Під покровом ночі відправили на "антимайдан"

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 груд. 2013 10:42 #88737 від Dentist
Яка правда про себе? Як я себе відношу до певних клієнтів. Я винен що бомжі приходять на халявний одяг та їжу чи що? Про контингент було видно, коли вночі бєркут хотіли розібрати барикади, от може по цьому видно які там дійсно люди, щось я не бачив, як штурмували Маріїнський парк, геть навпаки охороняли його, оце я бачив на власні очі. А що після себе залишили антимайданівці?
Ці користувачі подякували: artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 груд. 2013 11:19 #88738 від LuK
ніхто не порівнює вас з бомжами)))
просто вони дійно є на майдані,і від цього нікуди не дітись.
розповідали як одного п"яного виносили з майдану,а він кричав
-Я за славу України!!!відпустіть!

п.с.я не стверджую що його там напоїли!бо зараз перекрутите всі мої слова. :silly: просто через цей контингент складаються не дуже приємні враження по майдан у людей.Більшість там дійсно за ідею а не за пожрать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2013 12:28 - 25 груд. 2013 12:30 #88739 від Ёмигрант

Dentist пише: А що після себе залишили антимайданівці?

Усюди смерть, розруха, в роялі тихо плавають шпроти.....
О, бляццька Данія, піздєц всім сподіванням.......
Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 25 груд. 2013 12:30 ким Ёмигрант.
Ці користувачі подякували: Dentist, Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • artem
  • artem аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 груд. 2013 13:08 #88742 від artem
я бы сказал кто на что ездил смотреть то и видел,как можно видеть десятки бомжей и не видеть тысячи обычных людей не понятно...
то что они там есть и дураку понятно,киевским бомжам на майдане благодать,накормят,напоят,согреют,почему им там не быть?
при нынешних обстоятельствах странно делать такие заявки,наша действующая власть показала себя во всей красе,как после этого можно её защищать видимо мне не понять...
Ці користувачі подякували: Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 груд. 2013 08:22 #88745 від KrOt

LuK пише: ніхто не порівнює вас з бомжами)))
просто вони дійно є на майдані,і від цього нікуди не дітись.
розповідали як одного п"яного виносили з майдану,а він кричав
-Я за славу України!!!відпустіть!

п.с.я не стверджую що його там напоїли!бо зараз перекрутите всі мої слова. :silly: просто через цей контингент складаються не дуже приємні враження по майдан у людей.Більшість там дійсно за ідею а не за пожрать.


дійсно,що деякі за ідею,а в парк (Маріїнський)більшість поїхала щоб роботу не втратити,а деякі підзаробити,тому вони там довго не протремались,мені одне відео сподобалось

даже ще одну силку
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, artem, Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 груд. 2013 09:10 #88747 від Dj Os
Коротше ось що вдалося вияснити щодо цих рейсів: на фото потрапила одна із організаторів поїздки, саме вона збирала людей і платила їм гроші, автобуси були заповнені на половину бюджетниками, на половину просто проплаченими. Загалом було лише 2 автобуса.
Із розповіді безпосереднього учасника поїздки дізнався, шо контингент був на антимайдані просто жестяковий: торчки, алкаші, бомжи, психічно нездорові....коротше весь букет. Це все було розбавлено такими проплаченими як він та бюджетниками насильно звезеними з усієї України, в основному з тих регіонів де регіанали при владі.
З собою дійсно брали хавку, але її було замало, на самому антимайдані кормили лише гречкою з хлібом, тому мусили бігати за свої гроші в магази.
Кароче після тої поїздки знайомий більше не поїхав, каже не вартує ні грошей ні морального та фізичного здоров'я.
Долучення:
Ці користувачі подякували: Lego, Dentist, artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 груд. 2013 11:06 #88748 від Dj Os
Добрі люди допомоглти з упізнанням.
Знайомтесь Спеціаліст І категорії Відділу ведення Державного реєстру виборців – Гурбан Мирослава Володимирівна
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 груд. 2013 08:32 #88766 від KrOt
12 грудня на Євромайдан у Києві привезли близько 30 безпритульних з Миколаєва. У дорозі їх супроводжували співробітники міліції. "Майданівці" переконані, що влада планувала використати їх у черговій провокації.
"Близько першої години дня ми виявили безхатченків неподалік готелю "Україна". Розпитали, з'ясували, що їх привезли з Миколаєва, та що раніше вони жили в притулку. В автобус їх "вантажила" міліція. Привезли в Київ під Майдан, висадили і покинули", - розказав 46-річний Каміль Валетов, шахтар з ДонецБезхатченкам навіть не говорили, куди їх везуть.
"Було видно, що дехто з них хворіє на сухоти - вони постійно кашляли. Але Майдан їх не залишив - людей нагодували та обігріли. Зв'язалися з соціальними службами - думаю, зараз вони ними займаються", - додав афганець.
"Це була явна провокація. Їх привезли під прикриттям співробітників міліції. Автобус був, як у "Беркута", тільки білий з чорними номерами, - розказав 36-річний Сергій Шевченко, що охороняє Майдан. - Коли їх тут випустили, вони знали куди йти. Одразу колоною потягнулися до Майдану. Видно було, що це безхатченки - і по запаху, і по зовнішньому вигляду. Біля них був чоловік з фотоапаратом. Казав, що кореспондент, але посвідчення показати відмовився. Тому на Майдан ми його не пустили. Людей відвели в їдальню, нагодували, дали теплі речі. Одного відвели до машини швидкої - у нього на нозі була якась виразка. Іншим надали необхідні медикаменти. Пропонували більш ретельну медичну допомогу, але вони відмовилися. Ближче до ранку розбрелися хто куди".
За півгодини до появи безпритульних на Майдані з'явилися "тітушки".
"Можливо, планували побити безпритульних - щоб люди почали їх захищати і виник якийсь конфлікт. Вирахувати цих "козачків" було не складно - вони носили наліпки "не піду з Майдану", але ліпили їх точно по центру грудної клітини. Яка нормальна людина буде клеїти наліпку на "змійку" куртки? Підійшли до них, попитали звідки. Кажуть: "Ми тут п'ятий день. З Дрогобича приїхали". На запитання, де вони ночують і де намет їхнього міста, сказали: "В капличці" - і махнули рукою в бік Банкової. Хоч мали на увазі Михайлівську площу. Після цього кудись зникли протягом кількох хвилин", - розказав Сергій
Джерело: <a href="gazeta.ua/articles/life/_na-majdan-milic...nagoduvali-ta/531899">Gazeta.uaька. Служив в Афганістані, зараз охороняє порядок на Майдані.
Ці користувачі подякували: Lego, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 груд. 2013 09:18 #88767 від Lego
Народ, что вообще сейчас на майдане твориться?
Тишина такая...
Прошла любовь, завяли помидоры?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 груд. 2013 10:04 #88768 від KrOt
Фермеры Донецкой области перечислили на нужды Евромайдана 16 тысяч гривен
41 мин назадКомментариев:1
Добавить комментарий


Ассоциация фермерского хозяйства Марьинского района Донецкой области перечислила на нужды киевского Евромайдана собранные за последний год членские взносы общей суммой 16 тысяч гривен, сообщает пресс-служба Донецкой облорганизации ВО Батьківщина.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів