Базарників заганяють на новий базар

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2013 09:03 #83665 від KrOt
чого сваритесь,я на цей базар дуже давно не хожу,бо на ньому нічого нормального купити не можна,хочеш нормальну річ купити треба їхати у Рівне,а ще краще,їдеш у Київ на футбік,на Хрещатику є магазин КОЛІНС,куди нашому братись,там купуєш фірмові речі,які дешевші і якісніші ніж на нашому гадюшнику ,а ще попадеш на акції,взагалі бомба,саме головне у цьому спорі,це розподіл грошей.Я не прихильник ні одної сторони,но чув ,що мер Славути,хоче наш базар забрати до себе у місто,вже виділив даже територію,тоді хто від цього виграє.Головне на мою думку,що гроші з цього базару мають працювати на місто,а не на деяких людей
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лют. 2013 02:48 #84369 від admin
Ці користувачі подякували: LuK, Lego, IIIkinep, KrOt, Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 08:51 #84372 від Lego
О сюжете коротко:
- Проблемы с рынком, "подтянутые" проблемы от госслужащих;
- Два слова для тех, кто защищает рынок;
- Истерика Веселковой, которая на то, что в бюджет не поступает ни копейки, ничего не сказала и лишь оспорила факт ДТП;
- Чувак, который хотел сказать, что он дольше всех живет и лучше всех все знает)));
- Обзор альтернатив, которые есть на сегодняшний день и какие они замечательные.

Очевидно, что многое вырезано и оставлены лишь "угодные" факты.

p.s. Если не читать титры с представление выступающих или вообще слушать с закрытыми глазами, то на большее чем на заседание в сельском совете это не тянет. Это касается и культуры речи и мандража в голосе.
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 18:43 - 10 лют. 2013 20:43 #84378 від IIIkinep
Микола Миколайович завжди такий войовничий?? Якісь варварськи методи по вирішеню проблем.
Да і експеременти з приводу того чи проїде пожежна/ швидка медична машина , можуть коштувати дуже велику ціну! Я думаю так ризикувати не правильно.

Як би там не було потрібно діяти законими способами, які б тіки закони не були( мається на увазі подобається це комусь чи ні).

І жіночка яка казали що немає що їсти для неї ,походу бреше) знаю я її і думаю що нормально вона харчується))
" хлеба не было, так масло прям на колбасу мазали"

Немає повного відео??
Останнє редагування: 10 лют. 2013 20:43 ким IIIkinep.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 20:25 #84379 від Lego
Я не знаю почему Николай ссылается на то, что нет отчета санэпидемстанции, если всем понятно, что его, во-первых, сделать не долго, во-вторых, заключения, которые там сделают, будут не в пользу рынка на проспекте.
Да и на Карла Маркса я сомневаюсь, что выдерживаются нормы.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 20:48 #84380 від kredit

IIIkinep пише: Микола Миколайович завжди такий войовничий?? Якісь варварськи методи по вирішеню проблем.
Да і експеременти з приводу того чи проїде пожежна/ швидка медична машина , можуть коштувати дуже велику ціну! Я думаю так ризикувати не правильно.

Як би там не було потрібно діяти законими способами, які б тіки закони не були( мається на увазі подобається це комусь чи ні).

І жіночка яка казали що немає що їсти для неї ,походу бреше) знаю я її і думаю що нормально вона харчується))
" хлеба не было, так масло прям на колбасу мазали"



Микола Миколайович - від опозиції, а опозиція повинна буди войовничою і не важливо якими методами він бореться з "владою" аби ефективно і хоча б когось та влада боялась.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 20:58 - 10 лют. 2013 21:10 #84381 від IIIkinep
Добра у вас опозиція) Не важливо якими методами? Так і до фізичної розправи не далеко і не думаю що приналежність до опозиції буде виправдовувати такі дії! Чи потім політичними вязнями і героями зроблять...

А такий форумчанин як alois/правда матка , казав що Микола Миколайович козел! Бо був в ПР, потім ще десь, вже в свободі ( я так розумію)! Не знаю чи правда! Але виглядає це як " більше платять" ! І тепер я розумію чому він такий агресивний, все ж таки не за якусь там не матеріальну ідею боротись... А за реальні американські $ !
Останнє редагування: 10 лют. 2013 21:10 ким IIIkinep.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 лют. 2013 21:35 #84382 від ravsat
Я готовий відповісти, що захищаю новий ринок, тому що задрав цей срач, що розводять підприємці.
І будь-ласка не ображайте дядька, якого не знаєте. Я власне з ним не знайомий, але те що він зробив у парку за рік не зробив ніхто за десятиліття. Проживіть з ойго, потім коментуйте...
Ці користувачі подякували: LuK, IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 21:39 #84383 від Filini
Не смішіть, який з Миколи опозиціонер? Очевидно політика в голову стукнула, ось і випендрюється, ніби люди не знають за чиї гроші він став депутатом облради.
А ролик який виклали вище варто було розмістити в Приколах нашого міста. Костючка певне вважає, що на Інтері працює, ніби люди не знають "who is who", Шепетівка ж - це велике село, такі очевидні маніпуляції лише гроблять і так не вельми гарну репутацію Аліма Петровича. Гандонюк зі своїми непомірними апетитами на міську власність потягне з собою на дно і Аліма і всю ту свиту, що підігравала сірожі у відео.
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 21:41 #84385 від IIIkinep
За Віктор Михайловича Кияна тут не було сказано а ні слова! Але я вас повністю підтримую! Знаю його не тільки як толкового "директора" парка ,але як хорошо дядька і зокрема мого сусіда ;)

Ми тут обговорювали Дячука Миколу Миколайовича , ну щоб було вам зрозуміло це той дядько який хамим для В.М. Кияна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.201 секунд
0
репостів
0
репостів