Яценюк і Аваков відкрили конкурс у поліцію Хмельницького

Більше
09 серп. 2015 09:34 #100181 від 259051213422@odnoklassniki.com

Добре,які,по-вашому,конкретні дії треба робити.щоб ситуація змінювалась на краще

А все дуже просто - не хочете давати хабарі - не давайте, з відповідними наслідками (ну, наприклад, якась ВКК вас признає абсолютно здоровим, при тому що ви, можливо, уже одною ногою в могилі). Почніть сплачувати чесно податки. Перестаньте смітити на вулицях (якщо ви до цього смітили). Ну коротше поводьтесь так, як оспівані нашої держпропагандою європейці. І у ВАС - буде Європа.
А тим хто говорить "от ще пару років і ми тут все перевернемо з ніг на голову, дайте тільки побільше грошей" - плюньте межи очі. Цього, для України як держави - уже НІКОЛИ не буде. Те що ми називаємо умовно "Європою" йшло до свого нинішнього стану тисячами років, починаючи з Pax Romana. І то он розмір втрат через корупцію (у ЄС) більший ніж весь державний бюджет України. А гляньте на Грецію, чи на те що зараз робиться з "Дойче-банком".
Того, чого досягла "Європа", не можна досягти за 10-20, навіть 100 років. А при нинішній тенденції до "незалежностей" - Україна такий період часу просто не проіснує. За 20 років у нас мінус 3 області.
Ну люди милі, давайте ж уже якось реально оцінювати ситуацію. Наміри, можливо, і добрі, але ж це уже як мертвому припарка.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 10:59 #100182 від Dj Os
Та я прекрасно розумію, що таких як ти і некремлебот більшість. Вам легше всунути хабаря, а потім щиро дивуватись звідки у нас береться корупція. Без разбору кричати, що щось не так, натомість не замислюючись що можна тробити "так". Не слухати розумних людей, бо як то можна бути розумнішим за себе.
Я не перестаю вас порівнювати з ватниками. Ви сидите в лайні і не хочете з нього вилазити, бо так легше.
Ось тобі реальність друже.
І не можна зарплати підвищити всім разом, не тіште себе ілюзіями. Починати треба з правоохоронних органів, не з чиновників, бо саме правоохоронці слідкують за виконанням правил гри. І лише тоді коли гра стане чесною, можна займатися іншими сферами: чиновниками, медиками, бізнесом і тд
І перестаньте тут в'язати тимчасову втрату 3 областей із змінами в країні, ми би втратили всю Україну якби не почали ці зміни.
А саме прикро, що сіра більшість ніколи не підтримає людей, які щиро прагнуть щось змінити на краще. Вона завжди купується грошовими мішками, байдуже як : через медіа вплив, подачки чи гарні популістичні обіцянки далекі від реальності.
І добре що ви хоч навчились кричати, що треба "контролювати владу", але її контролювати треба не за клавіатурою і не огульними звинуваченнями всіх і вся.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
09 серп. 2015 11:57 - 09 серп. 2015 12:01 #100185 від GoBLin
Изменения - это хорошо. Но вот в Киеве, говорят таксисты, на новых ментов начинают планы потиху вешать старое руководство, сколько бабла приносить. Интересно, как они их выполнять будут?))))

ЗЫ. Повышать надо зп однозначно всем госслужащим до самой высокой ЗП в стране, а за промахи - смертную казнь ввести. Для них, неважно, будь то коррупция или халатность в чем-то. Все быстро, тогда на нормальный путь выйдет и срать на любой менталитет. Полезного немножко, можно почерпнуть тут, реформы провели на отлично.

www.dengi-info.com/archive/article.php?aid=2346
Останнє редагування: 09 серп. 2015 12:01 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 12:23 #100188 від Dj Os
Якщо відверто, то від ЗП великих дійсно буде мало толку, якщо суспільство буде так толерантно відноситись до корупції. Для прикладу взяти той самий паспортний, я не полінився і не постаив їх на місце, а більшість людей й далі продовжують нести мзду.
Народ, якщо корупція то так добре, то не треба лицемірити, скажіть, що вас все влаштовує і тоді нафіг ті реформи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 17:17 #100194 від 259051213422@odnoklassniki.com

А саме прикро, що сіра більшість ніколи не підтримає людей, які щиро прагнуть щось змінити на краще.

Нічого не буду писати про книжку "Всесвітня історія. 8 клас", при бажанні перечитаєш, я тобі недавній досвід нагадаю, коли "сіра маса" уже підтримувала "щирих людей" - 2004 і 2014 роки, країна третього світу розташована на сході Європи. Нагадати чим закінчилось, чи сам на вулицю носа вистромиш?
Щирості можна мати пачками, і це завжди, запамятай, завжди закінчується епік фейлом. Чого б це так, не задумувався?

Ви сидите в лайні і не хочете з нього вилазити, бо так легше.

Не рівняй всіх по собі. ;)

а потім щиро дивуватись звідки у нас береться корупція

Ми то якраз цьому не дивуємось, і (наскільки можу судити по постам НК) дуже добре знаємо звідки вона береться. А от ти, очевидно, це собі дуже слабо уявляєш (ну або прикидаєшся) раз вважаєш, що одіті в пошиту на американський манер форму колишні "герої" майданів цю проблему вирішать. Це або "наівняк", або просте бажання пристосуватись. Якщо друге - нічого не маю проти, я б теж так робив на твоєму місці.

Не слухати розумних людей

А оце дарма. Розумні люди якраз таки про це саме і говорять. :) Почитай західну пресу, фінансистів, аналітиків - що вони думають про Україну і її "перспективи". А ну да - вони ж теж усі на пів-ставки у Путіна працюють. :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 17:52 #100195 від Dj Os

"сіра маса" уже підтримувала "щирих людей" - 2004 і 2014 роки, країна третього світу розташована на сході Європи. Нагадати чим закінчилось, чи сам на вулицю носа вистромиш?

В тому тоі проблема, що ти не розумієш різниці абсолютно між 2004 і 2014 роком.

А от ти, очевидно, це собі дуже слабо уявляєш (ну або прикидаєшся) раз вважаєш, що одіті в пошиту на американський манер форму колишні "герої" майданів цю проблему вирішать. Це або "наівняк", або просте бажання пристосуватись. Якщо друге - нічого не маю проти, я б теж так робив на твоєму місці.

Наївняк, це вважати, що в поліції зараз одні герої майдану. Ти як завжди все спрощуєш і підганяєш під свою збочену призму світосприйнятя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
09 серп. 2015 17:58 - 09 серп. 2015 18:04 #100196 від GoBLin

Островський О.В. пише: Якщо відверто, то від ЗП великих дійсно буде мало толку, якщо суспільство буде так толерантно відноситись до корупції. Для прикладу взяти той самий паспортний, я не полінився і не постаив їх на місце, а більшість людей й далі продовжують нести мзду.
Народ, якщо корупція то так добре, то не треба лицемірити, скажіть, що вас все влаштовує і тоді нафіг ті реформи.


А что в паспортном?

ЗЫ. О чем можно говорить, если взять банально водителей.
Куча друзей кулаком бьют в грудь, против корупции бла бла, а как нарушили и менты за жопу взяли, так сражу же: мб как-то договоримся подешевле? Тут я бы уже ментам доплачивал 50% суммы от штрафа, если они таких ловили бы. А за предложение взятки сразу уголовная ответственность либо штраф с 3-4 нулями минимум. И так во всех сверах. А то все шибко умные, одной жопой на многих стульях. Не умеете не нарушать - пешком ходите.

Или еще пример: у меня жена/ребенок болен, а я буду тут вступать в споры, я заплачу сколько надо, а там лишь бы сделали правильно все. Это отмазка на 5-ть. Вместо того, что бы как мужик врачу сказать - чуви, я тебе кадык голыми руками вырву, если что-то пойдет не так по твоей вине и ей тут будет не комфортно, как тряпка на задних лапках несут мзду за то, что бы человек свою роботу выполнял, которую он на должности ОБЯЗАН выполнять.
А потом уже, если хочешь - за хорошую работу на чай оставляй или не оставляй, твое дело.
Останнє редагування: 09 серп. 2015 18:04 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 18:17 #100197 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ой Саня, ну які спрощення? Ти ж добре розумієш, що я роблю певні узагальнення, але це лиш для підсилення сказаного. Під "героями" я маю на увазі покоління яке здатне настільки повестися на лозунги про "здєсь і січас". Ну що, все розжовувати по реченню? Ти все добре зрозумів і без цього, і лиш хочеш щоб я тут зараз почав розпинатись і щось доказувати :) Та фішка ж у тому, що МЕНІ доказувати якраз таки нічого не треба :) Це уже ТОБІ, і тим кого ти підтримуєш треба доказати для мене, що ви дійсно на щось там здатні. Отмазки тіпа "папєреднікі" і "народ у нас бидло", як так тут люблять говорити - уже не проканають.
Різниця між путчами звичайно є, це все завжди індивідуально, але результат завжди один. Тоді бакс з 5 до 8, зараз з 8 до 24. Всьо.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 18:23 #100198 від 259051213422@odnoklassniki.com

которую он на должности ОБЯЗАН выполнять.

Про мене кажучи я так і роблю :) Мене уже прокляло певно пів поліклініки. Але от якщо мене скрутить - чось відчуваю шо там я й знайду останнє пристановище :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 серп. 2015 20:03 #100199 від Dj Os

Під "героями" я маю на увазі покоління яке здатне настільки повестися на лозунги про "здєсь і січас".

Знову малюєш для себе ілюзії.

Ну що, все розжовувати по реченню? Ти все добре зрозумів і без цього, і лиш хочеш щоб я тут зараз почав розпинатись і щось доказувати :)

Ніфіга я тебе не зрозумів. Все що зрозуміло з твого спітчу, що як завжди всі мудаки, жизнь гавно.

Та фішка ж у тому, що МЕНІ доказувати якраз таки нічого не треба :) Це уже ТОБІ, і тим кого ти підтримуєш треба доказати для мене, що ви дійсно на щось там здатні. Отмазки тіпа "папєреднікі" і "народ у нас бидло", як так тут люблять говорити - уже не проканають.

:lol: :lol: Ось нарешті вилізло. Друже, ніхто і нічим тобі не зобов'язаний. І кого це я підтримую? Ще скажи, що свободу :lol:

Різниця між путчами звичайно є, це все завжди індивідуально, але результат завжди один. Тоді бакс з 5 до 8, зараз з 8 до 24. Всьо.

Ще одне узагальнення для підсилення? Росія без путчів знецінила валюту втричі, так що звязок з "путчами" слабуватий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів