Дивна Мукачівська історія

Більше
11 лип. 2015 22:38 - 12 лип. 2015 17:31 #99362 від 259051213422@odnoklassniki.com
Мабуть, дарма пишу, бо активність на сайті приблизно така ж як на кладовищі. Вночі. В дощ. Та я не про це.
Друзі - як би ви оцінили розстріл МВД-шників у Мукачево?
Правий Сектор по-суті визнав себе учасником цих героїчних подій (здається, за прибл. 1500 км від Мукачева більш підхоже є місце постріляти, нє?) , оголосивши безстрокові акції протесту. Стане сил на Майдан-3? Те що він буде - це сумніву нема, але невже ж зараз? Не обовязково його розпочне ПС. А почати якраз-таки можуть ті, кому той ПС доводиться зараз приборкувати. Тоді буде кепсько.
Останнє редагування: 12 лип. 2015 17:31 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лип. 2015 23:04 #99363 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Та який в сраку майдан? Але ситуація дивна, я ще особисто в ній не розібрався.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2015 23:42 #99364 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Та який в сраку майдан?

От так і Фіктор Ведорович казав :dry:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лип. 2015 14:22 #99372 від kredit
Відповідь від kredit у темі Дивна Мукачівська історія
Ніякого майдану зара не буде, немає грошей на майдани і на різні там революції і не дуріться самі себе що люди піднімаються самі по собі. А на рахунок ПС - хлопці мають зброю, мабуть і воювали деякі з них - от тепер і відчули себе "хазяйовами" свого краю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лип. 2015 15:00 #99376 від Dred
Відповідь від Dred у темі Дивна Мукачівська історія
нема відосіка

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лип. 2015 16:12 #99377 від LuK
Відповідь від LuK у темі Дивна Мукачівська історія
лови ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2015 17:34 - 12 лип. 2015 18:30 #99378 від 259051213422@odnoklassniki.com

kredit пише: Ніякого майдану зара не буде, немає грошей на майдани і на різні там революції і не дуріться самі себе що люди піднімаються самі по собі.

Те що самі по собі не піднімаються - це істина давно відома. А от прямо зараз ніхто й не каже - десь на вересень-жовтень, коли загострення починаеться. Шось мені підказує, що може бути.
Думаю, Закарпаття обрали недарма. На Західній це такий собі місцевий Донбас, в плані любові до України.
Останнє редагування: 12 лип. 2015 18:30 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 лип. 2015 22:31 #99381 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія

Ніякого майдану зара не буде, немає грошей на майдани і на різні там революції і не дуріться самі себе що люди піднімаються самі по собі.

Дійсно такі люди як ти чи Мішаня лише за бабки і можуть сраки підняти, без обід.
Я, багато моїх друзів і знайомих стояли не за бабки.
І ці ваші коменти, що то все було дарма, то все за бабки вже реально задовбали. Не дарма, рано чи пізно цей дійде і вам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2015 23:07 #99383 від 259051213422@odnoklassniki.com
Цікавий ти, Саша - ображаєш людей яких геть не знаєш, і ще й пишеш "без обід". :) Тим не менш, як то кажуть "Юпітер, ти сердишся - значить ти неправий" :) Тому не сердись.
А хто писав що все дарма? Це твої слова, друже. :)
І от вони дуже співзвучні з останніми заявами Правого Сектору, який теж прямим текстом каже, що таки да - Майдан це епік фейл (про це ж нам говорять наші очі, вуха, і гаманці), ну і дайошь рєволюцію. І дороги у столиці блокують. От пойми вашого брата.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 10:34 #99388 від SPOSTERIGA4KA
Відповідь від SPOSTERIGA4KA у темі Дивна Мукачівська історія
Смішні ви, що равлики. Третього майдану на буде, і це не просто слова, а минулорічна обіцянка правосека і нашого земляка Анархіста. Чолов’яга в одному із інтерв’ю пояснив, що українці просто не поведуться на концертні програми пустослівних пристосуванців. Буде так: прийшов, побачив, розстріляв. Восени це можливо з його вуст прозвучало смішно, але з огляду на останні події — все може бути. А «дивна мукачевська історія» є доказом, що за півтора роки нічого так і не змінилося: неугодних — влада усуне, назве бандформуваннями чи терористами, регіоналів прийме в свої обійми, а народ як завжди залишиться в «повній сраці»... і житиме так погано і цього разу ще й довго...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів