) то вы следующий раз подумали бы прежде чем вызывать именно эту службу. (Хотя всякое быавает)))) Выбор ведь есть всегда. А если фирма серьезная, то она по-любому начнет искать причину падения заказов и соответсвенно упущенной выгоды. И еще хочу заметить, что работа таксиста не такая уж и легкая (и цены на бензин еще не самое главное). Но некоторые пользуются правилом "Наглость - второе счастье", от которого не выигрывет ни пассажир, ни служба, и остается на совести таксистов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 жовт. 2008 16:13 #33268 від LuK
Відповідь від LuK у темі Таксі
Сьогодні вдень їхала з автовокзалу на шешукова з 52525.Ще не встигла сісти в машину,як водій попередив що ціна цього маршруту 10 гривень.На мое питання чому 10 гривень,кілометраж то й же що і по місту,не за місто ж їдемо і не ніч,водій відповів шось невнятне,і в кінці добавив що "жабки та семьорки беруть так само". то чого 10 гривень,я так і не зрозуміла,мабуть в честь свята :grin:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2008 17:15 #33270 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Таксі
Якось в суботу ввечері також шукав таксі то сказали шо 15 грн) В тій купі стояли жаби, алекси і 007. Коли я засміявся і пішов то в догону кричали вже і 10 і 8 але до них вже я не повертався. Поки що як не крути Гарант рулить, але вже не раз попадав на таксистів які гребли 7 грн хоча перед цим по тому ж маршруту їхав за 5.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2008 17:16 #33271 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Таксі
А яке таксі "жабами" називають?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2008 17:19 #33273 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Таксі
4-02-00, чого незнаю, може того що машини зелені!!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2008 17:28 #33274 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Таксі
Технічний ресурс в такому темпі за два роки з нової машини вичерпуетсья , власники таксо-парків вкрай неохоче вкладають гроші в його поновлення . ДАЇ там кормиться і тому їх нечіпае . Тарифи підтягують під бензинові хоть і їздять на газу . Водії ганяють перевищиючи швидкість тому що план великий і собі хотять заробити . Занепад громадського транспорту чим далі тим більше веде до аварійності та погіршаню якості надання послуг таксистами .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2008 19:21 #33290 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Таксі
<div class='quotetop'>(ARTIST @ 26.10.2008, 18:16) [snapback]51262[/snapback]</div>

А яке таксі "жабами" називають?[/b]

я чув що вроді в когось з начальства прізвище зв,язане з жабою

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2008 23:20 #33306 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Таксі
Настуся вірно сказала;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2008 18:11 #33372 від LuK
Відповідь від LuK у темі Таксі
Ше в нас в місті є таксисти,що працюють самі на себе!Біля Дружби інколи беру машину.Мало того шо там машини старше мабуть за тих дедушок,шо ними керують!Так у них ще й такса сама висока у місті.Зараз 8 грн.Їдеш у тій машини , та й думаєш,чи то дверка відвалиться,чи то я разом з дном провалюсь!Вже мовчу про чистоту.... А сьогодні то взагалі прикол був.Підійшла,спитала чи шофер вільний,він сказав сідати в машину.Але поїхали ми не відразу,Я ще чекала поки він дограє в карти з коллегою. :-

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.226 секунд
0
репостів
0
репостів