Новий виток боротьби 18 лютого

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 00:43 #89962 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого
Бррррр.... :(
Як все запущено.
А можна поцікавитись (тільки тримайте себе в руках, ок)? Ви ще якісь "імпортні" слова крім "пафос" знаєте? :blink:
Мені здається, це у вас слово-паразит. :lol:
Висновки я роблю лиш аналізуючи інформацію з різних джерел. Досить цікаве заняття, я вам скажу :woohoo:
А взавтра (ну уже сьогодні) - я зроблю ще цікавіше - піду до людей (справжніх, не інтернетних тролів-любителів) і поцікавлюсь темою влад, революцій і т.д. Цікаво, що про те думають рядові "тітушки", як ви ніжно величаєте більшість населення України. Потім розкажу про результати. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 00:59 #89963 від Green Lord

lamer85 пише: Висновки я роблю лиш аналізуючи інформацію з різних джерел. Досить цікаве заняття, я вам скажу
...
Потім розкажу про результати.

Ви вмієте аналізувати та ще й з різних джерел? Ви мене дивуєте! Шкода що результат аналізу примітивний, і я таки купився на це.
Але заради мене не втомлюйте себе - ваш двійковий аналіз більш цінний не для любителів. Побережіть себе для інших!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 01:15 - 19 лют. 2014 01:23 #89964 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Побережіть себе для інших!

Просто вам не подобаються результати от і все, а не "примітивний". Але я не ображаюсь. ;)
Дивна ваша порада. Навіщо мені себе берегти? Я всього себе присвятив людям - нести добро і світло. :cheer: Хоча шлях доволі невдячний. :(
Не думайте, що це лиш заради вас - це, в першу чергу, заради тих до кого я піду. Але це вкрай цінне джерело інформації. Після спілкування з 20-30 ЖИВИМИ людьми - можна зробити дуже цікаві висновки. Але ви, напевне, уже й забули, як воно - з живими? ;) Спробуйте.
ps. От доречі ще один ваш шаблон "двійковий аналіз". Тулите цей вираз куди треба, і куди не треба. Ну не гарно ж так. Хоч який курс, зізнайтесь? Бо чую студента-гуманітарія.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 01:23 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лют. 2014 02:41 #89965 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новий виток боротьби 18 лютого
lamer85, ти усвідомлюєш шо всю цю ахінею ти потім вже не витреш? Люди йшли на мирний мітинг, їм розбили голови, а ти їх дебілами називаєш? Ти взагалі хворий на всю голову! В тебе нема ні співчуття, ні совісті, ні гідності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лют. 2014 03:00 #89966 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новий виток боротьби 18 лютого
Забув додати, шо можеш до мене не апелювати. З таким гімном як ти я в полеміку вступати не збираюсь, а то ще замащусь.
Ось що думка киянина

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лют. 2014 08:22 #89970 від LuK
Відповідь від LuK у темі Новий виток боротьби 18 лютого
аяайай)))знову образи :lol:

Dj Os пише: Люди йшли на мирний мітинг,

ну да, з бітами,пневматикою,коктелями Молотова...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 08:44 - 19 лют. 2014 10:41 #89972 від Green Lord

LuK пише: ну да, з бітами,пневматикою,коктелями Молотова...

Ще один типовий аргумент "защітніка аурум-унітаза".
Звичайно, називати наслідки причиною - це ваше форумне кредо, проти цього не попреш. Змітає всі аргументи.

Переддефолтний стан, загинання економіки - то все через біти, пневматику та коктейлі Молотова.
Постійні поломки потягів Хюндай - то взагалі діяльність окремого терористичного угрупування антихюндайного призначення в масках.
І так далі - всі негаразди в країні через "мирних" протестувальників.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 10:41 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 09:07 #89973 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Новий виток боротьби 18 лютого
Цікаву фразу прочитав:
"если Донбасс кормит Ураину, почему же донецким учителям перестали платить зарплату, как только Львов перестал платить налоги..." :P

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, ravsat

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 10:34 #89978 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Dj Os пише: lamer85, ти усвідомлюєш шо всю цю ахінею ти потім вже не витреш? Люди йшли на мирний мітинг, їм розбили голови, а ти їх дебілами називаєш? Ти взагалі хворий на всю голову! В тебе нема ні співчуття, ні совісті, ні гідності.

Ти ж теж не витреш. :P
Оробець прямо сказала, що цей "мирний мітинг" показуха. Прямим текстом було сказано, що ніфіга він не дасть. Навіщо ж вели? А от для того й вели - щоб кров полилась. Хто цьому повірив і пішов - дебіли. Причому в медичному значенні цього терміну.
Ну і якщо ти думаєш, що хтось напав на цей "мирний мітинг" - це, друже мій - клініка. Чи в тебе щось з очима, чи з психікою.
Хроніка подій є - будь ласка читай - в 11.07, без всякої причини "мирні демонстранти" полізли на мєнтів. Але вашому брату в очі сци - а він "дощ іде". ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 10:37 #89980 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Symbioz пише: Цікаву фразу прочитав:
"если Донбасс кормит Ураину, почему же донецким учителям перестали платить зарплату, как только Львов перестал платить налоги..." :P

Ураїну? :lol: Сам придумав?
А чому не платять - причина проста - і там, і там олігархи. І там, і там просто ГІГАНТСЬКА різниця між багатими і бідними. Що, власне, й вивело людей на майдани (а не євроінтеграції, чи "звірячі побиття"(тм) "вониждітей"(тм))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів