Життя вупускників шкіл нашого міста

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 11:51 #8707 від Nastynya

ти мене заінтригувала :-P а фамілія моя Іваниця, але навряд що тобі скаже, хоча якщо була в школі в цьому році могла чути багато про мене...хорошого :cool:[/quotІваниця Вітя якщо я не помиляюся..А що ж ти такого хорошого зробив для школи. Те що ти dj був я теж знаю.. А які ж твої ще заслуги перед школою???????


Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 12:03 #8708 від AxeL-V
не помилиласяну те що був DJ то так, був тіпа лаборантом(посада Тараса Пачапінського),ну майже лаборантом, бо навчання,все таке. Як тільки якісь глюки з компами в школі, всі до мене... :-)Потім перший раз за останні роки взяв призове місце по науковим з фізики в області.Взяв би 1 якшо б готувався, бо завалив контрольну, але налякав тих прохвесорів і сказали шо такої роботи ще не бачили :hah: Коротше розчехляв всіх в школі в технічному плані і так як теперішній лаборант в цьому но-бум-бум, то школа за мною плакає...От нахизувався тута....аж стидно

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 12:07 #8709 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 12:03) [snapback]15607[/snapback]</div>

не помилиласяну те що був DJ то так, був тіпа лаборантом(посада Тараса Пачапінського),ну майже лаборантом, бо навчання,все таке. Як тільки якісь глюки з компами в школі, всі до мене... :-)Потім перший раз за останні роки взяв призове місце по науковим з фізики в області.Взяв би 1 якшо б готувався, бо завалив контрольну, але налякав тих прохвесорів я сказали шо такої роботи ще не бачили :hah: Коротше розчехляв всіх в школі в технічному плані і так як теперішній лаборант в цьому но-бум-бум, то школа за мною плакає...От нахизувався тута....аж стидно[/b]

Все з тобою ясно Вітя. Раз так то і навчався мабуть відмінно. Медаль дали хоть за заслуги???? 8-)

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 12:13 #8710 від AxeL-V
відмінно-невідмінно, на все часу не вистачає, але витянув в кінці. Ну не медаль а багато гарних слів і бокс під диски, але слова ті набагато приємніші за медаль, бо класно коли на випускному тебе найчастіше викликають на сцену.....так приємно.....

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 12:16 #8711 від Nastynya
Була я на сцені, знаю шо це таке і подарунок і грамоту отримала від школи! :roll: Хоть буде згадка про шкільні роки!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 12:25 #8713 від AxeL-V
згадка це точно...а тобі хотілось школу покидати...мені шось не зовсім...як подумаю, через місяць вже в КПІ і тут буду рідко.....;-(

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 12:28 #8714 від Nastynya
Чесно кажучи школу хотілось покинути як найшвидше і вступити до якогось ВУЗу, зараз за школою не сумую бо пройшло всього 2 роки, як буде далі ..побачимо. :razz:

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 12:45 #8715 від AxeL-V
А ти зараз де вчишся, на кого....??

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 12:53 #8716 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 12:45) [snapback]15614[/snapback]</div>

А ти зараз де вчишся, на кого....??[/b]

Рівненський державний гманітарний університет, факультет української філології, спеціальність укр. мова, літ. та практична психологія. Перейшла на 3 курс.<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 12:45) [snapback]15614[/snapback]</div>

А ти зараз де вчишся, на кого....??[/b]

Рівненський державний гуманітарний університет, факультет української філології, спеціальність укр. мова, літ. та практична психологія. Перейшла на 3 курс.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 13:13 #8718 від AxeL-V
якшо ти ще тут, зайти в аську, питання є маленьке, ато і так шось флуд в темі пішов

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.100 секунд
0
репостів
0
репостів