Базарників заганяють на новий базар

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 21:47 #84386 від Filini

ravsat пише: Я готовий відповісти, що захищаю новий ринок, тому що задрав цей срач, що розводять підприємці.
І будь-ласка не ображайте дядька, якого не знаєте. Я власне з ним не знайомий, але те що він зробив у парку за рік не зробив ніхто за десятиліття. Проживіть з ойго, потім коментуйте...

Якби це був срач між підприємцями і містом, то все завершилось би швидко і безболісно. Але всі прекрасно розуміють, що тут зійшлись інтереси Гандонюка і підприємців. Не може Сірожа спокійно дивитись як грошовий потік йде повз його кишеню. Звичайні Шепетівчани розуміють, що коли ця жирна свиня буде дерти 3 шкури з підприємців, то відповідно і для них ціни зростуть. Тому і не дивно що окрім підопічних чиновників Сірожа на підтримку свого базару не може нікого зібрати.
А за Парк погоджуюсь, стільки землі роздерибанили, що дійсно за десятиліття стільки не вмудрився більш ніхто. :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 лют. 2013 21:52 #84388 від ravsat
А чому ви не пишете, що тут інтереси сірожі і сумного?
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 21:54 #84389 від IIIkinep
Не знаю.... Я як 10 років назад гуляв там, так і зараз гуляю. І ніхто не виганяє, але от раніше гуляв по парку який немав освітлення і був більше схожий на джунгі! Зараз же там чисто, світло, безпечно.
Мені такий керівник подобається.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2013 21:57 #84391 від valeri303

IIIkinep пише: За Віктор Михайловича Кияна тут не було сказано а ні слова! Але я вас повністю підтримую! Знаю його не тільки як толкового "директора" парка ,але як хорошо дядька і зокрема мого сусіда ;)

Ми тут обговорювали Дячука Миколу Миколайовича , ну щоб було вам зрозуміло це той дядько який хамим для В.М. Кияна.

Киян з першої ж сесії почав гавкати на всіх депутатів, як вірний пес мера, і вигавкав собі посаду завідувача парку. Більшого совка і блюдолиза, ніж той Киян, у міській раді нема. А хамити можна комусь, а не для когось.. :lol: :lol:
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 22:01 #84392 від Filini

ravsat пише: А чому ви не пишете, що тут інтереси сірожі і сумного?

Бо мені занесли гроші, щоб я за нього не згадував :P
Якщо серйозно то не бачив лишній раз писати те, що і так всі знають. Але насправді інтереси в даному випадку якраз підприємців а не Веселого зараз на чаші вагів. Підприємці чудово розуміють де їм доведеться платити більше, чи Веселкову чи Гандонюку на його новому базарі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2013 22:02 #84393 від valeri303
Який Коля Дячук опозиціонер? Він продався реґіонишам разом з усіма сварожичами в обласній раді. А тепер піариться, бо вибори міського голови наближаються - чмо... І взагалі дячук - це навіть не дяк, а щось таке дрібненьке.. :lol: :lol: :lol:
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 22:02 #84394 від IIIkinep
Ну чий він пес і його відносини з мером мені не цікавлять!;)
Я бачу парк і таким він мене влаштовує! відповідно і начальник своб роботу виконує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 22:04 #84395 від IIIkinep
То що вони вирішили на цих зборах? Чи так збирались просто покричати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2013 22:05 - 10 лют. 2013 22:05 #84396 від Filini

IIIkinep пише: Ну чий він пес і його відносини з мером мені не цікавлять!;)
Я бачу парк і таким він мене влаштовує! відповідно і начальник своб роботу виконує.

От скажи мені таку річ, якщо я в тебе гроші візьму, найму бригаду яка тобі під'їзд пофарбує, то чия буде заслуга в тому що пофарбовано під'їзд?
Останнє редагування: 10 лют. 2013 22:05 ким Filini.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 лют. 2013 22:06 #84397 від ravsat
Не думаю, що на новому ринку плата за місце буде більша ніж 600 гривень. Завтра зможу дати уточнюючі данні, але ціна має бути десь у 2,5 рази менша...
Мені ніхто нічого не заніс, от і луплю правду-матку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів