Яценюк і Аваков відкрили конкурс у поліцію Хмельницького

Більше
09 серп. 2015 22:17 #100200 від 259051213422@odnoklassniki.com

Все що зрозуміло з твого спітчу, що як завжди всі мудаки, жизнь гавно.

А от ні капельки не так. Я тепер поняв Некремлебота - якщо щось можна зрозуміти діаметрально неправильно, то ти все так і зрозумієш :silly:
І таки зобовязані. Якби я виліз на абразуру з яимось гаслом, переміг (ну чи підтримував би ці дії) - на мені лежить відповідальність за перемогу. Так що від неї, радімої, нікуди вже младореформаторам не втікти. Хіба під Ростов.

Росія без путчів знецінила валюту втричі

Ну от шо, шо, а ставлення за приклад "країни чудес" я від тебе не очікував :) Ти не забувай, що одне діло коли це робиться для здешевлення виробництва, чи, хай навіть під тиском санкцій, поступово - це одне. А коли за одну "чарівну ніч", шляхом нехитрих маніпуляцій, новопомазана влада обкрадає своїх громадян на мільярди доларів - це трішки інше. І звязок тут таки самий прямий - путч - обвал, путч - обвал. Побачиш, ще що буде після осінньо-зимового майдану (чи як ти казав - "продовження майдану, бо він ще не кінчився"). Якщо він тільки буде вдалим - зразу готов на продаж бакси :) Хоча, за останній час, я уже сумніваюсь в його успіху - дуже вже туго "закручують гайки".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 22:45 #100201 від Dj Os

Ну от шо, шо, а ставлення за приклад "країни чудес" я від тебе не очікував :)

Тобі такі приклади зрозуміліші.

А от ні капельки не так. Я тепер поняв Некремлебота - якщо щось можна зрозуміти діаметрально неправильно, то ти все так і зрозумієш :silly:

Мені здається ви самі себе не можете зрозуміти.

І таки зобовязані.

Nope :whistle:

Ти не забувай, що одне діло коли це робиться для здешевлення виробництва, чи, хай навіть під тиском санкцій, поступово - це одне. А коли за одну "чарівну ніч", шляхом нехитрих маніпуляцій, новопомазана влада обкрадає своїх громадян на мільярди доларів - це трішки інше.

Так і знав, що підеш в цей степ, але я тебе розчарую. Я говорю про інфляцію ще до подій в Криму.

осінньо-зимового майдану

а ти оптиміст бачу)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 серп. 2015 00:04 - 10 серп. 2015 00:05 #100202 від НЕкремлебот

Paks пише: Тут я бы уже ментам доплачивал 50% суммы от штрафа, если они таких ловили бы.

Дмитрий, не поверишь: но от таких речей "да я бы то, да я бы то..." тошнит уже. Используя твои же аргументы: хочешь доплачивать - так доплачивай, делов-то, искореняй и разрушай! Или ты фантастику признаёшь только в в ваших с Ос-ом спитчах? Но почему-то такие вещи дальше "даябыихов" никогда не идут.

Paks пише: Или еще пример: у меня жена/ребенок болен, а я буду тут вступать в споры, я заплачу сколько надо, а там лишь бы сделали правильно все. Это отмазка на 5-ть. Вместо того, что бы как мужик врачу сказать - чуви, я тебе кадык голыми руками вырву, если что-то пойдет не так по твоей вине и ей тут будет не комфортно, как тряпка на задних лапках несут мзду за то, что бы человек свою роботу выполнял, которую он на должности ОБЯЗАН выполнять.
А потом уже, если хочешь - за хорошую работу на чай оставляй или не оставляй, твое дело.

Да не вопрос - когда речь идёт о справке про прививку (или о красивом выступлении среди плебеев на форуме) я тоже готов медсёстрам кадыки рвать, кричать им об их обязанностях и грозить горящими кущами.
Я тебе ещё раз повторю: я говорю на основании собственного опыта. Судя по всему ты понятия не имеешь что такое

у меня жена/ребенок болен

, и слава богу. Жаль только , что ты заодно не имеешь ни малейшего представления о чём пишешь.
Останнє редагування: 10 серп. 2015 00:05 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 серп. 2015 00:07 #100203 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Мені здається ви самі себе не можете зрозуміти.

Ну і от що тут скажеш? От здається йому, і все тут))) Істина в останній інстанції))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 серп. 2015 14:26 #100210 від GoBLin

Некремлебот пише:

Paks пише: Тут я бы уже ментам доплачивал 50% суммы от штрафа, если они таких ловили бы.

Дмитрий, не поверишь: но от таких речей "да я бы то, да я бы то..." тошнит уже. Используя твои же аргументы: хочешь доплачивать - так доплачивай, делов-то, искореняй и разрушай! Или ты фантастику признаёшь только в в ваших с Ос-ом спитчах? Но почему-то такие вещи дальше "даябыихов" никогда не идут.


Так искореняю, если где-то нарушил и меня поймали, то плачу как положено, с составлением протоколов и прочих бумажек.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2015 15:58 #100303 від Dj Os
Давайте все таки повернемось до теми
До нової поліції Хмельницького записалися понад 3,5 тисячі кандидатів
Упродовж перших шести днів прийому до нової поліції заявки подали 3682 кандидати. Як повідомили у прес-службі міліції, із них 54% подали анкети онлайн, 46% кандидатів заповнили документи у пункті прийому. Більшість охочих нести службу в новій поліції — це чоловіки. На сьогодні їхня частка складає 66,3%.
Нагадаємо, набір кандидатів до нової патрульної поліції Хмельницького триватиме до 21 серпня. Пункт прийому анкет розташований в приміщенні Хмельницького академічного театру імені М.Старицького (вул. Соборна, 60).

Бажаючі особисто подати заявку та заповнити анкету можуть звертатися за вказаною адресою щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 18.00. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Бажано — посвідчення водія.

Заповнити онлайн-анкету та детальніше ознайомитись із умовами конкурсу можна на сайті www.mvs.gov.ua або за телефоном «гарячої лінії» — (0382) 70-40-01.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репостів
0
репостів