Якою ж мовою розмовляють українці?

Більше
26 серп. 2015 23:21 #100615 від НЕкремлебот
В цьому місці наш принциповий Островський обов'язково скаже щось на кшалт "А як це можна говрити про всі села області на основі купівлі продуктів у деяких людей"?
Чи принциповість у нас дещо вибіркова?))))

ЗІ. Бував я на Херсонщині. Те що там всі села украіномовні - фіхня.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2015 00:11 #100616 від Dj Os
Як все запущено :whistle:

Але коли перед людьми постає вибір на якій мові, наприклад, "вінду" поставити, який переклад фільму подивитись, ну і т.д. - ми пасемо задніх, причому дуже суттєво.

Ти мабуть здивуєшся, але і у мене у вінді та андроїді стоїть російська мова. І причина тут не в тому, що я чогось не розумію українською, просто програм і додатків російською мовою значно більше ніж українською. Повір якби все було перекладено українською, то і людей би значно більше ставило би українську по замовчуванню.
Може наршті почнеш говорити фактами, а не своїми здогадками? Бо інкаше я не бачу сенсу брати участь в твоєму монолозі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 серп. 2015 02:29 #100618 від Dentist
Цікаве спостереження, а по кількості постів на форумі, не скажеш, що у нас більшість російськомовного населення.
Вдома, на роботу, в побуті розмовляю українською, російську чую дуже рідко. Мовне питання один з приводів піаритись на нього, глянемо хто як цим скористається на виборах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 серп. 2015 07:41 #100619 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я тобі факти і навожу, а ти "у мене ж український андроід". Ну як тут можна про щось серйозно розмовляти? :) Я розумію, ви вважаєте, що надивився\начитався путіниської пропаганди, і вазагалі мені прям на карточку сам В.В. гроші скидає за кожен пост. Але я нікого не обманюю - розказую вам те що є з власного досвіду. І зі статистики розповсюдження літератури, наприклад. Україномовна переважає тільки на заході, і то там майже 50\50. Навіть у Львові.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 08:17 #100620 від Symbioz

Островський О.В. пише: Боюсь тебе розчарувати, але я про статистику навіть не заїкався. Для особливо не уважних підкреслю " в побуті"


Так ти сам написав, що свої слова підкріплюєш соціологічними опитуваннями та переписом - що і є однією з форм статистичного збіру даних)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2015 12:37 #100621 від Dj Os

Я тобі факти і навожу, а ти "у мене ж український андроід".

Які факти? Не треба свої уявлення видавати за факти.

Так ти сам написав, що свої слова підкріплюєш соціологічними опитуваннями та переписом - що і є однією з форм статистичного збіру даних)

Фіг з ним, хай так. Але чомусь такої статистики, яка свідчила б про протилежне я не бачу. Та і що ти хочеш сказати, що під час перепису населення навмисне всім писали, що рідна українська?
Але про шо я говорю, якщо люди хочуть довести свою точку зору, а не зрозуміти істину, то не бачу сенсу витрачати час щоб їх переконати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 серп. 2015 13:17 #100627 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я тобі навожу багаторічний досвід роботи з людьми. Хош вір, хош не вір :) Подобається жити в світі інфорграфіки - будь-ласка. Якщо українська такий уже беззаперечний лідер, чому наші націоналісти не перестають постійно вимагати держпідтримки для її розвитку? Скільки є назалежність, стільки про це і балакають. І ще й не перестають наголошувати під час кожних виборів, що стан справ з мовою у нас "катастрофічний".
І от що цікаво - якщо при совку знімалось декілька дестяків україномовних фільмів в рік (раз ми уже почали з кіно, то давай так), то сьогодні 1 раз в 3 роки. І, здебільшого це такий шлак, який тільки на кінофестивалях і показувати, бо нормальні люди таке дивитись просто не будуть. В той же час українські режисери знімають дуже пристоїні російськомовні фільми і серіали. Пристойні в сенсі кількості глядачів, звичайно.
І знову ти про те саме - "рідна". Ну це тут до чого? Це на життєздатність і застосовуваність мови якось впливає? По "рідності" у нас найрозповсюдженіший, здається мандаринскьий діалект китайської мови. І хто її знає крім самих китайців? І чому кожен освічений китаєць мусить розмовляти англійською? Так, тих кому мова "рідна" - багато, але самій мові це допомагає мало. У нас точно та сама ситуація з російською, і кіпішувати через показ фільмів на рос. мові в Україні - це дуже дивно. :)
А ще дивніше, що хтось це питання до цих пір піднімає - уже, здається, мали б навчитись, що добром це не кінчається. Ба ні - гнемо далі своєї.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2015 13:32 #100630 від Dj Os
Тільки ти з впертістю барана можеш виставляти свій "багаторічний досвід роботи з людьми" об'єктивним за дослідження науковців. :)
І друже, скажи но мені, з мешканцями яких міст ти спілкувався щоб робити такі далекоглядні висновки? Які міста України ти відвідував за своє життя?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 серп. 2015 14:06 - 27 серп. 2015 14:09 #100637 від GoBLin
О чем вы спорите, ни русского толкового, ни украинского - нету. В Шепетовке - 90% населения на суржике шпарят, наверное. В Киеве поголовно речь помесь украинского и русского языка с уклоном в русскую сторону.

ЗЫ. Про озвучку в кинотеатрах из моей статистики друзей и знакомых - никто не хотел бы слышать на русском. Украинский перевод всех доставляет.
ЗЫЗЫ. Общаюсь в основном тоже на русском и буду всегда говорить на том языке, на которым хочется и удобней в данный момент :)
Останнє редагування: 27 серп. 2015 14:09 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 серп. 2015 14:12 #100639 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну і от знов - ми почали з того якою мовою українці дивляться кіно і читають книги, а ти городиш сюди своє "розмовляють" :)
Про міста я вище писав - всі обл. центри західної України. Крім Закарапаття.
Ну у Києві, думаю, всі бували - розказувати яка ситуація з укр. мовою у столиці України? Самі в курсах, думаю.
У мене враження, що ми дійсно на різних мовах спілкуємось :) Чиста софістика, підміна понять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.138 секунд
0
репостів
0
репостів