Яценюк і Аваков відкрили конкурс у поліцію Хмельницького

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 серп. 2015 00:32 #100162 від Dj Os
Як я і думав, так що дійсно йди вже спати. Поговоримо на цю тему через місяців шість

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2015 10:25 - 08 серп. 2015 10:27 #100163 від gorobchik
Ну так,легше всього сісти бля компа,обхаяти владу, намагання або хоч видимість реформ у країні,з яких,можливо,щось і вийде,аніж почати робити реальні речі.Легше ж дати гаішніку "на лапу" 100 гривень,аніж заплатити штраф 200 по протоколу у державну казну,правда????Легше ж мати кума,брата,свата,який "порішає",якщо що,легше жити так,як ми живемо і тільки волати що "ніхто нічого не робить"...Про які тоді реформи взагалі йде мова?Ми до них готові, до цих реформ????
Нам і так непогано живеться,нащо щось змінювати?
Давайте й далі давати хабарі лікарям, бо "якщо не дасиш.то ніхто до тебе й не підійде",давайте з гаїшніками "може,домовимось,нащо ті протоколи",давайте з вчителями "ви там на мого Вовочку(Іроку,Людочку-неважливо) зверніть увагу побільше,бо нам поступати".Давайте.Ми ж інакше не вміємо...
А поліція-то нє,то чергове "окозамилювання"...
Останнє редагування: 08 серп. 2015 10:27 ким gorobchik.
Ці користувачі подякували: Dj Os, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2015 11:56 #100168 від Старик Хотабыч
Так а я про шо? В нас корупція процвітає де, в кабінетах, чи на вулицях?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2015 12:02 #100169 від gorobchik

S пише: Так а я про шо? В нас корупція процвітає де, в кабінетах, чи на вулицях?


В нас корупція процвітає в головах,і доки так буде,вона процвітатиме і в кабінетах, і на вулицях... :(
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2015 18:08 #100173 від 259051213422@odnoklassniki.com

gorobchik пише: Ми ж інакше не вміємо...

Ну нарешті! Амінь, сестро :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 серп. 2015 20:02 - 08 серп. 2015 20:06 #100175 від НЕкремлебот

gorobchik пише: ......аніж почати робити реальні речі.Легше ж дати гаішніку "на лапу" 100 гривень,аніж заплатити штраф 200 по протоколу у державну казну,правда????Легше ж мати кума,брата,свата,який "порішає",якщо що,легше жити так,як ми живемо і тільки волати що "ніхто нічого не робить"...Про які тоді реформи взагалі йде мова?Ми до них готові, до цих реформ????
Нам і так непогано живеться,нащо щось змінювати?
Давайте й далі давати хабарі лікарям, бо "якщо не дасиш.то ніхто до тебе й не підійде...

Угу, опять. И абсолютно не сомневался что именно Ос лайкнет под этим постом))))
Гаишники взятки берут, доктора не подходят, а нам всё равно "треба починати з себе".
Я не знаю, может это со мной что-то не так, но мне действительно легче отдать гаишнику стольник, а не два на гипотетические "закрома родины". И если я даю взятку врачу, то это не потому что я идиот, а потому что действительно никто не подойдёт, и эта фраза в данном случае пишется отнюдь не в кавычках. И говорю я это сейчас на основании собственного опыта. Когда передо мной стоял вопрос срочного лечения жены, я меньше всего думал о восстановлении мировой справедливости и наказании взятковзятелей.
Захотели поменять полицию? Замечательно! Только менять надо по принципу "до основанья, а затем..". Как и всё уже в Украине. Но если с ГАИ-шниками это ещё проканает, тогде взять новых врачей, которые по определению не могут "кто был ничем тот станет всем"? Дать им от государства большую зарплату и условия для работы? Не в том государстве живём... Вот и будет опять усиление контроля и ожидание что кто-то заложит... А чего, при Сталине помогало ведь...
Останнє редагування: 08 серп. 2015 20:06 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 серп. 2015 23:54 #100177 від Dj Os

Угу, опять. И абсолютно не сомневался что именно Ос лайкнет под этим постом))))

Так само я абсолютно передбачав твій допис :lol:

Я не знаю, может это со мной что-то не так, но мне действительно легче отдать гаишнику стольник, а не два на гипотетические "закрома родины".

Ага, а потім обурюватись на форумах, що апетити і наглість гаїшників росте не по днях.

И если я даю взятку врачу, то это не потому что я идиот, а потому что действительно никто не подойдёт, и эта фраза в данном случае пишется отнюдь не в кавычках. И говорю я это сейчас на основании собственного опыта. Когда передо мной стоял вопрос срочного лечения жены, я меньше всего думал о восстановлении мировой справедливости и наказании взятковзятелей.

То давайте все залишим як є? бо ж так важко поглянтуи у майбутнє

Захотели поменять полицию? Замечательно! Только менять надо по принципу "до основанья, а затем..

Не вийде різко всіх звільнити і набрати інших, кругом є перехідні періоди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 00:01 #100178 від Dj Os
Чуваки, ви явно переварились у котлі. Все фігово, жизнь тлєн, нічо робить не треба бо бесполєзно...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 00:36 #100179 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Чуваки, ви явно переварились у котлі. Все фігово, жизнь тлєн, нічо робить не треба бо бесполєзно...

Ну, якщо ти не бачиш що все навкруги дійсно фігово, це вже твій особистий діагноз, а не мої проблеми, так що не тра перекладати з хворої голови на здорову. А от на рахунок "нічого не треба робить" - перечитай мої слова і спробуй їх зрозуміти, а не просто щось сказати у відповідь.
Я вже за****вся говорити що починати треба з можновладців, а не з простих людей, а ви все свою мантру торочите "нє-нє, не можна обсирати або чіпати владу, це ви у всьому винні, треба самим, самим, ви ж нічого не хочете..." Коли вже до вас, інтернет-ідеалістів, дійде, що якщо людина нічого не хоче міняти, вона тут навіть писати не буде? Я ж вже навіть не прошу вилізти з-за компа і поглянути навкруги, вже давно знаю що ти таких речей просто не розумієш, але хоча б трохи голову задіяти не настільки ж важко?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 03:44 #100180 від gorobchik
Добре,які,по-вашому,конкретні дії треба робити.щоб ситуація змінювалась на краще?

Ви розумієте,що ми самі привчили бюджетнників до хабарів?Так просто вже в нас прийнято,що без цього ніяк,а відучувати мало хто хоче,бо це вже настільки укорінилося у нашій свідомості,що без цього мало уявляється сьогоднішнє суспільство...В цьому вся проблема.Аби той самий лікар знав,що хабарництво та невиконання своїх обов"язків будуть мати наслідки-все було б по-іншому...І справа тут не в зарплаті,а в свідомості.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.217 секунд
0
репостів
0
репостів