Тарифи на перевезення пасажирів у міському автотранспорті знову стануть більшими?

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 бер. 2011 16:18 #61891 від

LuK;61875 пише: по чому буде проїзд?хтось в курсі?

Ніхто ще не в курсі))) Мало того, ще невідомо, в якому напрямку будуть змінюватися ціни і чи будуть змінюватися вони взагалі. Якщо уважно перечитати статтю, з якої все почалось, то побачимо

рішення виконкому «Про погодження тарифів на перевезення пасажирів у міському автотранспорті»;

а це не є синонімом "збільшення цін". Просто обговорення с самого початку повели в такому руслі, нібито обговорюється саме підняття вартості проїзду.В нас в місті ходять автобуси як мінімум трьох перевізників: ПП Вершицька, ПП Джумик і власне сам міський автопарк, який вже давно не є монополістом в місті. Так що спочатку слід дочекатись рішення (в ідеалі - дійсно піти на слухання), а вже потім щось стверджувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 бер. 2011 17:49 #61918 від odin

BeterOk;61184 пише: для бажаючих долучитись до справи стосовно обговорення проету по новим тарифам...

немає сенсу. все одно буде ще один цирк (як це було минулого разу). шкода, що тоді не все зафоткав/відсканував.були показані доходи (зауважте доходи а не прибутки!!!) перевізників, серед яких фігурувала навіть відверто смішна цифра в 300 з гаком грн. в міс.+ куча відверто смішних економічних каламбурів в розрахунку і обгрунтуванні нової ціни.+ порушення регламенту.На всі ці зауваження було забито болт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 бер. 2011 01:18 #61937 від BeterOk
можливо і так, але якщо взагалі нічого не робити, то все залишиться так як і було...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 бер. 2011 22:19 #63648 від LuK
з завтрашнього дня проїзд по місту 1.75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 бер. 2011 22:55 #63649 від Dj Os
Шо з буду впали??? В Рівному 1.5 грн. І маршрутки на голову кращі ніж у нас

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 квіт. 2011 00:20 #63652 від Dentist
с буды никто не падал, сначала было решение 2 грн, потом снизили до 1.75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 квіт. 2011 00:22 #63653 від Dj Os
Фух мені стало значно легше. А я вже боявся шо вони спочатку 5 грн поставили а потім змилувались і поставили 1,75 грн, благодєтєлі наші

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 квіт. 2011 00:25 #63654 від Dentist
если я не ошибаюсь, тарифы могли не поднимать, просто некоторым людям, какие имеют мало маршрутов, стало это не выгодно, потому и начали поднимать тарифы, кто основой перевозчик в Шепетовке не был доволен поднятием торифов, т.к. лето сейчас и с такими ценами люди пересядут на велосипеды, его и 1 грн устраивало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 квіт. 2011 00:28 #63655 від Dj Os
Якщо там така конкуренція на маршрути то чи не пора би вже порядок навести з якістю послуг? Чому не познімають з маршрутів маршрутки які на ходу розвалюються?Щодо велосипедів то цілком згоден, я особисто так і зроблю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 квіт. 2011 06:29 #63656 від KrOt
перед тим як підняти ціну на перевезення зібрались підприємці і рішали,але всі вони приїхали на ці збори на власних машинах,ні один зних не їздять громадським транспортом,так що голосування було коротким,тільки один пп криворчук (меньший)тобто руслан сказав,я ще міг їздити по рублю,а такі як чертовських репетувалипо 2.5,бо вона має 1 автобус і їй не вигідно,але перед тим як піднімати ціну на проїзд,треба було б владі задати питання,чому у нас такі дороги,може і не піднімали підприємці питання щодо підняття цін ,якби булиб у нас нормуль дороги

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів