Базарників заганяють на новий базар

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 лют. 2013 13:24 #84413 від ravsat
Якщо не помиляюся, то на 49 років
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2013 15:28 #84414 від Filini
Ви забули лише згадати скільки коштує зараз аренда на суботньому ринку?
ravsat, "Я перепрошую, у вас на якому ринку контейнер?"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 лют. 2013 16:18 #84415 від ravsat
А чому це вас так бентежить? Він у мене не один.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2013 19:18 #84416 від Lego

Filini пише: Ви забули лише згадати скільки коштує зараз аренда на суботньому ринку?
ravsat, "Я перепрошую, у вас на якому ринку контейнер?"

Ну так в том и вопрос.
О стоимости временного места как на старом так и на новом рынке тоже ничего не известно.
Так может кто-то просветит нас?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2013 19:30 - 11 лют. 2013 19:33 #84417 від IIIkinep

Filini пише: Ти прекрасно зрозумів, що я мав на увазі. І не потрібно цих ознайомлювальних пасажів про фіз чи юр особу. Тим паче, що ми відійшли від теми.


Не потрібно пасажів ? тобто іншими словам ти хочеш щоб населення було юридично не образоване , а це вже призводить до того що людина не те що не виконує обовязки але й порушує законодавство. І тільки тому що по засобам масової інформації чує одне ,а в реаліях зовсім інше і в звязку з тою ж не обізнаністю і з думкою що "всі порушують,значить і я буду" чи "що мені ті закони,якщо гроші заробляти треба". Я рахую яка б ця держава не була,але порушувати законодаство (навіть якщо вам воно не подобається) не можна....бо так скоро знову в племена повернемся.

А на рахунок базар, то якщо ви не помітили вас ніхто і ніколи ні в чому не переконував.
Я не являюсь приватним підприємцим і для мене краще купувати на новому ринку, причин для цього багато.
Це моя субьективна думка.

а на рахунок цифр з сумами ,то ще не було зборів напевно. Але я думаю що як тільки проведуть, цю сумму озвучать.Але в любом випадку, я був би готовий заплатити більше але за якістні послуги.
Останнє редагування: 11 лют. 2013 19:33 ким IIIkinep.
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2013 20:13 #84418 від LuK
взагалі про аренду чого мова?
Торгового павільйону? магазину? контейнеру? торгової площі? торгового прилавку для бабусь з молоком та ін.?
на скільки знаю оренда торгового контейнеру буде 250-300 грн в місяць.( 8-10 грн в день) + комунальні.Під комунальними мається на увазі оплата електроенергії.
для бабусь з молочком , семками та ін. взагалі здається буде безкоштовно ( по крайній мірі таке чула)
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2013 20:53 #84419 від Filini

Не потрібно пасажів ? тобто іншими словам ти хочеш щоб населення було юридично не образоване , а це вже призводить до того що людина не те що не виконує обовязки але й порушує законодавство. І тільки тому що по засобам масової інформації чує одне ,а в реаліях зовсім інше і в звязку з тою ж не обізнаністю і з думкою що "всі порушують,значить і я буду" чи "що мені ті закони,якщо гроші заробляти треба". Я рахую яка б ця держава не була,але порушувати законодаство (навіть якщо вам воно не подобається) не можна....бо так скоро знову в племена повернемся.

Ну шо ти мені чешеш про "космічєскіє кораблі, які бороздят большой тєатр"? Я навів чіткий приклад, який зрозумілий навіть малій дитині, а ти мені про якісь закони починаєш розповідати. Якби той директор залучив кошти з інших джерел, а не з бюджету, чи сам своїми руками наводив порядок, то тоді можна було би говорити за його заслуги, а так парк прибирали бюджетники на примусових суботниках, вкрутили лампочки за наші ж гроші і ше йому за це кланятись? Хай би краще пояснив, яким то таким чином він собі генделика в центрі парку поставив. Хоча лише ти не хочеш бачити, що він отримав подарунок с барського плеча Гандонюка за одобрямс на сесіях міської ради.

А чому це вас так бентежить? Він у мене не один.

Озвучте хто є директором ринку, де ви не могли рік провести світло собі в контейнер і зрозумієте до чого я веду. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 лют. 2013 21:02 #84420 від ravsat
Не таке вже й велике село Шепетівка, щоб ніхто не знав хуізху...
Мені якось по барабану, хто дирехтор, чиї кошти... Головне, щоб до мене ішли люди :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2013 21:07 - 11 лют. 2013 21:08 #84421 від IIIkinep

Filini пише:

Не потрібно пасажів ? тобто іншими словам ти хочеш щоб населення було юридично не образоване , а це вже призводить до того що людина не те що не виконує обовязки але й порушує законодавство. І тільки тому що по засобам масової інформації чує одне ,а в реаліях зовсім інше і в звязку з тою ж не обізнаністю і з думкою що "всі порушують,значить і я буду" чи "що мені ті закони,якщо гроші заробляти треба". Я рахую яка б ця держава не була,але порушувати законодаство (навіть якщо вам воно не подобається) не можна....бо так скоро знову в племена повернемся.

Ну шо ти мені чешеш про "космічєскіє кораблі, які бороздят большой тєатр"? Я навів чіткий приклад, який зрозумілий навіть малій дитині, а ти мені про якісь закони починаєш розповідати. Якби той директор залучив кошти з інших джерел, а не з бюджету, чи сам своїми руками наводив порядок, то тоді можна було би говорити за його заслуги, а так парк прибирали бюджетники на примусових суботниках, вкрутили лампочки за наші ж гроші і ше йому за це кланятись? Хай би краще пояснив, яким то таким чином він собі генделика в центрі парку поставив. Хоча лише ти не хочеш бачити, що він отримав подарунок с барського плеча Гандонюка за одобрямс на сесіях міської ради.

А чому це вас так бентежить? Він у мене не один.

Озвучте хто є директором ринку, де ви не могли рік провести світло собі в контейнер і зрозумієте до чого я веду. ;)


Вам точно треба з циганими в таборі жити,а не в сучасній правовій державі. "Про якісь закони розповідаєш...." - самому не смішно ? А я рахую що ми як раз через таких як ви дійшли до ручки.

Ну ти як завжди від крайності в крайність. Навіщо зразу кланятись ?
Ми зараз говорим який він керівник,навіть якщо це все було зроблено силами бюджетників.Він це організував, раніше же такого не робили.

Поставив це як ? купив землю? чи орендував ? чи просто будівлю побудував ?

Та ти розумієш що мені по все рівно хто і що там кому подарував, я в чужі кармани на заглядую.
Останнє редагування: 11 лют. 2013 21:08 ким IIIkinep.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2013 21:17 - 11 лют. 2013 21:19 #84422 від LuK

Filini пише: Хай би краще пояснив, яким то таким чином він собі генделика в центрі парку поставив. Хоча лише ти не хочеш бачити, що він отримав подарунок с барського плеча Гандонюка за одобрямс на сесіях міської ради.

Філ, не сміши і не вводь народ в оману. :lol:
Тут говорять за нового директора парку, Кияна.Який за невеликий термін роботи навів у парку лад.
А на рахунок ганделика - то він належить попередньому директору Бабію.
І отримав він його у власність дуже давно! І аж ніяк не від теперішнього мера.
ви ж перед тим як шось писати - уточніть деталі
Останнє редагування: 11 лют. 2013 21:19 ким LuK.
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів