Кінець парламентаризму в Україні і початок диктатури

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 16:29 - 16 січ. 2014 16:37 #89149 від Dj Os

Як вам цей пиз*ець, який відбувся сьогодні у парламенті?
Як вам відчути себе в тоталітарній державі?

Попередження: Спойлер!
Останнє редагування: 16 січ. 2014 16:37 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 17:06 #89151 від lamer85

Dj Os пише:


Як вам цей пиз*ець, який відбувся сьогодні у парламенті?
Як вам відчути себе в тоталітарній державі?

Ну все - тепер як у європах - плюнув на портрет презика - зразу 3 роки тюрми. Як у Великобританії. Вийшов з праропором "УНА-УНСО" чи ще будь-кого хто з Германією дружив - 5 років. Рухаємось все таки у Європу. Це тішить. :woohoo:
Хоча на ділі - нажаль ніхто тих законів дотримуватись не буде. У нас багато чого "треба, мусять, зобовязані" - але хто ж його робить?
Що цікаво найбільше невдоволення викликало саме прийняття бюджету. Воно й зрозуміло - розпиляли казну знову по регіонівськи. Все таки за бабки душа болить більше, ніж за якісь абстрактні цінності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 17:24 #89152 від Dj Os

Ну все - тепер як у європах - плюнув на портрет презика - зразу 3 роки тюрми. Як у Великобританії. Вийшов з праропором "УНА-УНСО" чи ще будь-кого хто з Германією дружив - 5 років. Рухаємось все таки у Європу. Це тішить. :woohoo:

Дай но пруфлінки на цю дурню яку ти написав тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 17:32 #89153 від lamer85

Dj Os пише:

Ну все - тепер як у європах - плюнув на портрет презика - зразу 3 роки тюрми. Як у Великобританії. Вийшов з праропором "УНА-УНСО" чи ще будь-кого хто з Германією дружив - 5 років. Рухаємось все таки у Європу. Це тішить. :woohoo:

Дай но пруфлінки на цю дурню яку ти написав тут

Нема бажання (бачив лиш 2 дні назад репортаж про осквернення портрету королеви - а шукати впадло). Тема не варта обговорення. Якщо вважаєш навпаки - мені дуже шкода. :( Хотілося б думати, що ти більш толерантний до промивки мізків. :side:
ps. І не "нокай" - не запряг. :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 17:54 #89154 від Dj Os
Міша, доки сам не розібрався толком, то не звинувачуй когось у промивці мізків. Розберись з фактами а тоді пиши дурню всяку. Королева не президент, монархія - не республіка, УНА-УНСО - не СС.
Доки ти тут тролиш, тебе вже "імєют" всякими способами. Прочитай списочок під спойлером в першому пості уважно, і зрозумієш шо тепер в нашій державі навіть весільний кортеж поза законом. Цього ти хтів? Маєш!
Осточортіло витрачати час на таких безвідповідальних людей як ти. На твої троль-репліки більше не реагую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 18:14 - 16 січ. 2014 18:18 #89159 від lamer85

Dj Os пише: Міша, доки сам не розібрався толком, то не звинувачуй когось у промивці мізків. Розберись з фактами а тоді пиши дурню всяку. Королева не президент, монархія - не республіка, УНА-УНСО - не СС.
Доки ти тут тролиш, тебе вже "імєют" всякими способами. Прочитай списочок під спойлером в першому пості уважно, і зрозумієш шо тепер в нашій державі навіть весільний кортеж поза законом. Цього ти хтів? Маєш!
Осточортіло витрачати час на таких безвідповідальних людей як ти. На твої троль-репліки більше не реагую.

Ойойо... Не очікував такої реакції. Та дарма - я лиш висловив думку. Ну що поробиш - я вважаю все що відбулося у ВР - показухою і не більше. Ну от такий вже я є. І ще більш ніж впевнений - що все далеко на так страшно, як ти розписав.
При чому тут тролінг? Я ж тебе не провокую на словасну баталію. Ти ж сам, здається, знаком запитання завершив пост? Так? Ну от маєш одну відповідь. Звиняй, що не вгодив. Може хтось напише після мене - буде ближче до твоєї точки зору. І ні в чому я тебе не звинувачував. Я тебе ще в очі не бачив. Навіть не знаю як звати :) - як же можу звинувачувати у чомусь? Та й я не прокурор. Згоден - моя фраза "промивка мізків" звучить образливо. Тут я перегнув. Я лиш сподіваюсь, що всі ми будемо до таких речей підходити з ВЛАСНОЮ думкою і холодною головою. А не зі слоганами мітингів і соціальних мереж.
Безвідповідальний? У чому? Я плачу податки, збори, створюю робочі місця для держави. Якої ще відповідальності з мене треба? Може це я мусив у ВР блокувати трибуну, як то ОБІЦЯЛА зробити т.зв. "опопзиція", але чомусь не зробила? Чи це я маю приймати закони? Парламентаризм, за який ти так переживаєш, проголошує якраз зворотнє - лише ОБРАНА когорта людей, має право займатись законодавчтою діяльністю. Якщо це зроблю я, або ти - аби зберегти парламентаризм - нас тут же й посадять. Щоб було по іншому, і КОЖЕН ніс відповідальність - потрібна інша форма правління - анархія. Кожен сам собі закони видає. Але ми, нажаль, поки до цього не дійшли.
Доречі про УНА-УНСО - якби подібна організація хоча б показала носа на вулицю, наприклад, у Германії (яка і є по-суті гегемоном ЄС) - їм би швиденько пояснили хто вони такі. СС чи не СС. Ось і пруф А ще простіше - спитати у поляків - хто такі різні уна, упа і т.д. Вони, як наші "проводирі" у світ ЄС можуть тут багато цікавого розказати.
Останнє редагування: 16 січ. 2014 18:18 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
16 січ. 2014 19:15 #89166 від GoBLin
Терь даже за то, что стоишь в пробке, могут посадить. При этом засудить даже без твоего ведома, а потом еще повесить, что скрывался от правосудия и еще штрафами обвешать
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 19:19 #89167 від lamer85

GoBLin пише: Терь даже за то, что стоишь в пробке, могут посадить. При этом засудить даже без твоего ведома, а потом еще повесить, что скрывался от правосудия и еще штрафами обвешать

Еееее... А зараз хіба не так? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
16 січ. 2014 19:24 #89168 від GoBLin

lamer85 пише: Еееее... А зараз хіба не так? :huh:


Ну до этого времени, за то, что попал в пробку не сажали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
16 січ. 2014 19:29 #89169 від Staruy
Цензура в сети, симки по паспортам - что еще надо, для нормальной жизни? :lol:
Как сейчас помню у Шустера на "Свободе Слова" - Шустер; "- Вы будете гарантом свободы слова в Украине?" и наш Президент, всеь такой, - "Буду!" Ну вот и дождались. :)
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів