Базарників заганяють на новий базар

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 груд. 2012 19:11 #82164 від

admin пише:


Схоже, що всі ці відео проплачені Веселковими. Немає балансу обох сторін. Журналісти виражають лише одну точку зору. Деякі факти та цифри взяті просто зі стелі. У Царика в газеті приблизно таке саме.
Ну а Коля Дячук впрягся, щоб попіаритися, бо хоче в майбутньому на місце Антонюка. Буде тут смотрящим від Буряка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 груд. 2012 20:06 - 19 груд. 2012 20:15 #82169 від LuK
можливо ви і праві.бо з цифрами та фактами дійсно нестиковка. :dry:
моя знайма була у суботу на проспекті.
розповідала що до неї підходила якась дівчина ,щоб почути її думку з приводу суботнього ринку.
думка моєї знайомої,(яка живе на проспекті і проти ринку) їй видно не сподобалась.
тому і не попала у репортаж......
п.с.особисто моя думка - я розігнала б тих бариг з ширпотребом по завишеним цінам:sick:
в Хмельницьку річ коштує 85,а в нас вже 200 як мінімум та більше.......
при комунізмі таких садили за спекуляцію! :lol: а тут вони вже бізьнесьменами стали :blink:
І на весь базар тільки пару палаток з норманими речами.
їх лишіть :) а решту в топку)))
Останнє редагування: 19 груд. 2012 20:15 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 груд. 2012 20:34 #82170 від
Та дєвочкє-журналісту ця об'єктивність в Шепетівці до одного місця. Вона собі триста баксів в кишеню поклала, приїде - сапожки собі нові купить в Либідь-плазі. Та й Ядусі теж Антонюк вже не так важливий. До майбутніх виборів мера далеко. Вони як відчують, що він непрохідний - самі його зіллють, як Шпілю. Ось Дячука будуть розкручувати, "борця за права трудящих".

А проспект повинен бути, на мою думку. Він як ярмарок заточений. Хай собі відкривають новий базар, ніхто не проти. Конкуренція - є таке слово.
У шепетівських в основному товар - гівно. Але ще приїжджають з Новограда, Нетішина, Бердичева, Хмельницького. Якщо його закриють - вони постійні місця не потянуть, бо самі щодня торгують у себе, а сюди тільки раз на тиждень їдуть. Я наприклад, завжди купляю джинси у палатці приїжджих. І знаю, що там вони найкращі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 груд. 2012 21:02 #82171 від Старик Хотабыч
Щодо бариг- 100% згоден, все місто стало барижним, роботи ніде нема, а ціни на базарах огого, куди братись обласним центрам з тамтешніми зарплатами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 груд. 2012 21:17 #82173 від LuK

базар пише: У шепетівських в основному товар - гівно. Але ще приїжджають з Новограда, Нетішина, Бердичева, Хмельницького. Якщо його закриють - вони постійні місця не потянуть, бо самі щодня торгують у себе, а сюди тільки раз на тиждень їдуть. Я наприклад, завжди купляю джинси у палатці приїжджих. І знаю, що там вони найкращі.

+10000
одна палатка з непоганим взуттям з Житомира,з джинсами теж одну палатку знаю, і тільки в них беру.
ще непогані шмотки в палатці з Новограда.
решта :sick:
а взагалі стараюсь у шоп-тур їздити у Рівне-Житомир.
вибір :woohoo: :woohoo: :woohoo: і ціни пристойні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2012 21:37 #82178 від Lego
Не знаю о какой конкуренции речь, но я в последние годы заметил тенденцию: проходишь метров 300-400 вдоль палаток и дальше можно не идти... все то же самое. Согласен, есть единицы с "уникальним" товаром, но их единицы.
А если учесть, что при такой "конкуренции" лишь 1/4 местные, да ещи и доходы от рынка не понятно куда идут, то невольно начинаешь сомневаться в целособразности этого рынка.
По сути: куча народу приехала продавать, а вторая куча приехала покупать. На проспекте наср...ли, деньги ушли в Шепетивка компани, а местные торгаши не понятно заработали или нет. Ведь заработать можно лишь если товар уникальный или цены уникальные. И тут выжить не просто.
Раз воюют, значит что-то зарабатывают. А может это только директор "компани" поднимает бучу? Районные депутаты ее поддерживают в своих целях.
Как бы не было, альтернатива нужна. Хорошая, а не та, которую предлагают пока что чтобы заманить.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 груд. 2012 18:58 #82223 від Si Rozha
Воюють за робочі місця. Ти в курсі, що це таке?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 груд. 2012 20:23 #82238 від IIIkinep
То ж місця ніхто не забирае)) на новий базар хай йдуть, тим паче там в пріорітеті місцеві підприемці....
А не ті які платят податки до житомирського, новоградського місцевого бюджету))

Або якщо ринок стихійний то хай на іншу вулицю кочують....чи на стадіони( іх однаково літом не стрежуть , бігати не реально( корчагінець ))
Бо стидно когось в місто привезти) думають що у нас циганський табор.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Si Rozha
  • Si Rozha аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 груд. 2012 20:29 #82239 від Si Rozha

IIIkinep пише: То ж місця ніхто не забирае)) на новий базар хай йдуть, тим паче там в пріорітеті місцеві підприемці....
А не ті які платят податки до житомирського, новоградського місцевого бюджету))

Або якщо ринок стихійний то хай на іншу вулицю кочують....чи на стадіони( іх однаково літом не стрежуть , бігати не реально( корчагінець ))
Бо стидно когось в місто привезти) думають що у нас циганський табор.



"стидуха тьолку в хату привести"?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 груд. 2012 20:50 #82242 від IIIkinep
Мене якось відвело від того щоб у мене в підізді нужду справляли і палатками шоргали з 5 ранку)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.213 секунд
0
репостів
0
репостів