Дивна Мукачівська історія

Більше
14 лип. 2015 00:01 #99462 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я шось за Юлю теж не памятаю :dry:
А от проплачених там була тьма. І водяра стояла ящиками по палатках. Принаймні до підключення "розігріву" на Грушевського. Зараз цей "розігрів" доречі, в Мукачево пресує влада яку він жеж і привів :) Це уже з розповідей очевидців, ніякого секрету тут нема.
Ніхто ж не каже що не було "за ідєю". Але на одних "ідєях" ще жоден путч не проходив.
Те що ми умовно називаємо "Майдан" - це лиш розборка між дніпровською і донецькою бригадами. Використали як привід "угоду про асоціацію" в якій ніхто ніфіга до цих пір не розуміє. Донецька обідались і замутила "народні республіки". Дніпровська у відповідь продала Крим.
Справжня революція ще попереду. Але вона не залишить і мокрого місця від тих, хто при владі зараз. В тому числі в Шепетівці. В тому числі і від тих, хто зараз цю владу оспівує. Так, так, Саша, я про тебе.
Все таки, Ярош і ко мені бачаться найвірогіднішими кандитатами. Ну хіба тільки США цього не дозволять. Саакашвілі ж недарма, по-суті, другим Порошенком поставили. Хоча ПС для США і не найгірший варіант, просто Європа воняти почне, мол нацики, т.д. і т.п.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2015 11:53 #99474 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Оце то ти наплів, боюсь уявити, що в тебе в голові коїться.
За водяру на Майдані - відверта брехня, пяних миттю видворяли за територію. І взагалі ти там був в той час? - навряд чи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 09:50 #99495 від 259051213422@odnoklassniki.com
Пригадую, коли я тут писав що донбас відділиться, ти теж мене хворим на голову називав. :) Ти просто почекай - і все сам побачиш.
І водяра була. І навіть дещо гірше. Навіть знаю хто з шепетівських її туди возив. А возили не тільки ж вони.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 11:16 #99499 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Куди саме возили? Ти особисто бачив як вони її на Майдан проносили?

Ну блін, Міша, не ліпи з себе провидця та оракула, це те саме, що сказати " завтра встане сонце". Чи то в тебе такі наслідки похмілля?

Не буде третього Майдану, другий ще не завершився. І хоч ти не пробуй мене виставити беззаперечним адвокатом влади, я підтримую правильні кроки, пофіг хто їх зробить. То трішки різні речі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 12:09 #99503 від 259051213422@odnoklassniki.com
Це мені нагадує розмову про продаж амуніції і корупцію в армії - подавай тобі ледь не відбитки пальців і ніяких анонімів бо ти їм не віриш. Ну не вір. І ніким я тебе (чи ще когось) навіть і в думках не маю виставляти. Просто ти так себе поводиш, розумієш? Враження складається ну ось таке. Нічо з цим не зробиш. І коли я пишу що змете разом зі всіма, я не кажу що це добре. Бо стане ще гірше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 12:16 #99504 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Ну чувак, твої докази базуються на розповіді когось там, шо він шось там кудись возив. Ти не виключаєш що твій співрозмовник міг возити те на Маріїнку?
Ти всіляко хочеш вбудувати події Майдану в свою парадигму світобачення, часто навіть вимкнувши аналітичне мислення, але від того воно правдою не стане. І так мене дратує такі підходи і те що я маю тобі постійно апелювати, може варто подумати спочатку головою ніж кидати звинувачення чергові?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 12:29 #99505 від 259051213422@odnoklassniki.com
Чувак :) Якби він один - ну то да, я б ше сумнівався :) Слухай, давай ми цю тему відкладемо в сторону? Ми з тобою рідко доходимо спільної думки. Ті події це вже історія, а саме дурне що можна робити - це сперечатись про історію :)
У мене були певні теорії стосовно того, хто ту хвилю осідлає і проспонсорує. Після завершення Майдану і того до чого це привело - ці теорії підтвердились. Просто дивлюсь на наслідки.
Звинувачення? Кому я їх тут кидаю? У чому? У тому, що хотіли як краще, а вийшло як завжди? Мені тільки шкода людей, без сарказму та іронії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 12:38 #99506 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Те що хтось спробує осідлати Майдан, ні в кого сумніву і не було, але сам Майдан не був ніким організований і не був ніким проспонсорований, тут обговорбвати нічого, змирись.
Наголошую, що Майдан не завершився, а поставлений на вимушену паузу через війну.
І я тебе прошу перш ніж звинувачувати в тому, що він зрежисований, подумай, що ти ображаєш всіх людей, які брали у ньому участь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 13:28 #99507 від 259051213422@odnoklassniki.com

він зрежисований

Я цього не говорив, бо таке неможливе. А замовники у нього, як і будь-якого перевороту - були і є. Ну завжди так, не було ще по іншому в жодній країні. Людей я не ображаю, я можу лиш виразити думку стосовно їхнього способу дій. Ну а якщо вони на це образяться - вибач, вони що маленькі? Хтось критикує твої вчинки - не ображайся, а дай відповідь на цю критику.

Та шось ми заїхали в дєбрі. Саме цікаве, що Москаля он поставили рулити Закарпатьскою областю :)
А ще в Ужгороді почалась якась двіжуха, машини палять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 13:50 #99508 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дивна Мукачівська історія
Не передьоргуй, наявність замовників передбачає фінансування та виконаців, а цього не було. Так що просто визнай, що написав дурню і поїдем далі.
А Москаля ще офіційно не поставили, не поспішай.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репостів
0
репостів