Я не хочу починати з себе

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 21:19 #99450 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Я не хочу починати з себе

Островський О.В. пише: Я готовий обговорити конкретні кейси вирішення проблем міста на громадських зборах, але ж на них ніхто не прийде, бо там не буде пива. Точніше прийдуть ті самі обличчя, з якими я і так спілкуюсь.
Як я вже писав всі шляхи впирають в бажання самих людей долучатись до розбудови своєї домівки, а його немає, бо все життя звикли, що за них робити і думати будуть інші.


От в мене дійсно часу не вистачає ходити на засідання МР. Чесно кажучи я навіть не знаю про які саме проблеми йде мова)
Напишіть хто небудь, які нагальні проблеми нашого міста? (я не жартую, я дійсно не знаю, які саме проблеми нашого міста потребують мого втручання). А то я як в анекдоті - "Ой, я така затуркана, така затуркана..." - дім-робота-робота-дім.

Десь уривками випливають "теги", щось на кшталт - 46 мільйонів, Удар, хабар в лікарні, ринок... Ще бачу проблеми, з якими стикаюсь сам - відсутність "зебри" на перехресті пр.Миру/Островського зі сторони вокзалу, ями на перехресті пр.Миру/С.Бандери, не розумію чому розібрали "Комуніст", чому немає інвесторів в місті. Ось якось так...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 22:45 #99457 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
Ти задав дуже актуальні питання, більшість і цього не зможе зробити.Форум якраз для того і існує, щоб комунікувати і обговорювати питання для тих хто не може відлити часу за громадські збори. Наголошую "обговорювати", а не "плакати та жалітись".
Дуже нагальна проблема в місті це земля, яку розгребли за ці всі роки місцеві депутати. При достатніх людських чи грошових ресурсах, можна знайти всі документи, розписати хто і де чого набрав і вимагати в прокуратурі анулювання рішень, не може одна людина мати землю гектарами.
Це так, для прикладу.
І ось навіть у тебе, немає ніколи часу, але пам'ятаю як ти на одинці вирішив хай не глобальну, але все таки проблему руйнування будівлі по Проспекту Миру через незрізані дерева на даху. Ти своїм прикладом показав, що той хто може чітко сформулювати проблему, акцентувати на ній увагу, може допомогти її вирішенню. Саме про це я і говорю.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 23:41 #99461 від 259051213422@odnoklassniki.com

Форум якраз для того і існує

Та ну? Я думав ви тут справедливість у всьому світі встановлюєте. Судячі з пафосу заяв. :)
Так фішка в тому, що от такі речі (дерева, дороги, аварійні будівлі) навіть я чи такі ж як я "товстолобики" теж, як це не дивно, робимо. Так, так, це доступно навіть таким одноклітинним (як ти кажеш "звичайним людям") як ми. Займаємось і ставками, і заміною опор звязку чи освітлення. І пишемо скарги, і навіть заяви до правохоронних органів і прокуратури. Тільки не репетуємо про це по форумах і не корчимо з себе "реформаторів". Бо це прості, буденні речі. Ніякого "потрясанія основ" вони в собі не несуть. Ваша ж братія з будь-чого обовязково хоче "подвиг" зробити, вписатися, поставити там свою палатку і всім роздати флажки. Мовляв, без нас - нікуди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лип. 2015 10:19 #99469 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Я не хочу починати з себе
Михайло, конкуренти в місті активізувались і ти якийсь агресивним дуже став

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2015 14:05 #99476 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе

Ваша ж братія з будь-чого обовязково хоче "подвиг" зробити, вписатися, поставити там свою палатку і всім роздати флажки. Мовляв, без нас - нікуди.

Просвіти но, яка це така моя братія? Ти про кого?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2015 17:43 #99480 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: ти якийсь агресивним дуже став

Все. Більш не буду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2015 19:27 - 14 лип. 2015 19:28 #99481 від kredit
Відповідь від kredit у темі Я не хочу починати з себе

Островський О.В. пише:

Ваша ж братія з будь-чого обовязково хоче "подвиг" зробити, вписатися, поставити там свою палатку і всім роздати флажки. Мовляв, без нас - нікуди.

Просвіти но, яка це така моя братія? Ти про кого?


Сашко ти за Полодюка чи проти Полодюка ? Якщо "за" то напиши чому а якщо "проти" теж напиши пару пунктів самих головних
Останнє редагування: 14 лип. 2015 19:28 ким kredit.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2015 20:20 #99482 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
Я не за і не проти, я підтримую його зараз, тому що кращої альтернативи немає поки що. Він як і будь які люди має і плюси, і мінуси.

Серед плюсів головне що можна виділити це порядність та толерантність, він один з небагатьох, в кому я на 100% впевнений, що не пов'язаний з корупцією. Він чудово знає законодавчу базу і всі її підводні камені. Він реальний, а не псевдо патріот як своєї країни так і свого міста. Він має бачення виходу міста з кризи, але на жаль має замало якісних людських ресурсів та підтримки людей.

Серед мінусів можна виділити надмірну обережність та страх з кимось посваритись, іноді занадто педантичний. Він дуже неохоче делегує виконання певних задач на підлеглих, хоча іноді ця недовірливість таки має виправдання. Не дуже добре вміє розставити пріоритети і береться за всі поточні справи.

Та в підсумку це людина, яка вміє працювати в команді і яка не боїться людей. Я заздрю його терплячості та працьовитості. Жоден мер не проводив стільки часу на роботі як він, працівники міськвиконкому вам підтвердять, що його часто можна застати в кабінеті о 21-00. Де ще знайти таких навіжених, які попри тони бруду на свою адресу, будуть так вкалувати?

Ось так якщо в загальному. І скільки хейтери б не розпинались, я то все пишу не через якусь там вигоду. Коли я бачу достойну людину, то я буду її підтримувати, чого і вам бажаю. Доки ви будете чекати ідеального мера, всякі покидьки доведуть місто до краху.

І я вас дуже прошу, якщо ви знаєте ще таких людей, то всіляко підтримуйте їх і агітуйте їх йти до місцевої влади чи громадського активу. Перестаньте вже займатися гівноїдством, у нас занадто мало часу на це. Мудаки мають високу здатність до об'єднання проти хороших людей, хороші ж люди сруться між собою через всілякі дурниці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2015 21:52 #99485 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Я не хочу починати з себе
Не знаю чому,просто інтуітивно хочеться вірити вашому ентузіазму...Мені здається,що зараз не час сперечатися через те,чи можемо ми щось зробити,а вже починати щось робити...Ходити на сесії міської ради,об"єднуватись в ОСББ,гуртуватися,в решті-решт...Я,наприклад,знаю,таких людей які хочуть і роблять на вирішення суспільних проблем...Але не кожна розумна достойна людина зважиться йти проти системи,бо інакше зараз в політиці,мабуть, ніяк.Або ти пливеш за течією і стаєш таким самим "дерибаном",як решта,або намагаєшся попливти проти течії,але не факт,що тебе не знесе... :dry:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2015 22:10 #99489 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
Потрібно об'єднуватись! На вашу думку, чи є сенс організувати таку собі зустріч-знайомство з небайдужими шепетівчанами?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів