Тарифи на перевезення пасажирів у міському автотранспорті знову стануть більшими?

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 квіт. 2011 07:42 #63851 від KrOt
на скільки я знаю у рівному проїзд на маршруткі коштує 1,50грн,там маршрути трохи більші по км,а в нас як завжди дороще,мабуть краще живемо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 квіт. 2011 14:13 #63877 від Morkovka
Я думала буде дорожчати, але поки 1,5 грн. в Рівному. Так, там маршрутки теж не фонтан! Є і брудні, і водії "ганяють" по дорогах, але там хоч регулярні рейси і нормальні богданчики в переважній більшості є. А у нас і того нема. Надіюся з підвищенням ціни за проїзд щось зміниться...

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 квіт. 2011 15:03 #63885 від T-S

Morkovka;63877 пише: Я думала буде дорожчати, але поки 1,5 грн. в Рівному. Так, там маршрутки теж не фонтан! Є і брудні, і водії "ганяють" по дорогах, але там хоч регулярні рейси і нормальні богданчики в переважній більшості є. А у нас і того нема. Надіюся з підвищенням ціни за проїзд щось зміниться...

Скорiш за все нiчого не змiниться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 квіт. 2011 16:17 #63895 від Lego

Morkovka;63877 пише: ... але там хоч регулярні рейси і нормальні богданчики в переважній більшості є. А у нас і того нема. Надіюся з підвищенням ціни за проїзд щось зміниться...

Ну пару нормальных автобусов и в Шеп найдется...А вот на счет регулярности... это конечно большой вопрос... более-менее нормально ходит только 5 и 1 маршрут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 квіт. 2011 22:41 #63988 від Morkovka
"А вот на счет регулярности... это конечно большой вопрос... более-менее нормально ходит только 5 и 1 маршрут" Я про регулярні рейси в Рівному розказувала..у нас вони далеко не регулярні"але там хоч регулярні рейси і нормальні богданчики в переважній більшості є" Ну пару я і не спорю...

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 квіт. 2011 22:15 #64034 від ofiser

Filini;61181 пише: Похвально що на цей раз хоча б вирішили поспілкуватись з шепетівчанами з приводу підвищення цін, а не підняли без ніяких обговорень як було у випадку з цінами на воду.Можливо і варто підняти тариф на перевезення зважаючи на ціники нафти, але для початку потрібно навести порядок в цій сфері. Особисто бачив як водії деяких маршрутів дозволяють собі змінювати маршрут щоб зібрати пасажирів тільки із "злачних" місць. Не раз чув лайку водія до пільговиків та і не тільки. В одній з маршруток тупо ровалилось сидіння під пасажиром, в іншій пасажирів заставляли тримати дверцю бо "шота не закривається".Чому влада не наказує таких перевізників незрозуміло, але виникають певні думки коли ця влада потакає підвищенню тарифів цими самии перевізниками.

А вы б записали номер автобуса,да написали заяву в отдел по правам потребителей и я думаю был бы результат.:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів