Життя вупускників шкіл нашого міста

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 лип. 2007 09:39 #8694 від Санька
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 19.7.2007, 21:17) [snapback]15573[/snapback]</div>

Гон якраз ззаду йде 8-) 8-) Я є з першої, цей рік випуску................як гадко....хочетьсяв в школу....О а є хтось з КПІ з ІХФм особливоякшо цікавлять фотки, то трохи вилив свій архів www.axel-v.e-hosting.com.ua попереджаю фотки важкі завідомо, зберігав якість[/b]

я політеха, учусь на ЗФ :hah:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 09:42 #8695 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 19.7.2007, 21:17) [snapback]15573[/snapback]</div>

Гон якраз ззаду йде 8-) 8-) Я є з першої, цей рік випуску................як гадко....хочетьсяв в школу....О а є хтось з КПІ з ІХФм особливоякшо цікавлять фотки, то трохи вилив свій архів www.axel-v.e-hosting.com.ua попереджаю фотки важкі завідомо, зберігав якість[/b]

І як там перша школа поживає?

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 10:42 #8696 від AxeL-V
Шклола наша живе і квітне!Все прекрасно, тік в цьому році не дали відзначати випускний на артбазі.Але теж непогано були в юбілейному.Вчителі ті самі , все те саме, кепсько що Валентина Іванівна пішла зі школи((((Настусь , а ти хто, бо я ваш випуск добре пам’ятаю...

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 10:56 #8697 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 10:42) [snapback]15595[/snapback]</div>

Шклола наша живе і квітне!Все прекрасно, тік в цьому році не дали відзначати випускний на артбазі.Але теж непогано були в юбілейному.Вчителі ті самі , все те саме, кепсько що Валентина Іванівна пішла зі школи((((Настусь , а ти хто, бо я ваш випуск добре пам’ятаю...[/b]

Ми свій випуск святкували в барі 777, атестати вручали на артбазі. Я з 11-В класу. Класний керівник в мене була Світлана Кирилівна. А ти з якого класу і хто твій класний керівник???(А Валентина Іванівна це вчитель чого)?<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 10:42) [snapback]15595[/snapback]</div>

Шклола наша живе і квітне!Все прекрасно, тік в цьому році не дали відзначати випускний на артбазі.Але теж непогано були в юбілейному.Вчителі ті самі , все те саме, кепсько що Валентина Іванівна пішла зі школи((((Настусь , а ти хто, бо я ваш випуск добре пам’ятаю...[/b]

Ми свій випуск святкували в барі 777, атестати вручали на артбазі. Я з 11-В класу. Класний керівник в мене була Світлана Кирилівна. А ти з якого класу і хто твій класний керівник???(А Валентина Іванівна це вчитель чого)?

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 11:09 #8698 від AxeL-V
Валенттина Іванівна це ж наш біліотекар, все ж медіатека першої школи перша в області!!!твій 11-в я в свій час непогано знав, я сусід Петрухи Трофімчука, і до того як він перейшов в ліцей ми класно коришували.Я 11-б. Керівник наш доблесний і найкращий батько Альоша Валентин АнатолійовичА як це вас занесло в 777, по фоткам бачу шо всі на артбазі, може ти про останній дзвоник????

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 11:25 #8701 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 11:09) [snapback]15597[/snapback]</div>

Валенттина Іванівна це ж наш біліотекар, все ж медіатека першої школи перша в області!!!твій 11-в я в свій час непогано знав, я сусід Петрухи Трофімчука, і до того як він перейшов в ліцей ми класно коришували.Я 11-б. Керівник наш доблесний і найкращий батько Альоша Валентин АнатолійовичА як це вас занесло в 777, по фоткам бачу шо всі на артбазі, може ти про останній дзвоник????[/b]

Шкода Валентини Іванівни, хороша жінка, мабуть одна з найдобріших людей 1 школи. Ну я не знаю ваш клас оскільки коли я випускалася ти був в 9 класі. А от Альшу Валентина Анатолійовича я знаю дуже добре, то мій викладач фізики. Ти мабуть щось плутаєш випуск у нас дійсно був в 777. 8-)

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GHEM
  • GHEM аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 лип. 2007 11:30 #8702 від GHEM
я з КПІ, тільки ХТФ, але гуртожиток той же, що й ІХФ

It is impossible to change the world - only you can changed!If you agree - let's do it together!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 11:38 #8704 від AxeL-V
непроти дати фотку????(якшо так то кида в асю або на мило), бо цікаво взнати тебе :wink: ,мої можеш глянути, десь вище я давав адресу архіву :-) www.axel-v.e-hosting.com.ua <div class='quotetop'></div>

я з КПІ, тільки ХТФ, але гуртожиток той же, що й ІХФ[/b]

розказуй, який курс, як навчання, як з гуртожитком,і як там з болонською, казали ще й англійська дуже важка зараз

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2007 11:42 #8705 від Nastynya
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 20.7.2007, 11:38) [snapback]15603[/snapback]</div>

непроти дати фотку????(якшо так то кида в асю або на мило), бо цікаво взнати тебе :wink: ,мої можеш глянути, десь вище я давав адресу архіву :-) www.axel-v.e-hosting.com.ua розказуй, який курс, як навчання, як з гуртожитком,і як там з болонською, казали ще й англійська дуже важка зараз[/b]

Дивилася твої фотки, можу сказати що ми 100 % зустрічалися в житті багато раз. Я б свої не проти скинути але так вже не буде цікаво... Я нвіть фамілію тво знаю...І багато однокласників твої мені знайомі.. :shocked: :P

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лип. 2007 11:49 #8706 від AxeL-V
<div class='quotetop'>(Настуся @ 20.7.2007, 8:42) [snapback]15604[/snapback]</div>

Дивилася твої фотки, можу сказати що ми 100 % зустрічалися в житті багато раз. Я б свої не проти скинути але так вже не буде цікаво... Я нвіть фамілію тво знаю...І багато однокласників твої мені знайомі.. :shocked: :P[/b]

ти мене заінтригувала :-P а фамілія моя Іваниця, але навряд що тобі скаже, хоча якщо була в школі в цьому році могла чути багато про мене...хорошого :cool:

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів