Кінець парламентаризму в Україні і початок диктатури

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 09:34 #89187 від lamer85

Dj Os пише: От твій допис і показує, як ти сієш "депресняки". По перше в Єгипті все відбулось далеко не так як ти розписав, якщо не розібрався в ситуації то ліпше взагалі її не коментуй.
По друге, думка шо Європа живе награбованим показує цей самий совковий підхід, коли думаєш шо благополуччя можна лише награбувати.
Міць Європи в свободі думки та чітких правилах гри, у нас же вчора цю міць забрали остаточно. До речі, в будь який момент згідно цих законів цей сайт взагалі можуть заблокувати лише тому, що він декому не сподобається, а тебе зарештувати на 2 роки за екстремізм і фіг шо ти докажеш.
Подобається така перспектива? Тоді далі лий з пустого в порожнє і кажи шо все марно.

Міць Європи у золотому запасі. Ос, дорогенький, ну ти що - зовсім історію забув? Не знаєш з чого почалась "стара Європа"? Хрестові походи, конкістрадори, Колумб? Думаю знаєш ці слова. Як думаєш - для чого воно те все діялось? Поки у нас, писали вірші про лиху селянську долю, Європейці грабували Новий Світ і завоювували колонії на Сході. У них більшість фірм і банків працює ще з тих часів, уже по 200-300 років. Їхній капітал створений ще тоді.
Дарма ти так про сайт - його так само могли б заблокувати і в Європі, якби він пропагував екстремізм. Так, так - там теж борються з екстремізмом, і там є відповідні закони. І є закони проти наклепу. І навіть - проти акцій протесту. Наприклад у тій же Франції - ЗАБОРОНЕНО на мітингах просто закривати обличчя, носити шоломи, щити і т.д. Штраф за це складає 45000 євро, або до 3-ох років увязення. До 5000 фунтів у Великобританії. До 1 року тюрми у Германії. Не говорячи уже про те, щоб щось там розбивати, підпалювати і блокувати. Демократія і ліберазім - це не АНАРАХІЯ, як у нас багато хто думає.
І знову ти за своє - "лий з пустого в порожнє". Ну а ти (чи твої друзі, можливо) - що ж ПРОПОНУЄТЕ? Громадську організацію "майдан"? Гарна ідея. Але громадські організації потрібні там, де є громадяни. У нас їх нема. Тим більше, що такі оргнізації у нормальних містах давно діють - і дещо вони таки допомагають, і дуже добре що вони є. Але як ти пишеш "за кожним кроком" щоб слідкувати - це фантазія. Такого ніде нема, і ніколи не було. Держави лиш відрізняються умінням (і матеріальною спромогою) СТВОРИТИ для своїх громадян ВРАЖЕННЯ свободи слова, ліберальності і т.д. Як тільки кінчаються гроші - вся на тому кінчаєтся і демократія. Подивись на Грецію, наприклад. І подивись на Росію - диктатура по-суті, а ти спитай любого кацапа - то він тобі очі видере, що у них все добре. Бо "нєфтєдоллари" дозволяють їм створювати певну зону комфорту - і там ніякого майдану не буде не тому що така вже там сурвість, що люди не можуть зібратись і вийти на стихійний мітинг. 1905 і 1917 рік показують, що можуть. Яка б диктатура не була. Але є "зона комфорту" - "колбаса по 2.50" - і нафіг їм не впала та революція.
Як тільки Яник і бригада, знизять ціни на комуналку, і завдяки китайським грошам, почнуть під вибори видавати "тисячі", як це робила свого часу Тимошенко, - їх не то що "посадять", їх наші люди на руках занесуть на Банкову і ще й будуть пробачення просити. А про "всеукраїнську організацю майдан" - забудуть через декілька місяців. Можу на ящик пива поспорити.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2014 10:56 - 17 січ. 2014 11:04 #89192 від LuK

Dj Os пише: Головне щоб люди не піддавались на такі депресняки, які тут сієш ти, Люк і вам подібні.

а можна поподробнее? які це саме нам подібні? :huh:
не пригадую щоб я тут жуті всім наганяла , і писала як все погано.і які всі нікчеми бо думають не так як я.
особливо смішить активність тролів у коментах до новин.
Тільки це пов"язано з політикою - відразу срач. :lol: Нутром чую сидить одна ,ну максимум 2 людини та відписують з різних ніків. Щоб створилось враження що в місті всі активні революціонери.Хотя на практиці показало зовсім інше.Не прижився у нас майдан.Всі тільки в тирнеті за моніторами активні :whistle:

і ще...порівнювати нас з Єгиптом трошки неправильно,сценарій революції звісно той же,але люди інші,дикі....Я б назвала її ганджубасовою революцію а не арабською весною.Вони там всі на шмалі плотно висять,бо водку піть нізя.Кажу те що знаю і своїми очима бачила.
Останнє редагування: 17 січ. 2014 11:04 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 13:25 #89199 від Dj Os
Шо ти шо зараз Ламер якраз депрес і наганяєте. Той чеше за якесь награбоване золото тисячу років тому, ти про те шо лише пару чоловік розпинаємось під різними ніками на сайті.
Хоча жоден з вас не був ні на київському ні на шепетівському євромайдані, не бачили як ті хто не міг бути фізично, кидали чималі кошти в скриньку щоб ті хто має час, але не має можливості, міг боротися за їх свободу.
Для вас ці люди це бомжі яким нєфіг дєлать, ось вони і рвуть горлянки.
Міша, я можу довго і аргументовано з тобою тут спорити, але чи є сенс? Ти сам розумієш, що я правий, але тобі краще настрочити купу тексту на форумі, чим захистити власну свободу і достаток. Порятунок утопаючого - справа рук самого утопаючого.
Можете далі не продовжувати, вести на цю тему з вами діалог немає сенсу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 15:12 - 17 січ. 2014 15:12 #89205 від Lego
Мда... диалог, конечно, интересный получился, но больше похож на диалог слепого с немым.
И если позиция ламера85 более менее ясна, то вот ничего внятного от Dj Os я не услышал. Только о каких-то "вичерпаннях" и ничего конкретного.

Ты, конечно, извини, но ты, или опиши вразумительно, что хочешь и как ты видишь развитие ситуации, или просто не обвиняй кого-то в том, что он чего-то не догоняет. Хотя последнее стоит сделать хотя бы из соображений воспитанности.
Никто же не может залезть в тебе голову. Тем более это всего лишь твое мнение и оно не является истиной последней инстанции. Все мы можем ошибаться.

Но говорить о всем и ни о чем конкретно можно ОЧЕНЬ долго и лишь копить обиды друга на друга.
В итоге и получается "Можете далі не продовжувати, вести на цю тему з вами діалог немає сенсу"
Получается, сам на себя обиделся)))))
Реально ржу)
Останнє редагування: 17 січ. 2014 15:12 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 15:19 #89207 від Dj Os
Та не буду я нічого їм розжовувати, немає сенсу, це вже втрачені люди. Самі себе заключають в рабство. Я ні на кого не ображауюсь, на себе в тому числі, мені реально шкода сліпців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 15:21 #89208 від Lego
Встречный вопрос - зачем было заводить тему?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 15:29 #89210 від Dj Os
Для ти хто усвідомлює, що вони втрачають і хочуть діяти. А не шукати собі 1000 виправдань чому вони нічого не роблять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
18 січ. 2014 19:27 - 18 січ. 2014 19:30 #89231 від Staruy
выскажу пожалуй свои несколько мыслей.

Ламер. Вот нафиг ты приводишь в пример опыт Египта? У тебя под боком в Европе примеров нет? Чехи, поляки, словаки, венгры восточные немцы - тебе не в пример? Тебе надо тыкать нам этих папуасов-дикарей? Европа грабила...тоже мне новость. Там еще 70 лет назад людей в печки засовывали. Ну так и не надо ее Европу идеализировать. Просто реально смотреть нужно на вещи, а именно - когда был открыт в Европе первый университет? когда была подписана хартия вольностей? Какой уровень производимтельности труда, уровень культуры населения - или будешь спорить? И не надо тут городить про Кличко, который там из фешенебелей смотрел - у нас на западной Украине чуть ли не в каждой семье могут привести в пример родсвенника или знакомого который в германиях/польшах\италиях по 10 лет жил. Или они тоже все в люксах там просидели? Ну мы же тут не малые дети, что бы нам про Кличко хрень писать, это неуважение к собеседникам.

Если хочешь нормального разговора, то поднимай уровень дискуссии до того уровня, когда не считаешь опонентов идиотами. Есть еще смешные люди, которые при разговоре про Кличко начинают бред нести про отбитые мозги. А в пример привести бои в которых он получал в голову, а не сам раздавал, обычно не могут. Или начинают песно про натовские бомбы. Вот такой уровень дискуссантов.

Меня вот тоже слегка смутило то, что Ди джей обозвал тебя тролем и прочее, хотя конечно этого и не следует делать. Но ведь, по сути, он просто пропустил возражения по пунктам Египет/крестовые походы и сразу прешел к резюме - те аргументы, которыми ты вопосльзовался, применяют обычно или троли или недалекие глупцы, подсевшие на раша-пропаганда. Ты, Ламер далеко не глупец совковый, так зачем же нас считать за дебилов применяя такие египто\крестовопоходные примеры. Выходит тролишь?


ДиДжей. Наезд на Люк не принимаю. Ту долю холодного скептицизма, что Люк выражает, просто необходимо иметь всем евромайдановцам. Что бы не превращаться в толпе в часть толпы.

Поясню: все помнят тот момент. при столкновении с "Беркутом", когда провокаторы с палками на цепях скакали перед силовиками. Что бы сделали люди, если бы они не стали тупо толпой, ведущейся инстинктами? А подошли бы два бугая к этому дебилу с палками, взяли бы одной рукой за шкирку, другой за матню и вышвырнули бы его на обочину. Потому как им, демонстрантам, таких эксцессов не надо. Но никто так не сделал, хотя такое видео, будь оно, показало бы всему миру, в том числе и в рашке, что на самом деле происходило в те дни. Людей с таким самосознанием уже бомжами не обозвешь. Но такого небыло, всех устраивало, что какие то макаки швыряют булыжники и арматуру в силовиков. Это устроило и омоновцев, теперь пожинаем законы и репрессии. И вот, пока люди не дозреют до того уровня, когда перестанут вестись на провокации, такие люди как я и Люк будут избегать массового скопления народа.

Да, нужно что то делать, если хотим перемен к лучшему. Да, ничего не будет, если все будут сидеть дома перед монитором. Но и с этими, что сейчас в оппозиции ничего не будет путнего. Кто такой Яйценюк? Зачем он им? Почему вместо него там не стоит, например, тот же Вячеслав Кириленко? А, его партия голосов не набрала, достаточных, что бы с ним считалась оппозиция... Угу... Понятно... Ну, значит и я не буду свою голову подставлять за интересы людей, которые поддерживают таких как Яценюк.

Думаю ясно обрисовал прчины по которым я не на майдане. Ни на -анти, ни на -евро. Если в двух слова то так: там большая вероятность лично получить в табло, а вот поиметь выгоду в разных вариантах - исчезающе мала. Может что-то изменится если придет помощь извне. Например, объявят невъездными к себе Штаты и Европа всю нашу илиту. Авось зачешутся. Ибо тогда им станет негде жить. Они же тут с нами не живут. Они тут зарабатывают.
Останнє редагування: 18 січ. 2014 19:30 ким Staruy. Причина: разбивка
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Lego, Symbioz, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів