Мавроді та МММ-2011

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 бер. 2012 23:55 #76245 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Невже Ви зразу до цього висновку не дійшли? Ну не може людина відверте "кідалово" захищати, якщо з цього профіту не має... :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 бер. 2012 15:10 #76253 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

так ось жде собака зарита

І де вона зарита? Тут нічого приховувати, я це писав вище здається, серед своїх знайомих один я є десятником (керівником), шо другим мішає стати? Я займаюсь розрахунками, приймаю гроші на депозити, заробляю не тіки зі своїх вкладів, а ще від роботи, так як не маю досить багато коштів, щоб самому вкласти.

Ну не може людина відверте "кідалово" захищати, якщо з цього профіту не має...

Яке кідалово? Якщо всім все платиться? Ті хто мають нормальні суми, набагато більше заробляють чим я. Велика сума, маленький термін і добре виходить.

Та не вірити це ваше право, просто в нас люди починають вірити, тоді коли у друзів і знайомих починають бачити бабки, проти цього не попреш. Шож зарзу як отримаю виплати з моїх вкладів, я відпишусь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 бер. 2012 15:21 #76254 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Ну що тобі сказати. Сам Мавроді каже що це до певного часу. А ти просто заціквленний в приведенні нових людей, бо за це отримуєш кошти...
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 бер. 2012 15:26 #76255 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Ну вговорив :) для прикладу Я захочу вложити 100 грн, коли і яку суму виплати я зможу отримати?
:dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 бер. 2012 20:42 #76260 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Мне вот интересно, прекратят люди нести деньги, что будет с твоей зарплатой?
Ухватишь свои проценты и спрячешься чтобы тебя не нашли те, кого ты привел и не успел забрать свои деньги?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 бер. 2012 18:57 - 27 бер. 2012 19:11 #76273 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

Сам Мавроді каже що це до певного часу

Так як і наше життя до певного часу. :lol: Нічого вічного немає. :) А насправді він каже шо буде апокаліпсис фінансовий, а потім друга хвиля МММ. Но я про це не буду углублятись.

А ти просто заціквленний в приведенні нових людей, бо за це отримуєш кошти...

Ну да ладно, тіки шоб кошти отримати? А людям допомогти їх отримати, розказуючи про систему, вони вкладають, отримують кошти… Ну хіба це не хоч якась допомога?

Ухватишь свои проценты и спрячешься чтобы тебя не нашли те, кого ты привел и не успел забрать свои деньги?

Ну це як варіант. :lol: Я жартую звичайно. Люди повинні розуміти, шо немає ніяких гарантій, на сайті Мавроді написано, шо ви все можете втратити навіть завтра це в чистому вигляді піраміда, але тим не менш люди гроші несуть і все всім платиться. Просто наявність гарантій підпадає під статтю, а це Кримінальна відповідальність.
А ось про мою роботу десятника, виписка:

"Десятник НЕ НЕСЕТ ответственности за сохранность средств участников десятки и их вклады, так как десятник является только бухгалтером!!!
Если блокируется счет десятки, то средства вкладчиков не пострадают, так как система делает выплаты, а не десятник и деньги были заблокированы системы, а не десятки.
"

Тобто навіть якщо зі мною щось трапиться або я втічу, вам все виплатять, адже коли в банку тікає інкасатор з грошима людям робляь виплати, отут схожа ситуація.

для прикладу Я захочу вложити 100 грн, коли і яку суму виплати я зможу отримати?

Є терміни 3, 6, 12 місяців, відповідно 30%, 40% і 50%. Є свердоходний, там +15% приплюсовуєте до кожного вкладу, але це значить шо ви зобов'язуєтесь не трогати гроші до 3, 6 чи 12 місяців в залежності наскільки ви поклали, а якщо знімете то лише тіло (ну тобто 100 грн, якшо їх клали і все). Можна також вкладати без сроку, тіки під 20%, але їх можна вивести в любий момент з %.

Калькулятор хороший ось mmmcalc.ru
Більш детально про вклади на сайті нашої Хмельницької структури
Останнє редагування: 27 бер. 2012 19:11 ким HaNeS.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 бер. 2012 20:09 - 27 бер. 2012 20:11 #76275 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Так и не ответил на то, что будет если перестанут люди приносить деньги.
Ну да ладно, и так понятно. Развод, он и в Африке развод.
Вопрос лишь в том, успеешь ли ты ухватить то, что вложил.

Самый прикол в том, что есть абсолютно легальный и неограниченный по времени способ заработать те же 30% за 3 месяца. Только там думать нужно.
А нашему люду думать лень видимо. Поэтому видят "халяву" и несут деньги.
Я на 100% уверен, что после того, как лопнет МММ 2011 года и появится МММ 2012 года разлива, люди будут нести деньги и будут ждать своих процентов. Продадут последнюю рубаху, но нести будут.
И это не есть хорошо на самом деле. Не знаю чем гордится HaNeS.
Тем, что заочно "кинул" более десяти человек?

На просторах интернета данные пирамиды процветают в большем количестве и срок жизни у них гораздо меньше. И знают о них в силу естественных ограничений меньше народу. На них даже можно зарабатывать. Главное быть первым вкладчиком. Стоять так сказать у истоков. Проблема лишь в том, что ты никогда не знаешь какой ты вкладчик - первый или последний.

Все то же самое и тут. Просто здесь сарафанное радио работает более масштабно. И один из представителей этого радио сейчас дает ответы на вопросы.
Вот и все разница.
Жадность человеческая ни к чему хорошему никогда не приводила. И деньги из неоткуда не берутся. Как бы не расписывали тут систему "Деньги делают деньги". Данная система работает лишь когда деньги инвестируются. И то не всегда, ибо нет гарантий, что инвестиции оправдаются. Здесь деньги не делаются - они тупо "пилятся".
Останнє редагування: 27 бер. 2012 20:11 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 бер. 2012 20:20 #76276 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Мавроді та МММ-2011
дивилась рекламу,десь через пІв годинки (о 22.50 по московскому времени) по PLANETA РТР має бути цікава передача про МММ.
у студії зустрінуться противники та прихильники цієї пірамідки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 бер. 2012 22:57 #76280 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Re: Мавроді та МММ-2011

Так и не ответил на то, что будет если перестанут люди приносить деньги.

Я вже тут писав багато раз шо буде. А шо буде якшо в банк перестати нести гроші?
Я роблю погане, да ладно. Я абсолютно довольний шо можу помогти людям, а то шо люди несуть, то все попереджено, шо на власний страх і ризик, вона може хоть завтра лопнути, можуть невиплатити без причини. Я їй більше довіряю чим цим банкам і банкірам, які беруть гроші під депозит 10% річних і їх же хаває інфляція за цей же рік. Смисл класти? А подивитися на банкірів, які на крайслерах і майбахах їздять, плавають на яхтах, подивитися на шикарні будівлі банків, офіси, от куди відстоки йдуть з наших грошенят. А шо не так? Я краще буду цій системі вірити.
А банк СРСР, якому люди вірили і результаті з диркою від бублика залишилися.А ситуація з ПриватБанком шо вони рахунки заблокували без причини тисячам учасникам МММ восени 2011, це нормальна банківська система? Може на тих рахунках останні гроші людей вообще були? Але нічого, вони за те поплатились, проти них всі суди виграні були, шей штраф мабуть заплатили. І хочу замітити шо в цей час ніякі виплати не припинялися. Навіть Зараз коли Мавроді в лікарні, все йде отлічно, я думаю це лишній раз показує шо система робить і немає збоїв.
А я да, я відповідаю тут, бо більше немає кому. У нас в місті взагалі про це ніхто мабуть не знає, реклами нуль, треба ж хоч щось робити.
З приводу інтернет пірамід, тут принципово не так, немає верхушки яка керує і збирає "слівки" і може благополучно слиняти в любу хвилину, До мільйона рахунків керівників, як з них вкрасти? Там вони мабуть частіше закриваються від того шо засновники гроші крадуть чим від того шо вкладчики закінчуються.
Інветиції. В любій інвестиції є ризик, це 100% Так в чому проблема, якшо там є ризик і тут він є, то інвестуй в МММ. Воно ще точно зараз не лусне. А гроші да, вони "пілятся", але вони не пілятся в один момент часу, адже в один і той самий момент не може бути такого щоб всі люди забирали гроші (це штучно може бути тільки викликано). А банки тоже пілять всьо, тіки ше правда вони живуть за рахунок між отриманими депозитами і виданими кредитами, ну і малость банкіри собі кармани набивають. Хай підуть завтра всі і знімуть з якогось банка гроші – бабахне, як пакет з водою. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 квіт. 2012 10:29 #76584 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Мавроді та МММ-2011
Скептично ставилась до даної піраміди.Але все що писав вище HaNeS не такий вже і бред.
випадково поспілкувалась з одним знайомим ,який вклав туди гроші .
І розповів скільки він заробив :blink: :woohoo:
і не лише він ,а ще багато моїх реальних знайомих.Суми фантастичні :woohoo: :woohoo: :woohoo: ,і чесно отримані людьми.
Піраміда працює , і дуже плідно!!!
Непогано (і це мало сказано, бо заробітки фантастичні...) заробили ті , хто вклав гроші під час новорічної акції у грудні.
Тоді були дуже вигідні умови.
Як підсумок , теж мабуть вложу туди кошти. Небагато,щоб потім не шкодувати. Бо рано чи пізно вона все одно лопне , хотя......може і ні. Бо всі наші банки з іноземнини капіталами співпрацюють з МММ.
Буду тримати вас у курсі B) що з того вийде

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів