Я не хочу починати з себе

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лип. 2015 16:58 - 13 лип. 2015 16:58 #99419 від admin
Відповідь від admin у темі Я не хочу починати з себе

Сайт заробляє на рекламі(думаю і не мало, адмін можеж поділитися інфою скільки, щоб знати чи варто допомагати сайту )

Ви навіть не уявляєте наскільки ви далекі від істини. :dry: З початком кризи, коли всі глобальні рекламодавці згорнули бюджети, ми заробляємо не більше 25 гривень на день. Пряма реклама шепетівських рекламодавців дає дещо більше прибутку, але їх вже місяць як не видно.

площадка для передвиборчої бородьби для деяких сил

Не потрібно поширювати брехні, назвіть хоча б один випадок політичної прямої чи непрямої реклами.

Якби кожен відвідувач щотижня жертвував на сайт хоча б одну гривню, то ми могли би спокійно взяти двох журналістів на повну ставку, ще би на оплату серверу лишилось. Заодно познімали б взагалі всю рекламу з сайту. Ви гадаєте нам приємно на неї дивитись?

Наразі сайт існує лише завдяки пожертвам самих журналістів і їх ентузіазму. Звідки взагалі переконання, що сайт купається в грошах?
Останнє редагування: 13 лип. 2015 16:58 ким admin.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 17:02 #99420 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе

Щодо третього висловлювання. то я не дуже наразі розумію, що означає "розбудовувати громадський актив міста", чого домагаються активісти, щодо яких дій "випаровується" ентузіазм???

Активісти контролюють владу та правоохоронні органи, вони пропонують шляхи вирішення проблем, вони розбираються у речах, яка звичайна людина не розуміє. Сотня активних шепетівчан змушує прокурорів до звіту. Що зробиш проти прокурора ти сам?
Сходити раз в чотири роки на вибори недостатньо, потрібно пітримувати активну громаду міста, якщо сам не маєш часу нею стати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 18:04 - 13 лип. 2015 18:40 #99423 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Знаю краще ніж ти думаєш. За весь цей час я тільки і чув від вас, що все дарма. І жодного разу я не бачив, що конкретно робили ви щоб змінити ситуацію... Краще підтримуйте людей, які хоч щось роблять, вони не лише для себе стараються.

Саня, ну чого ж ти такий вредний, га? Ти що не розумієш, щоб "змінювати ситуацію" - клепку треба мати відповідну. Рівень знаннь і вміннь. І якщо я (чи ще хтось) не берусь звершувати щось у масштабах галактики (а вам же подавай "далой старий мір", а не перестати сцяти у підїздах, бо "мір" то ви "далойнули" а підїзди тепер ще й засрані), то це лиш тому, що я не впевнений у результаті, я просто не знаю чим усе може закінчитись. Нема у мене достаньо знань для такої діяльності. І я визнаю це. І у тебе нема. І у всього вашого майданного братства - теж їх кіт наплакав. Але ви цього НІКОЛИ не визнаєте, і будете методично продовжувати закопувати себе і оточуючих живцем у лайно.
Підтримувати? Ну якщо люди роблять дурниці? Якщо вони ідіоти? Теж підтримувати, бо вони "роблять"? Вибач, баба Люся, що продає самогонку теж не для себе старається. Мені їй мішок цукру в звязку з цим підігнати? Як волонтерську допомогу?
Просто робити щось, аби лиш ЩОСЬ робити (а це ж ваше улюблене гасло "треба ЩОСЬ робити", пофіг що) - отримуйте, напирклад, Україну-2015 - уже навіть не країну, а невідомо що.
......................
Хух... Шось я розійшовся....
Останнє редагування: 13 лип. 2015 18:40 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 18:23 #99425 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
А ти пробув робити перш ніж робити висновки? І не треба розписуватись за мої знання, не тобі про них судити.
Розумієте, я бачу, що якраз вся катавасія в тому, що особисто ви не знаєте як діяти, але гордість і впертість не дозволяє довіритись людям якісь щось пробують зробити. От і пишете безпомічні пости про "жизнь тлєн". Я знаю конкретні шляхи вирішення певних проблем, також знаю людей, які знають, але їх неможливо реалізувати наодинці, потрібна підтримка людей.

Можете скільки хочеш кидатись тапками і кричати "реклама", але у нас зараз далеко не найгірший в.о. мера. Повір, кухню цю знаю зсередини. Та що він може один зробити? Один в полі не воїн. Депутати і чиновники у міськвиконкомі роблять все для того щоб саботувати роботу, бо таким чином на зневірі можуть дорватись до корита. Ось тобі правда життя. Навіть нелюба тут партія "Свобода" зараз практично нічим йому не допомагає.
То чи багато він зможе зробити?

Є багато фахових людей, які в змозі відбудувати місто, але вони в житті не підуть у владу. Зарплата чиновника мала, красти совість не дозволяє, та ще і шепетівчани апріорі вважають, що чиновники чорну ікру черпаками наминають. Немає ні бажання ні змоги працювати в таких умовах. І ти Міша одна із складових такого становища.

Коротше, не бачу далі сенсу строчити по клаві, немає сенсу. Як горохом об стіну

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 18:43 #99428 від 259051213422@odnoklassniki.com
Нуда. Вся біда в мені :) Ви лажанулись тому що Міша (народ) фіговий вам попався. В.О. в нас може й не поганий, тільки "хароший чєловєк" - це не професія.
А знання твої Сашковський всі як на долоні. Насправді ти НЕ ЗНАЄШ шляхів вирішення проблем. І як тільки, не дай Бог, тобі вдасться свої задуми втілити в життя, в масштабах міста, наприклад - сам у цьому швиденько переконаєшся. Твої старші товариші, уже в цьому давно зізнались. А ти ще дуже гарячий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 19:23 #99433 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
Можеш скільки хочеш кричати кеплоком, що не знаю, але насправді Міша знаю. :) Так само як і ти знаєш, що оці всі твої поучєнія свисока така сама профанація як і пости некремлебота. Все що ви вмієте, то це гидити, тролити і намагатись затягнути людей в своє болото зневіри, бо ви на більше не здатні.
Я готовий обговорити конкретні кейси вирішення проблем міста на громадських зборах, але ж на них ніхто не прийде, бо там не буде пива. Точніше прийдуть ті самі обличчя, з якими я і так спілкуюсь.
Як я вже писав всі шляхи впирають в бажання самих людей долучатись до розбудови своєї домівки, а його немає, бо все життя звикли, що за них робити і думати будуть інші.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 19:42 #99435 від kredit
Відповідь від kredit у темі Я не хочу починати з себе
Що ви тут розвели балаган, автор під словами "починати з себе" мабуть мав на увазі - не давати\брати хабарі, дотримуватися правил поведінки цивілізованої людини, мабуть економити електроенергію, воду, газ .... А ви тут сперечаєтеся за те щоб контролювати владу чи не контролювати, на то є відповідні органи яким правили "починати з себе" теж стосується. Простій людині контролювати владу це всеодно як жінці контролювати чоловіка п"яничку - якщо захоче то закладе за комір з 100 % надзором

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 19:51 #99437 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе

на то є відповідні органи яким правили "починати з себе" теж стосується

Та коли ж ви зрозумієте, що немає таких органів. Окрім вас ніхто нічого робити не буде! Ту ж саму прокуратуру та суди треба контролювати. Подобається вам чи ні, але наступні кілька років це доведеться робити буде активно, доки не дійде. Вимагати посадок і тд. Головне слово "вимагати", якщо ніхто не буде вимагати, то ніхто нічого не буде робити.
Ось почитайте новину як буквально сьогодні за 3 години матері добились свого, бо не сиділи по хатам і не жалілись по форумам shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/2211...iznychnu-koliiu.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 20:34 #99446 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Я готовий обговорити конкретні кейси вирішення проблем міста на громадських зборах, але ж на них ніхто не прийде, бо там не буде пива.

Саня, поганому танцору... сам знаєш.
Що це ви за "реформатори" такі, що чекаєте коли вам створяться умови, для впровадження реформ? То вам мало приходить, то не такі приходять, а в кінці кінців це клятий Міша з Некремлоботом чи ше якісь такі самі придурки мають взяти (прям таки повинні, як ви кажете) все в свої руки і навести порядок. "Почати з себе". Геніально! :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 21:14 #99449 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Я знаю конкретні шляхи вирішення певних проблем, також знаю людей, які знають, але їх неможливо реалізувати наодинці, потрібна підтримка людей.

Угу, угу...
Оцю фразу в різних варіаціях ми чуємо з усіх рівнів влади і активістів вже 24 роки. Ви все знаєте, ви все можете. Але весь час щось заважає: то народ не такий, то паперєднікі нагадили, то Ворончук з Некремлеботом на форумі не аплодують Нема в житті геніїв гармонії, нема((((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів