Якою ж мовою розмовляють українці?

Більше
26 серп. 2015 11:36 #100583 від 259051213422@odnoklassniki.com

Павло Котенко пише: рос.мовою, і зовсім не той

Діло пані Фаріон, бачу, живе і перемагає :unsure:
У країні де 70% населення розмовляють російською - було б дивно показувати фільми на якійсь іншій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2015 11:48 #100584 від Dj Os
Мішань, оце давай не будемо знову поширювати неправдиву інформацію.

53,3% громадян України спілкуються в побуті українською мовою, у той час як російською спілкуються 44,5%.

Українська мова як рідна в Україні за областями за переписом 2001 р.

Так що тобі було би корисно трохи клумаків від Фаріон отримати, щоб кремлівьску пропаганду з голови вибити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2015 15:18 #100598 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише:

53,3% громадян України спілкуються в побуті українською мовою, у той час як російською спілкуються 44,5%.

Повна маячня. Я тобі можу розказати, яка мова насправді основна в Україні, за винятком 3-ьох західних областей, і то ще й за винятком великих міст. І це ніяка не пропаганда, а просто більш як 10-тирічний досвід. Я чудово знаю, що українську сприймають як рідну лише у нас. Відїдь сотню кілометрів на схід - і її як і не бувало. А якщо врахувати, що, наприклад, повністью російськомовний Дніпропетровськ сам один більший по населенню за всю Хмельницьку область - то твоя статистика, скажимо так, викликає здивування. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2015 15:22 #100599 від Dj Os
Повна маячню пишеш ти, я свої слова підкріплюю соціологічними опитуваннями та всеукраїнським переписом, а що натомість наводиш ти? Своє спотворене світобачення?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2015 15:26 #100600 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ой Саня, Саня... Нічого тебе життя не вчить :) Вилазь з під компа, проїдься по країні, перевір сам. Це не дорого. Розвієшся за одно. Ти хоть трісни - а російська поки що перемагає. І буде першою ще дуже довго.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2015 15:36 #100601 від Dj Os

Михайло Ворончук пише: Ой Саня, Саня... Нічого тебе життя не вчить :) Вилазь з під компа, проїдься по країні, перевір сам. Це не дорого. Розвієшся за одно. Ти хоть трісни - а російська поки що перемагає. І буде першою ще дуже довго.

Да ти шо? Ану розкажи но мені які міста нашої країни вже відвідав ти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 серп. 2015 16:47 #100604 від Symbioz

Островський О.В. пише: Повна маячню пишеш ти, я свої слова підкріплюю соціологічними опитуваннями та всеукраїнським переписом, а що натомість наводиш ти? Своє спотворене світобачення?


Саша, ти віриш в статистику? Одна дуже розумна людина колись сказала:
"Только та статистика надежна, которую сфальсифицировали вы сами." Уинстон Черчилль

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2015 17:01 #100605 від Dj Os
Боюсь тебе розчарувати, але я про статистику навіть не заїкався. Для особливо не уважних підкреслю " в побуті"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 серп. 2015 22:31 #100612 від olhavs
Кілька років тому чоловік їздив з батьками у Крим автомобілем. Зупинялись в Херсонскій області, купляли продукти у людей. Там всі села україномовні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2015 23:14 - 26 серп. 2015 23:20 #100614 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та ну тебе :) Мова ж за те, що укр. мова все ще дуже сильно відстає, як повноцінний засіб спілкування. Тобто це так - і в Донецьку можна почути якусь подобу мови, побутовий суржик. Як і в нас. Але коли перед людьми постає вибір на якій мові, наприклад, "вінду" поставити, який переклад фільму подивитись, ну і т.д. - ми пасемо задніх, причому дуже суттєво. Українська лиш для частини українців, і більш ні для кого. Це як циганська. Крім циган нікому непотрібна. Тому вона завжди буде в програші. Як це не сумно, але така уже селяві.

ЗІ. На заході відвідав усі областні центри - величезна к-сть людей, які, наприклад, бажають читати саме російською, хоча суржиком шпрехають не гірше за мене. Сам був в шоці.
Останнє редагування: 26 серп. 2015 23:20 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів