Мавроді та МММ-2011

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 бер. 2012 16:12 - 24 бер. 2012 16:29 #76209 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

вкладати гроші потрібно туди, де вони працюють

Що ти маєш на увазі під "працюють"?

Ти надієшся на новий світовий демографічний вибух?

Я знаю, що коли платяться великі % люди йдуть і вкладають гроші.

Багато вклав? Скільки вже заробив на цьому?

Термін моїх вкладів ще не закінчився, так шо з них ще нічого не отримав. Та я б такого не зробив, якби не розумів суть системи і не бачив знайомих які нормальні бабки отримують. Зараз отримую прибуток від десятництва, тобто від керівництва, я є керівником (десятником).

Як тільки перестане вистачати новоприбулих грошей для виплати відсотків то люди відразу почнуть забирати все і тоді все феєречно лусне, як і минулого разу.

Минулого разу влада розвалила МММ, а не люди перестали нести свої гроші, а куди поділись всі ті гроші? Цікаве питання, так. А я думаю шо на гроші з тих 17 камазів зараз побудовано багато дач і особняків на островах.. І, доречі, вигравших в МММ 1994 мільйони, як і програвших, просто вони тихенько помовкують, їх майже не запрошують на телепередачі, не беруть інтерв'ю і т.п.

Банк живет грубо говоря на разнице между процентами по депозитам и кредитам. Ну и инвестиции всякие

Все правильно. :)

Так что ровнять банки с пирамидой не совсем корректно.

Може і не все схоже, але вони обидва залежні від людей і їхніх вкладень, і рушаться при їх недостатку чи тоді коли б вони одночасно прийшли забирати їх, та таке можливо лише "по команді", так званій масовій паніці.
Останнє редагування: 24 бер. 2012 16:29 ким HaNeS.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 бер. 2012 16:24 - 24 бер. 2012 16:24 #76210 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Про суть грошей і системи, цікаво,гляньте
Так шо вот, гроші робляться з грошей, а від нас з вами перетікають по карманам. :P



Так шо вот, гроші робляться з грошей, а від нас з вами перетікають по карманам. :P
Останнє редагування: 24 бер. 2012 16:24 ким HaNeS.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 бер. 2012 17:30 #76211 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Да, чувак, если ты видишь в банках пирамиду, то о чем тут можно говорить. Банки разные бывают. И не все зависят от людей.

А деньги делают деньги, если они вложены то, что развивается/растет/расширяется. Или например в недвижимость.
А как в МММ они работают? Они куда-то вкладываются? На них что-то производится?
Или тупо деребанятся новые поступления?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 бер. 2012 19:15 #76213 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

Да, чувак, если ты видишь в банках пирамиду, то о чем ту т можно говорить

Ну я ж не кажу, що це чиста піраміда, але дивися якщо люди перестануть брати в банках кредити, то з чого ж тоді він виплатить депозити, от тобі пряма залежність! Кредити не будуть брати, депозити треба повертати… А з чого??? Що це, хоч трошки, не схоже на піраміду? :dry:
І тут таємниці немає, що МММ це система ПЕРЕРОЗПОДІЛУ коштів між людьми, вона нічого не виробляє, а кошти надходять лише від нових людей.
P.S. Раджу подивитися відео зверху, хлопець цікаво розповідає про суть грошей, МММ, взагалі про те що ми обговорюємо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 бер. 2012 23:02 #76217 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Який ше нафіг перерозподіл? Вони шо повітря перерозподіляють?
Хватить себе ілюзіями кормити, подумай сам, якщо люди принесли одну суму, то чого тобі мають виплатити на пару десятків відсотків більше? Піраміда працює поки такі як ти несуть бабки і шукають кого ше завербувати в піраміду. МММ впало не від того, що владі вони не подобались, а від того, шо люди перестали бабло нести, бо і так все бабло вільне шо було занесли. В сучасній Україні подібних пірамід погоріло достатньо - Інтвей, Кінгс Кепітал і тд. Сучасний МММ від них нічим не відрізняється, люди прекрасно розуміють шо кідалово, але думають шо встигнуть бабоси заробить раньше чим лусне цей фарс

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 бер. 2012 00:40 #76219 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

Який ше нафіг перерозподіл? Вони шо повітря перерозподіляють?

Перерозподіл між людьми, так як в одну одиницю часу людина не може використати мільйон, кожен бере скільки треба, а тоді вертає в систему. Подивися перше відео, там же все сказано, нашо це перепитувати.

то чого тобі мають виплатити на пару десятків відсотків більше?

Та того шо люди нові приходять з грошима, і гроші фактично перетікають з одного кармана в другий, так звана каса взаємодопомоги.

В сучасній Україні подібних пірамід погоріло достатньо - Інтвей, Кінгс Кепітал і тд.

То шахрайські контори :sick: , МММ 2011 від них відрізняється, тим шо тут немає "верхушки", все розбите на ячейки, тобто всіма фінансовими операціями оперують такі люди як ти і я.

МММ впало не від того, що владі вони не подобались, а від того, шо люди перестали бабло нести, бо і так все бабло вільне шо було занесли

Ну добре, якщо ти так думаєш, то хай буде. І де тепер ті гроші, які залишилися? Ще раз кажу – перетворились на особняки на островах і дачі чиновників. Так само було з радянським банком і валютами, люди також йому завжди вірили, клали гроші і шо вони отримали в кінці? Я більше вірю МММ чим нашій теперішній владі, вони мені точно не допоможуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 бер. 2012 08:35 - 25 бер. 2012 08:35 #76220 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Розписувати плюси піраміди можна безкінечно :lol:
Скажи нам будь ласка,скільки ти вложив у піраміду і скільки вже отримав?
п.с.на мою думку гроші краще вложувати у дітей
Останнє редагування: 25 бер. 2012 08:35 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 бер. 2012 21:01 - 25 бер. 2012 23:12 #76238 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Я писав вище вже, час не пройшов ще, я на 3 місяці поклав 400 гривень, та якби більше було, то поклав би більше.
Поки що отримав 170 бонусних гривень за реєстрацію, і отримую гроші за роботу керівника, тобто реферальні. Я скажу на них можна жити, там йде 25% від першого вкладу учасника і 10% від його наступних вкладів. Та все ж кошти краще отримувати від СВОЇХ вкладів, особливо коли то великі суми. ;) Я розумію, що поки не можу показати цього на власному прикладі, та знайомі в яких гроші вже пролежали певний термін добре отримали. Зразу як сам отримаю свої перші ВЛОЖЕНІ кошти зразу тут відпишусь. :whistle:

P.S. В дітей звичайно треба, та були б ті гроші шоб в них вкласти. :silly:
Останнє редагування: 25 бер. 2012 23:12 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 бер. 2012 22:13 #76241 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Мавроді та МММ-2011

Dj Os пише: але думають шо встигнуть бабоси заробить раньше чим лусне цей фарс

А судячи зі всього він лусне найближчим часом... :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 бер. 2012 23:16 #76244 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Мавроді та МММ-2011

HaNeS пише: Поки що отримав 170 бонусних гривень за реєстрацію, і отримую гроші за роботу керівника, тобто реферальні.

:cheer: так ось жде собака зарита

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів