Базарників заганяють на новий базар

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 груд. 2012 14:57 #82472 від IIIkinep

Filini пише: Як на мене із всієї цієї ситуації виходом може бути лише передання нового ринку повністю у власність громади і лише тоді закривати суботній ринок.

І хай там не розпинаються, що ринок будували інвестора, все це брехня, їх вклад був мізерним.
А для приїзжих торгашів виділити окрему ділянку неподалік, головне не на проїзжій частині, і брати з них невеличкий додатковий збір.
Взагалі головною причина чому до нас приїздять торгаші із іншим міст є те, що наші торгують різним дешевим непотребом, самі ж і винні, що маємо таку ситуацію. І хай Гандонюк не розпинається, що з міста торгаші вивозять всі гроші, якби не вони, то до на би не приїздили і покупці з інших міст. До нас на суботній ринок їздять цілі автобуси покупців із сіл та сусідніх районів, навіть зі Славути на Нетішина. Особисто бачу весь час спец автобуси, які приїжають з інших міст. Якщо збирати з іногородніх торгашів невеличкий додатковий збір, то місто від цього дуже виграє, безглуздо з ними воювати.


А очільником громади Ти напевно себе запропонуешь??

Ну звідки ви знате щодо інвесторів?)) ви можете докази надати щодо вкладів інвесторів??Я так розумію зо джерела ваших доказів це : " мені сказали серйозні люди", " вони точно правду говорять".

А ви важает що на новий базар вони перестануть приізжати??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 груд. 2012 17:16 #82473 від Si Rozha

IIIkinep пише: Будь молчалив; не должен царский голос

На воздухе теряться по-пустому;

Как звон святой, он должен лишь вещать

Велику скорбь или великий праздник




Уууууууу, как тєбя плющіт - вчора був паном, а сьогодні вже цар. Манія величі...(((((((

Ці користувачі подякували: vica07042012

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 груд. 2012 19:01 #82475 від

LuK пише: О! А де Синюта пропав? :woohoo:
він колись теж воював за даний ринок :silly:


З Синютою цікаво вийшло. Був час, коли ринок був юридично нічийний. Міська влада оголосила його незаконним, а Веселкови з дарами ще до Шпільченка не дійшли.
Базарники збирали гроші за місця фактично самі з себе у фонд своєї громадської організації на чолі з Пашею Спеціальним та Синютою. Потім на частину цих грошей встановили ковану огорожу в кінці непарної частини проспекту. А решту витратили на виборчу кампанію Синюти, який тоді балотувався в мери. Там чимала сума була, десь 200-300 тисяч гривень. Різні акції проводили, подарунки та дитячі майданчики відкривали - все від імені Синюти, хоча це були гроші громадської організації базарників.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 груд. 2012 19:40 #82476 від GoBLin
я бы тоже подпись ЗА поставил бы) в печенках субботний базар

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 00:31 #82493 від Dj Os
В печінках і суботній базар, і Антонюк зі своєю непомірною жадібністю, і піпл якому фіолетово на два попередні суб`єкти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2012 00:37 #82494 від IIIkinep
Саня, а от якби припустити що базар був би дійсно комунальний і праюцював на благо міста.Як тобі сама ідея перенесення базару в інше місце( то й же ЖЕК)??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pjharvey
  • pjharvey аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 груд. 2012 03:02 #82496 від pjharvey
На скільки мені відомо більшість місцевих базарників мають місця на центральному ринку тому при закриті базару у суботу, ніхто ні голодний ні без роботи не залишиться але є і такі що їм дійсно допомагає вижити ця субота. Ситуація інша, ці підприємці що торгують у суботу є досить ласим шматком пирога для двох інших сторін, назвемо їх «ХРЮШКИ» та «БАНДЮКИ» =))) . Що одні, що інші замилюють очі усім в залежності на кого мають вплив ( ось навіть і ми включились у це брудне діло). «БАНДЮКИ» ласують пирогом і не діляться «ХРЮШКИ» так просто на це дивитись не можуть бо завжди голодні ( але ми знаємо їм скільки не дай мало буде ) Боляче за те, що і підприємці і міські жителі є маріонетками цих двох сторін а тут ми ще всі такі розумні та пафосні у своїх теплих будиночках за ПК. Говоримо про якесь ( стидно в місто когось запросити, це напевно натяк за бруд після…так у нас досить чималий % люду який просто з балкону викидає сміття…чи можливо через те що людина продає одежину в палаткі а не в бутіку, а що ну да краще хай по суботам займається крадіжками квартир наприклад ) чи рахуємо їх дохід ( а в Хмельницьку така ціна а в них така от засранці))) це базар торгуйся, питай, шукай… чого дивуватися пошукайте ціну в гуглі на будь-що ціна коливається ого на скільки і так само повно всякого лайна і лише на одному чи двох сайтах дійсно щось варте уваги чи можливо я не правий…а коли ти вже знаєш той сайт що потрібно, ми ж знову не починаємо гуглить …теж саме і на базарі йдеш до знайомої палатки…))) Я нікого не хотів образити просто ми дійсно маріонетки у цій справі що є то є і добре вже те що маємо свою думку.
Ці користувачі подякували: LuK, milka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 10:20 #82500 від Dj Os

IIIkinep пише: Саня, а от якби припустити що базар був би дійсно комунальний і праюцював на благо міста.Як тобі сама ідея перенесення базару в інше місце( то й же ЖЕК)??

Я вже який раз пишу шо я за перенесення! Тільки все таки місця на старому ЖЕКу малувато. В чому прєлєсть суботнього ринку? в тому шо всі палатки і одному місці і не треба бігати по всьому місту шоб шоб собі вибрати. А так прийдеться бігати по всім базарам шоб знайти шось путнє.
pjharvey більш широко розписав мою думку, в даному випадку люди вибирають менше із двух зол. Єдине шо варто зазначити шо Веселкови не жаліють все таки грошей вкидати в соц програми типу спортивного майданчика біля Люксу чи допомогу з ремонтами підїздів і дворів в навколишніх будинках, а Антонюк за наші гроші побудував собі базар, ше ніфіга не зробив, а вже внаглу змушує насильно людей пересилятись до нього.
З цієї війни в підсумку все одно програє наше місто, бо у нас і так працює тіки сахарний, ремонтний і базар. Якшо влада таки зажене всіх на той новий маленький базарчик, то до нас точно перестануть приїжати з інших міст. До речі пропозиції Філіні мають сенс, вся проблема у нас полягає в тому, шо ніхто не радиться з шепетівчанами.
Ці користувачі подякували: milka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2012 10:53 - 24 груд. 2012 10:55 #82504 від LuK
1.ти був на новому ринку?перед тим як робити певні висновки раджу зайти глянути,сама була здивована территорією.вона там велика.
2.а на рахунок Антонюк за наші гроші побудував собі базар давай факти! ;) неверю :whistle:
і мені казали одні люди теж не верю :whistle:
тобою намагаються маніпулювати ;)
Останнє редагування: 24 груд. 2012 10:55 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 груд. 2012 13:19 #82511 від
Просто треба виділити на території нового ринку окреме мсце під палатки для приїжджих по суботах та щоб по такій же самій ціні, як зараз на проспекті - і все було б спокійно.
А почали всяку чушь ліпити, що з міста вивозять гроші. Мені якось все рівно, хто нову іномарку купить - наш чи приїжджий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів