Базарників заганяють на новий базар

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 15:48 - 25 груд. 2012 15:50 #82551 від IIIkinep
Які соц. Програми?)))))) :cheer:
Ти ж сам писав що відкупляються спортивними майданчиками)

І з чого буди побудовані майданчики??? З того металу який порізали злодіі( не здиваюсь якщо його ж гобліни) і пішли здали для веселого на металоприйомку??( на шешукова порізали точно і здали для нього)
І коли вони почали їх будувати ? Під час виборчої компанії і тоді коли запахло що базар заберуть??



Є велика різниця нас чи приізджий!! Тому що патент на підприємницьку діяльність він купуе не у нашому місті і відповідо податок платить не до нашого бюджету. ( а їх прибуток нас зовсім не цікавить)


Мало місця на новому ринку, це відносно чого мало???? люди які мають якісний товар і конкурентноспроможні туди помістяться.
Там 1/4 ( від ніки до вокзалу)це секонд, також відносна велика кількість торгаші з ширпотредом ( яких менти заганяли на проспект з привокзального базару, який належить тому ж веселкову але мае значно меньшу суму оренди)
Останнє редагування: 25 груд. 2012 15:50 ким IIIkinep.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2012 16:21 #82554 від Dj Os

LuK пише: 1.ти був на новому ринку?перед тим як робити певні висновки раджу зайти глянути,сама була здивована территорією.вона там велика.
2.а на рахунок Антонюк за наші гроші побудував собі базар давай факти! ;) неверю :whistle:
і мені казали одні люди теж не верю :whistle:
тобою намагаються маніпулювати ;)

1.Я там був, до речі викладав фотки на форум. Територія там велика, але з суботнього ринку туди всі не влізуть.
2. Документально доведено, що в засновниках синок Сірожи.
IIIkinep збав обороти, я не захисник Веселкових. Як ти любиш казати де докази?
Те шо податки йдуть в інші міста зрозуміло, але і зрозумій шо окрім продавців з інших міст до нас приїжають і покупці з інших міст. Якщо убрати одних не буде і інших, вся перевага саме нашого базару зійде нанівець.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 16:31 #82556 від IIIkinep
Він перш за все фізична особа, а потім вже синок сірожи! А окрім нього в списку ще десяток людей( включая інвесторів)
Вічно ти з контексту слово вирвещ і умнічаеш.

Ти мені рот закриваеш?? А як же свобода слова?))

Вам пацани хочеться демократії, але не хочеться досягти дисципліни.

Докази?? Ну як любиш говорити ти з достовірних джерел!!))
докази тобі не хай веселков покаже, де і у кого закупався матеріал для спорт площадки! )) ааааа!!! Я забув !! Вони ж з фальсикували все давно))


І ти говорил що мер базар побудував за нащі кошти! Я особисто на базар не скидувався!!))
Ти як бачу податки не платиш і тому також не за твоі гроші.)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2012 16:42 #82557 від Dj Os
Кароч шкіп...іди троль когось іншого. на всі твої питання в цій темі вже відповідалось по декілька разів, нема чого тему перетворювати в бардак.
Як ти кажеш у нас свобода слова, для мене очевидним є факт шо купони з нового базару буде стригти мер, я бачу шо з цієї заруби перш за все програє місто. Я висловив свої думки, ти свої...на цьому наш діалог можна завершити. Будемо чекати нових новин та фактів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 18:25 #82560 від T-S

Dj Os пише: Кароч шкіп...іди троль когось іншого. на всі твої питання в цій темі вже відповідалось по декілька разів, нема чого тему перетворювати в бардак.
Як ти кажеш у нас свобода слова, для мене очевидним є факт шо купони з нового базару буде стригти мер, я бачу шо з цієї заруби перш за все програє місто. Я висловив свої думки, ти свої...на цьому наш діалог можна завершити. Будемо чекати нових новин та фактів.

А чого програє місто? Місто буде мати цивілізований ринок, а не за.. засмічену вулицю... :dry:
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 18:30 #82561 від T-S

Dj Os пише: Те шо податки йдуть в інші міста зрозуміло, але і зрозумій шо окрім продавців з інших міст до нас приїжають і покупці з інших міст. Якщо убрати одних не буде і інших, вся перевага саме нашого базару зійде нанівець.

По-перше всіх не "убереш", по-друге ті хто їздять і так будуть сюди їздити, так як альтернатива лише в хмельницькому, а це далі Шепетівки, а по-треттє в чому це перевага? :dry: Роздрібні ціни кругом майже однакові. Різниця якраз компенсовується платою за проїзд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 груд. 2012 18:31 #82562 від LuK
а дійсно майже третя частина базару - жахливий секонд.
починається від дулово закінчується вокзалом.
дивуюсь хто його купує...хотя на кожен товар свій купець....
тільки не пишіть що люди не мають грошей купувати нормальні речі.
нещодавно потрібен був одяг та взуття для хазяйських робіт.думала на секонді купити.
як побачила ціни :blink: абамлела....
купила на ринку новий і значно дешевший ,ніж такий самий поношенний на секонді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 18:54 #82563 від T-S

В чому прєлєсть суботнього ринку? в тому шо всі палатки і одному місці і не треба бігати по всьому місту шоб шоб собі вибрати. А так прийдеться бігати по всім базарам шоб знайти шось путнє.

не треба бігати по всьому місту, можна вздовж майже через усе місто. Від вокзалу, на якому привокзальний ринок, до В. Котика, де через 30 метрів центральний ринок. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 19:05 #82564 від T-S

базар пише:

admin пише:

Ну а Коля Дячук впрягся, щоб попіаритися, бо хоче в майбутньому на місце Антонюка. Буде тут смотрящим від Буряка.

Тоже придерживаюсь аналогичного мнения. Ну никак он там не смотрелся... :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2012 20:13 #82567 від IIIkinep
Нема кого більше тролити))
Один ти ще оборону держиш;)

Аз того що мер будет стригти гроші в карман, то може бути)) але як би там не було,від сплати податків він не ухилиться!
Тому не переживай якщо буде підозра , то можеш звернутися до подататковой служби/ міліціі) це твоє право.

Тетрісу + )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів