Кінець парламентаризму в Україні і початок диктатури

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 19:31 #89170 від lamer85

GoBLin пише:

lamer85 пише: Еееее... А зараз хіба не так? :huh:


Ну до этого времени, за то, что попал в пробку не сажали

Ну я щось, ні у відео, ні у переліку від (надіюсь), поки що друга Dj Os закону про "хто попав в пробку - посадити" - не знайшов. 2 рази передививсь. Про авто там тільки про колони по 5 машин. Ну так це ж саме записане і в ПДД - 5 машин і дистанція між ними. Цей закон взагалі нічого не поміняв. А деякі з представлених законів, ще й ПОМЯКШИЛИ ті що були до них. Який тут, вибачте "п*здец" хто побачив - загадка. Звичайно - закони провладні, і зроблені під "майдан" (шоб розігнати пошвидше), але наступна ж сесія внесе поправки і про них забудуть (бо нинішня влада - це майбутня опозиція - їм теж "майданити" доведеться в разі програшу на виборах). А собі вони гірше не зроблять. :whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 23:14 #89171 від Dj Os

Ну так це ж саме записане і в ПДД - 5 машин і дистанція між ними. Цей закон взагалі нічого не поміняв.

Браво! Просто геніальне тлумачення.

А деякі з представлених законів, ще й ПОМЯКШИЛИ ті що були до них.

Ти або жирний троляка або бахнутий на всю голову :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 23:17 #89172 від Dj Os
Усьо..Янукович задоволення вирішив не розтягувати. 5 ухвалених законів вже підписані. Це для тих хто вважає шо це був блеф і лякалки для майдану
Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 00:21 - 17 січ. 2014 00:35 #89175 від lamer85

Dj Os пише:

Ну так це ж саме записане і в ПДД - 5 машин і дистанція між ними. Цей закон взагалі нічого не поміняв.

Браво! Просто геніальне тлумачення.

А деякі з представлених законів, ще й ПОМЯКШИЛИ ті що були до них.

Ти або жирний троляка або бахнутий на всю голову :huh:

Ой ти вредний. Ти розберись спочатку. А потім обзивайся.
Наприклад у цьому пакеті проголосовано закон про звільнення від відповідальності усіх хто приймав участь в акціях протесту з 27-го листопада. Чи це теж погано? Вибач, друже, але твоя така реакція лиш свідчить про невпевненість, невміння спілкуватись і емоційну незрілість. Ти хоч розумієш як виглядещ збоку? Тобі пишуть нормальні, аргументовані пости, а ти у відповідь - "ти бахнутий на всю голову". Як мала дитина, їй-богу. Не забувай - спілкуєшся з живими людьми.
Ти подумай - чому так легко здали голосування? Почали забирати картки? Все було підготовлене до голосування вручну? Якщо ти думаєш, що це відбулося без згоди т.зв. "опозиції" (бо вони перші кому ці закони потрібні, адже майдан-то вийшов з під контролю. Почав ультиматуми їм висувати, але вони ж його розігнати не можуть. От і зробили показуху.) - запрошую тебе вийти із Задзеркалля і зняти рожеві окуляри. Мені теж ці закони не подобаються - але що ти пропонуєш? Хочеш ВР підірвати, чи як? Будь-ласка - поможу. Схему детонатора підкину. Застрелиш Януковича (будеш укрїнським Лі Харві Освалдьом)? Не проблема - зброю знайти як два пальці - навіть скажу де. Готовий? Чи хочеш постами на форумі вивести народ на вулиці? Ну так це вже зробили до тебе, а толку? Добились лиш диктаторських законів і все. Якщо ж ти не готовий чогось такого РОБИТИ - не принижуй інших. А прийми дорослу думку, як личить дорослій людині (при цьому не обовязково з нею погоджуватись).
Останнє редагування: 17 січ. 2014 00:35 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: Lego, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 00:34 #89176 від Dj Os
Моя реакція свідчить лише про те, що за стільки місяців я зрозумів, що тобі щось пояснювати абсолютно безперспективно. Який сенс витрачати свій час надалі?
От шо ти завів стару платівку за опозицію, я що десь писав за неї? Мені вона так само монопінесуарна як і тобі, якщо з людьми, допомагає - нічого не маю проти, плужить як влада - я її так само за це хаю як і ти.
В твому обмеженому світогляді всі хто проти Яника, обовязково сліпо у всьому підтримують опозицію. Друже зрозумій нарешті, що люди вийшли не за Юлю, не за опозицію...вони вийшли на Майдан за своє майбутє. Не за Європу, не за геїв, а саме за своє гідне майбутнє в своїй країні.
Мені вже остогидли ці коменти тіпа "а он у вашій Європі", "а ваша опозциія". Якщо нічого запропонувати і обговорити по суті, то не суй ліпше свого носа, зробиш послугу для всіх і себе в тому числі.
Якщо ти вважаєш, що твоя "нейтральна" робить тебе якимось особливо мудрим і поважним в очах інший людей, то ти глибоко помиляєся, ти виглядаєш лише рабом, який змирився із своїм становищем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 00:52 #89179 від lamer85

Dj Os пише: Моя реакція свідчить лише про те, що за стільки місяців я зрозумів, що тобі щось пояснювати абсолютно безперспективно. Який сенс витрачати свій час надалі?
От шо ти завів стару платівку за опозицію, я що десь писав за неї? Мені вона так само монопінесуарна як і тобі, якщо з людьми, допомагає - нічого не маю проти, плужить як влада - я її так само за це хаю як і ти.
В твому обмеженому світогляді всі хто проти Яника, обовязково сліпо у всьому підтримують опозицію. Друже зрозумій нарешті, що люди вийшли не за Юлю, не за опозицію...вони вийшли на Майдан за своє майбутє. Не за Європу, не за геїв, а саме за своє гідне майбутнє в своїй країні.
Мені вже остогидли ці коменти тіпа "а он у вашій Європі", "а ваша опозциія". Якщо нічого запропонувати і обговорити по суті, то не суй ліпше свого носа, зробиш послугу для всіх і себе в тому числі.
Якщо ти вважаєш, що твоя "нейтральна" робить тебе якимось особливо мудрим і поважним в очах інший людей, то ти глибоко помиляєся, ти виглядаєш лише рабом, який змирився із своїм становищем.

А, ну раз так... Ось я тільки зараз взнав що ти не за "опозицію". Я же не екстрасенс. Проте все ж не зрозуміло - що ти пропонуєш ЗРОБИТИ? Поплакатись один одному які ми бідні (байдуже де це буде - на шепетівському форумі, чи на київському майдані)? Чи навпаки - покричати які ми класні?
Те що ти пишеш - що вийшли не за Юлю і не за геїв - я погоджуюсь, і завджи погоджувався на всі 100 відстоків. Людей вивела несправедливість. Але методи, якими їм запропонували вирішити цю несправедливість - нічого не дадуть. А вірніше лише допоможуть змінити одні морди на інші. Бо людей у черговий раз використовують.
Ти просиш "по суті" - ну так я тобі запропонував - аж 2 варіанти (ти поки не запропонував жодного, завваж). У тебе є кращі? Можливо, вибори? Ну так скоро і так будуть.
До чого оце "робить мудрим, поважним" і т.д.? Мені огидна сама думка вищості над іншими. Така моя філософія. І думка людей особисто про МЕНЕ - мені абсолютно байдужа. Власне тому я і не никаюсь - всі знають хто я і де мене знайти. Деанонімізація мені не страшна :) Прикидатись не вмію, нажаль - і все що пишу тут, скажу в очі будь-кому з цього форуму. Дехто у цьому вже переконався. І мене теж дещо дістало, просто вбиває - я пишу якусь свою думку, чи ділюсь тим, що я знаю - а на мене дивляться так, ніби я їм на голову відро, вибач, гімна вилив. Та що ж з вами, люди??? Хоч одне слово не по-вашому, і я вже "панти, самореклама, мудрим, поважним...". Може я дійсно такий уже лишній на цьому світі, чи що? :blink:
Ці користувачі подякували: Lego, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 01:00 #89181 від lamer85
Я щось не памятаю - що саме ти мені пояснював за останні декілька місяців? Може нагадаєш? Здається суперечок у нас ніяких не було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 01:05 #89182 від Dj Os

Але методи, якими їм запропонували вирішити цю несправедливість - нічого не дадуть. А вірніше лише допоможуть змінити одні морди на інші. Бо людей у черговий раз використовують.

Я тобі скажу так, зараз пофігу кого посадити замість Яника на трон. Це не 2004 рік і люди не розійдуться по домам, будь хто ставши президентом буде мати купу очей, які пристально слідкуватимуть за кожним його кроком. Головне посадити Яника в тюрягу, щоб наступники знали що їх чекає у разі непокорі свому народу.
Ти кажеш про неефективні методи досягнення мети, в чомусь я погоджусь, але зараз головне вичерпати всі законні методи зміщення Яника з поста. От якщо вже вони вичерпаються, то тоді сам розумієш до чого це призведе.
Головне щоб люди не піддавались на такі депресняки, які тут сієш ти, Люк і вам подібні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2014 01:37 #89183 від lamer85

Dj Os пише: Ти кажеш про неефективні методи досягнення мети, в чомусь я погоджусь, але зараз головне вичерпати всі законні методи зміщення Яника з поста. От якщо вже вони вичерпаються, то тоді сам розумієш до чого це призведе.
Головне щоб люди не піддавались на такі депресняки, які тут сієш ти, Люк і вам подібні.

Ніколи не мав такої мети - "сіяти депресняки". І за Люк теж такого не поміча. Дуже життєрадісна. Просто вважаю це немудрим витрачанням часу - і вся світова історія на моєму боці. Останні події в Єгипті - ну майже 1 в 1 наша ситуація - скинули, посадили, "люди" дорвались до влади (т. зв. брати-мусульмани - їхній варіант "майдану") не без допомоги головної країни світу. Просто атомний звіздєц, який після цього почався, думаю, всім відомий. Побігли до тих, кого називали "диктаторами" і т.д. щоб хоч який небудь порядок у країні відновити. Тепер ці "люди" в тій країні поза законом. І це буквально за декілька місяців. Полюси перекинулсь декілька разів! Це лиш найсвіжіший приклад. За сторіччя їх було десятки, якщо не сотні. І ЗАВЖДИ з одним результатом. А історія, як відомо - розвивається по спіралі.
Я б дуже не хотів повторення цього сценарію. Але, боюсь, він можливий. Ще й після сьогоднішніх законів. Я не кажу, що "майдан" проплачений, чи це Америка все робить - це звісно ідіотизм - але біда в тому хто "осідлає" цю хвилю? А ще більша трагедія у тому - які надії люди покладають на віртуальні зміни, які колись, можливо, настануть. Адже все це пісчани замки. Таке вже у нас бувало (і ще буде), але на цей раз буде дуже боляче. Всім. І не треба озиратись на Європу - вона живе за рахунок награбованого сторіччями - у нас же цього немає, бо НАС грабували сторіччями. У нас так НІКОЛИ не буде. І коли вони беруться нас повчати, і казати "зробіть так-то, бо ми так зробили" - хочеться плюнути в пику. Це схоже коли Кличко починає розказувати про гарне життя у Європі, стандарти, права і т.д. - ну це аж смішно. Людина, яка бачила Європу з вікон фешемебельних готелів. Був такий американський письменник (забув прізвище) - який дуже нахвалював радянський союз у свій час, писав про високий рівень життя і свобод. Ну і ДЛЯ НЬОГО це було дійсно так - бо його буквально носили на руках у СРСР. От так і з нашими олігархами, які нахвалюють "європейські цінності" (що вони мають під цим на увазі - абсолютна таємниця - бо цінності французів, далеко не такі як у німців, чи греків).
Наміри твої, і багатьох молодих людей нашого часу, певне що благі. Принаймні, за останні 15 років, зі спілкування із різними людьми, з різних місцевостецй, я можу зробити певні висновки - молодь зараз думає, готова сприймати чиюсь думку. Таких мало - але серед "гомо-совєтікус" таких взагалі нема. І дай Бог щоб у вас все вийшло саме так, як ви НАДІЄТЕСЬ. Це було б прекрасно - і я перший хто у цьому готовий допомогти. Але от досвід говорить зовсім про інше. Нажаль.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2014 02:31 #89185 від Dj Os
От твій допис і показує, як ти сієш "депресняки". По перше в Єгипті все відбулось далеко не так як ти розписав, якщо не розібрався в ситуації то ліпше взагалі її не коментуй.
По друге, думка шо Європа живе награбованим показує цей самий совковий підхід, коли думаєш шо благополуччя можна лише награбувати.
Міць Європи в свободі думки та чітких правилах гри, у нас же вчора цю міць забрали остаточно. До речі, в будь який момент згідно цих законів цей сайт взагалі можуть заблокувати лише тому, що він декому не сподобається, а тебе зарештувати на 2 роки за екстремізм і фіг шо ти докажеш.
Подобається така перспектива? Тоді далі лий з пустого в порожнє і кажи шо все марно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.078 секунд
0
репостів
0
репостів