Я не хочу починати з себе

Більше
15 лип. 2015 00:45 #99490 від 259051213422@odnoklassniki.com
зараз я пяний і добрий -тому давай, організовуймо зустріч, я теж прийду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 01:12 #99491 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише: зараз я пяний і добрий -тому давай, організовуймо зустріч, я теж прийду.

Будеш битий (с))))))
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 19:04 #99527 від Oleksandr
Відповідь від Oleksandr у темі Я не хочу починати з себе

Symbioz пише: От в мене дійсно часу не вистачає ходити на засідання МР. Чесно кажучи я навіть не знаю про які саме проблеми йде мова)
Напишіть хто небудь, які нагальні проблеми нашого міста? (я не жартую, я дійсно не знаю, які саме проблеми нашого міста потребують мого втручання).

Людей з такою позицією рідко зустрінеш на форумі. Зазвичай усім все зрозуміло, вони знають як правильно і ніколи не сумніваються.
Якщо за щось берешся, то роби це на совість. Принцип "Не нашкодь" є базою для роботи лікарів і психологів. В країні складна ситуація, а тут ще й виборча компанія на усе це накладається. Тому усім потрібно бути дуже обережним і політикам, і навіть користувачам форумів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 19:25 #99531 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Я не хочу починати з себе

Островський О.В. пише: Потрібно об'єднуватись! На вашу думку, чи є сенс організувати таку собі зустріч-знайомство з небайдужими шепетівчанами?


Ну давайте,я мабуть й прийду,якщо перед цим хильну для хоробрості...Люди все ж-таки серьозні тут спілкуються,розумні,боюсь,зачавите мене своїм інтелектом :unsure: .Треба перефарбовуватись в блондинку,може,пробачите тоді мою безпосередність. :lol:
О,треба тоді щоб кожен взяв листочок зі своїм ніком,або організувати знайомство в форматі "Мій нік на форумі-чим я займаюсь по життю-що б я хотів змінити в своєму місті" ну і т.п.Треба підготуватись до зустрічі грунтовно,таке ж не кожен день буває... ;) ;) ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 20:33 #99537 від 259051213422@odnoklassniki.com
А ви з чоловіком приходьте :) Шоб не так страшно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 21:59 #99541 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Я не хочу починати з себе
Мені з чоловіком ще страшніше буде...Він в мене також розумніший за мене.Хіба дитину візьму,якщо щось піде не так,залишимо вас в чоловічій компанії :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів