Новий виток боротьби 18 лютого

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 10:44 #89982 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише:

LuK пише: ну да, з бітами,пневматикою,коктелями Молотова...

Ще один типовий аргумент "защітніка аурум-унітаза".
Звичайно, називати наслідки причиною - це ваше форумне кредо, проти цього не попреш. Змітає всі аргументи.

Переддефолтний стан, загинання економіки - то все через біти, пневматику та коктейлі Молотова.
Постійні поломки потягів Хюндай - то взагалі діяльність окремого терористичного угрупування антихюндайного призначення в масках.
І так далі - всі негаразди в країні через "мирних" протестувальників.

Хм... Так здається ж "загинання економіки" почалось тільки недавно? З місяць назад опозиція оголосила, що "злочинна влада" (тм) обвалила доллар, і все таке. А до того було все чікі-пікі. Чи память НАСТІЛЬКИ вже коротка?
Які аргументи? Вам пишуть - "мирні" демонстранти йшли обвішані зброєю як Арнольд Шварценегер у фільмі "Командос", а ви зразу стрілки переводите на "Хюндаї". А власне заперечити то нічого, правда ж? Бо таки ж йшли. Розрив шаблону. :P
Да, да, я знаю - "пафос" і "двійкова логіка". Давайте - тєрзайтє меня. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 10:45 - 19 лют. 2014 10:46 #89983 від Green Lord

lamer85 пише: Хроніка подій є - будь ласка читай - в 11.07, без всякої причини "мирні демонстранти" полізли на мєнтів. Але вашому брату в очі сци - а він "дощ іде". ;)

Різноджерельний асенізатор аналізатор ви наш, ще забули дописати, що в тій же ж хроніці міліція діяла виключно миролюбиво та без застосування вогнепальної зброї, а всі вогнепальні поранення у протестувальників - то агресія з боку агресивно налаштованих інших агресивних протестувальників.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 10:46 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 10:53 #89984 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише:

lamer85 пише: Хроніка подій є - будь ласка читай - в 11.07, без всякої причини "мирні демонстранти" полізли на мєнтів. Але вашому брату в очі сци - а він "дощ іде". ;)

Різноджерельний асенізатор аналізатор ви наш, ще забули дописати, що в тій же ж хроніці міліція діяла виключно миролюбиво та без застосування вогнепальної зброї, а всі вогнепальні поранення у протестувальників - то агресія з боку агресивно налаштованих інших агресивних протестувальників.

Після десятків "відрізаних вух" і зламаних щелеп з якими люди дають жваві інтервю - мені чогось більше віриться в цьому плані мєнтам, а не забреханій по вуха "апазіції" (мєнти не ліпші, але все ж до "свободолюбців" їм далеко). Про "миролюбиво" - не читав. Якраз навпаки. НАРЕШТІ, у влади десь почали трішки проростати, звиняйте, яйця, і немита рагульня отримала відповідний опір на свої дії (далеко не адекватний - загиблих було б не 25, а 250). Але отримала у ВІДПОВІДЬ. Як кажуть - "терпи тіло, чого хотіло".
Про те що самі ж своїх - вірю й тому, що нещодавно ж попідривалися коли молотових готували. Це ж все таки не солдати, а рагулі. Більшість в армії не служило.
Ось доречі, про "вониждітей" дуже цікавий сьогоднішній випадок - vz.ua/news/29252-chernigovskim-manyakom-...las-banda-podrostkov

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 11:16 - 19 лют. 2014 12:11 #89986 від Green Lord

lamer85 пише: Після десятків "відрізаних вух" і зламаних щелеп з якими люди дають жваві інтервю - мені чогось більше віриться в цьому плані мєнтам, а не забреханій по вуха "апазіції" (мєнти не ліпші, але все ж до "свободолюбців" їм далеко). Про "миролюбиво" - не читав. Якраз навпаки. НАРЕШТІ, у влади десь почали трішки проростати, звиняйте, яйця, і немита рагульня отримала відповідний опір на свої дії (далеко не адекватний - загиблих було б не 25, а 250). Але отримала у ВІДПОВІДЬ. Як кажуть - "терпи тіло, чого хотіло".
Про те що самі ж своїх - вірю й тому, що нещодавно ж попідривалися коли молотових готували. Це ж все таки не солдати, а рагулі. Більшість в армії не служило.
Ось доречі, про "вониждітей" дуже цікавий сьогоднішній випадок

Дійсно, ви плюєте проти вітру, а потім кажете що дощ іде.

Де ж ті десятки безвухих з перебитими щелепами, що роздають жваві інтерв'ю? Покажете?

В міліції яйця почали проростати? Та в міліціянтів матню розриває, коли гамселять тих, хто не має "біт, масок та коктейлів".
А от тих обвішаних зброєю "командос" щось не дуже міліція чіпає, бо ті ще можуть відбити зародки яєць - і тоді алєс - "non vagina non red cogorta".

Сказали б одразу, що єдине основне ваше джерело - це офіційна хроніка МВД. Принаймні було б чесно. Замість цього:


Фото командос:
Останнє редагування: 19 лют. 2014 12:11 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 16:19 #89988 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Де ж ті десятки безвухих з перебитими щелепами, що роздають жваві інтерв'ю? Покажете?

В міліції яйця почали проростати?

Не уважно читаєте - не в міліції, а у влади. Хоча я поспішив з висновками - після вчорашньої розмови з піндосами, Овощ знову почав "до миру" закликати. Хоча давно уже пора розкатати цю братію по майдану тонким шаром. Тому, очевидно, з яйцями все той же дефіцит.
Безвухих і перебитих не покажу - бо всі у Лондоні. Де ж я вам їх зараз дістану? :) Строчать зараз заклики іти кожному отримати свою "кулювлоб"(тм).
А ці йдуть. Ну то що ж тут скажеш? Хочете - отримуєте.
Хоча знову ж повторюся, якби дійсно застосовувалась бойова зброя - кількість жертв, і результати сутичок були б зовсім іншими. Як сьогодні у Хмельницькому - якусь бабу прошили з автомата під СБУ. Там уже все чесно. Відео є. При смертях "хероїв", завважте - внятних відео чи фото свідчень нема до цих пір. Хоча хто стриляв так і не зрозуміло. З відео видно що з протилежного боку вулиці.
Шкода, що мої слова таки справдились - відчував я що так буде. Готуйтесь, рагулі - скоро з вас зроблять другу Сербію. Можете відділятись хоч зараз. За вас це вже все одно вирішили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 16:43 - 19 лют. 2014 17:32 #89990 від Green Lord

lamer85 пише: Не уважно читаєте - не в міліції, а у влади.

Неуважно думаєте - не влада дала відпір, а міліція (як елемент влади).

lamer85 пише: Безвухих і перебитих не покажу - бо всі у Лондоні. Де ж я вам їх зараз дістану? :) Строчать зараз заклики іти кожному отримати свою "кулювлоб"(тм).

То може не тра заявляти про десятки, дописуючи нулики до кількості?

lamer85 пише: Хоча знову ж повторюся, якби дійсно застосовувалась бойова зброя - кількість жертв, і результати сутичок були б зовсім іншими. Як сьогодні у Хмельницькому - якусь бабу прошили з автомата під СБУ. Там уже все чесно. Відео є. При смертях "хероїв", завважте - внятних відео чи фото свідчень нема до цих пір. Хоча хто стриляв так і не зрозуміло. З відео видно що з протилежного боку вулиці.

За старою звичкою знов дописали нулики до реальних цифр. Як завжди - мінімум об'єктивності, зате "дописи від експерта".
Вже навіть змінили термінологію - вже не вогнепальна зброя, а бойова. Так і до ще чогось дійдемо. Головне щоб була зброя, можна навіть без набоїв. В нас зброя (бойова / вогнепальна) стріляє виключно за рахунок репутації.
Головне не забувайте хвалити частіше свою прозорливість. А поки не забуваєте, майдауни вже почали нову ескалацію насильства, вже не засирають, а навіть відкрито засцикають місто:
Останнє редагування: 19 лют. 2014 17:32 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 лют. 2014 17:22 #89992 від muko
Відповідь від muko у темі Новий виток боротьби 18 лютого
lamer85 ти їбануте на всю голову, це тебе треба тонким шаром розмазати, так шоб твоя гнила суть аж цвиркала навкруги. Сидить перед монітором і умнічає тут гівна кусок, а сам далі своєї канури носа не показує
Ці користувачі подякували: Dj Os, Anykey, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 17:36 - 19 лют. 2014 18:00 #89993 від kolbasnik
Це жах. гинуть люди а тут срач.
Green Lord неведись на провокації. lamer85 тролить тебе провокує а ти ведешся. так саме як ти мене спровокував в темі з Леніним а я неопитний формний боєць взяв і повівся. неповторюй моїх помилок.
по темі. Янукович просто скот. в заяві сказав що жодна влада нестоїть жодної пролитої краплі крові. а сам тримається за владу до останнього. хоча крові вже пролито дуже багато з обох сторін.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 18:00 ким kolbasnik.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 20:18 #89994 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

muko пише: lamer85 ти їбануте на всю голову, це тебе треба тонким шаром розмазати, так шоб твоя гнила суть аж цвиркала навкруги. Сидить перед монітором і умнічає тут гівна кусок, а сам далі своєї канури носа не показує

Все? Памперс повний соплєй... :)
А деанонімізуватися слабо? Ану давай - імя, прізвище і адресу - поспілкуємось. Побачимо хто з нас сидить в конурі, бейбі :lol:
Засцяв? Ну я так і думав. :whistle:
PS. Коли це я ховався, дитино? Всі прекрасно знають хто я і де мене знайти. Тут уже немало "хероїв" поривалось - поки що ніхто так на рандеву і зявився. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 20:28 #89995 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Неуважно думаєте - не влада дала відпір, а міліція (як елемент влади).
То може не тра заявляти про десятки, дописуючи нулики до кількості?
Головне щоб була зброя, можна навіть без набоїв.

Ви хоч свої власні слова перечитуєте, перед тим як натискати "Відправити"?
По вашому влада у нас уже не при ділах? Так вона ж злочинна. Тим більше ви беретесь перебріхувати МОЇ слова. Я написав влада - значить влада. А хто там виконувати буде наказ - міліція, СБУ, пожежники, сантехніки, чи ще хтось - абсолютно все одно.
"Нулики"? Ви про "іронію" колись щось чули? Гіперболізація? Такі терміни знайомі? Навряд. На 1-му курсі такого не вчать. ;)

Оце вже новина! Тобто кожен у кого є зброя - вбивця і прислужник режиму? А як же тоді з автоматами, що везуть майдаунам в данний момент? За вашою логікою - наявність зброї автоматично їх у псів Яника перетворює.
Мдя... :whistle:
Серед усіх користувачів цього недофоруму - ви генеруєте найбільше лулзів - навіть Саша Островський порівняно з вами просто геній демагогії. :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів