Новий виток боротьби 18 лютого

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2014 23:02 #89952 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Dj Os пише: Ну от не вміє влада діяти цивілізовано. Зрозумівши шо в парламенті можуть повернути Конституцію 2004 року Яник дає відмашку на бойкот голосування та силове придушення Майдану.

Повернути - це ж як??? Навіть важко уявити, що хтось міг повірити у цю шнягу. Ні ПР, ні комуняки не збирались голосувати за зміни. Вони у більшості. Апазіція у меньшості. Яким боком це "повернення" мало відбутись, люди добрі? Проста ж арифметика. ;)
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2014 23:04 - 19 лют. 2014 00:39 #89953 від Green Lord

lamer85 пише: а у вас як, товариші?

Тамбовський вовк тобі геноссе...

"Ду ю шпрехен франсе?"


Батько і син (для декого просто дебіли):

Update: На фото викладачі КПІ, ФТІ - батько і син Кузнєцови.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 00:39 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2014 23:14 #89954 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише:

lamer85 пише: а у вас як, товариші?

Тамбовський вовк тобі геноссе...

"Ду ю шпрехен франсе?"


Батько і син (для декого просто дебіли):

Вигляд дійсно дебільний :dry: Але справа не у формі і не у змісті - а в МІСЦІ і ЧАСІ. Якого милого полізли? Не можна у владу кидатись гівном безкінечно. Будь-яка держава - апарат насильства. Це ж ази. І якщо ці люди того не знають - вони таки дебіли, і так їм і треба.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2014 23:20 #89955 від Green Lord

lamer85 пише: Але справа не у формі і не у змісті - а в МІСЦІ і ЧАСІ. Якого милого полізли? Не можна у владу кидатись гівном безкінечно. Будь-яка держава - апарат насильства. Це ж ази. І якщо ці люди того не знають - вони таки дебіли, і так їм і треба.

Розтлумачте це випадковим жертвам, які виявились не там і не в той час. Але певно в такі випадки (випадкові жертви) вам занадто складно повірити. Бо це ж не ази.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2014 23:27 #89956 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Розтлумачте це випадковим жертвам, які виявились не там і не в той час. Але певно в такі випадки (випадкові жертви) вам занадто складно повірити. Бо це ж не ази.

Випадкові жертви там, де людей без пропуска роздівають догола? :blink: Випадкові жертви там, де зі всіх гучномовців людей просили розійтись, бо зараз будуть мантати по печінках? Чи ви не дивились трансляції - все ж є на відео. Там випадкових людей нема. І дуже правильне ви слово вжили "повірити". От тут вся основа. Головне "повірити". Повірити, наприклад, що люди 3 місяці, ЯК ВИЯВИЛОСЬ 3 ДНІ НАЗАД, виявляється стояли за Конституцію 2004 року. Що, що? Євроінтеграція? Побитя "вониждітей"? Нєєєє... Хто вам таке сказав? Ви за недороблену Кучмівську конституцію стоїте і лєте кров. Головне повірте. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2014 23:37 #89957 від Green Lord

lamer85 пише: Випадкові жертви там, де людей без пропуска роздівають догола? :blink: Випадкові жертви там, де зі всіх гучномовців людей просили розійтись, бо зараз будуть мантати по печінках? Чи ви не дивились трансляції - все ж є на відео. Там випадкових людей нема. І дуже правильне ви слово вжили "повірити". От тут вся основа. Головне "повірити". Повірити, наприклад, що люди 3 місяці, ЯК ВИЯВИЛОСЬ 3 ДНІ НАЗАД, виявляється стояли за Конституцію 2004 року. Що, що? Євроінтеграція? Побитя "вониждітей"? Нєєєє... Хто вам таке сказав? Ви за недороблену Кучмівську конституцію стоїте і лєте кров. Головне повірте. :lol:

Можете підкріпити оцей весь свій пафос якимись аргументами? Написали відвертий маразм, з претензією, що все написане вами є саме єдино можлива істина, в яку тра також "повірити".
Де ж ті відео? Де ж ті гучномовці?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лют. 2014 23:54 #89958 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Можете підкріпити оцей весь свій пафос якимись аргументами? Написали відвертий маразм, з претензією, що все написане вами є саме єдино можлива істина, в яку тра також "повірити".
Де ж ті відео? Де ж ті гучномовці?

А я вже запереживав :lol: де ж це ваш улюблений "пафос" пропав? Ви все-таки не дослідили значення цього слова. Ет... Не слухаєте дядька.
Відео нажаль не можу надати, але от тільки но читав про "штурм" Українського дому та "зачистку" Майдану. При бажанні знайдете, на тих же інпресах і вєстях.
Міліція попередила - зараз будуть вжиті такі-то дії. Ті хто сидів в Українському дому, наприклад, вирішили не лізти на рожон, а після попередженння самі покинули будівлю. І всі цілі. І ніяких "звірячих побиттів"(тм).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 00:10 - 19 лют. 2014 00:12 #89959 від Green Lord

lamer85 пише: Відео нажаль не можу надати, але от тільки но читав про "штурм" Українського дому та "зачистку" Майдану. При бажанні знайдете, на тих же інпресах і вєстях.
Міліція попередила - зараз будуть вжиті такі-то дії. Ті хто сидів в Українському дому, наприклад, вирішили не лізти на рожон, а після попередженння самі покинули будівлю. І всі цілі. І ніяких "звірячих побиттів"(тм).

Вам ще залишилось тільки почитати-просвітитись, що сьогоднішні протистояння в Києві почались не зі штурму Укрдому і попередження про зачистку, а десь з години 8-9 ранку. І ареал не обмежується вулицями Грушевського, Інститутською та урядовим кварталом. Чи "дядькові" заважко займатись такими справами (пафос муляє)?
Звичайно, люди ж самі винні. Інших варіантів нема - у вас тільки двійкова система (вкл./викл.)
Останнє редагування: 19 лют. 2014 00:12 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2014 00:19 #89960 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Новий виток боротьби 18 лютого

Green Lord пише: Чи "дядькові" заважко займатись такими справами (пафос муляє)?

Нуну, мій маленький, не піньтесь так. Я ж по доброму. ;)
Якщо я десь написав, що все ПОЧАЛОСЯ зі штурму УД - кидайте у мене каміньчика. :)
Я розумію, це важко - революційна гаряча сильно зклеює мозкові звивини - але зробіть зусилля над собою. Не живіть постами оробеців і ії подібних. Снайпери, гранати... Це ж все марення душевнохворої квітки.
Будь-кому зрозуміло, що коли процюють снайпери і кидаються гранати - люди вмирають сотнями. А цього нема. Кількість загиблих міліціонерів поки що перевищує кількість загиблих "хероїв". Видно "гранати у ніх нє той сістєми". :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2014 00:29 - 19 лют. 2014 00:32 #89961 від Green Lord

lamer85 пише: Нуну, мій маленький, не піньтесь так. Я ж по доброму. ;)
Якщо я десь написав, що все ПОЧАЛОСЯ зі штурму УД - кидайте у мене каміньчика. :)
Я розумію, це важко - революційна гаряча сильно зклеює мозкові звивини - але зробіть зусилля над собою. Не живіть постами оробеців і ії подібних. Снайпери, гранати... Це ж все марення душевнохворої квітки.
Будь-кому зрозуміло, що коли процюють снайпери і кидаються гранати - люди вмирають сотнями. А цього нема. Кількість загиблих міліціонерів поки що перевищує кількість загиблих "хероїв". Видно "гранати у ніх нє той сістєми". :huh:

Та невже? Це вам рупор Медведчука нашепотів?

Ви певно гранати тільки у фільмах про війну бачили (причому у радянських, де гранатою нищили роту)?
Про світло-шумові та зі сльозогінним газом я вперше вам повідомив?
Наявність снайперів вже означає що вони одразу ж "працюють"?
Ви вже подались в психіатри - по дописах ставите діагнози?

Приміряли на себе з десяток різноманітних спеціальностей, натерли-намуляли ними собі пафос, і починаєте уявляти себе батьком нації в масштабах форуму. По-батьківські, зі скупою сльзою відпускаєте поради, відпускаючи гріхи нерозумним діткам-форумчанам.
Останнє редагування: 19 лют. 2014 00:32 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів