Життя вупускників шкіл нашого міста

Більше
11 серп. 2007 18:37 #9388 від Андрей
<div class='quotetop'>(-=DORADO=- @ 11.8.2007, 16:52) [snapback]16770[/snapback]</div>

7 шк.II-курс УРА-УРА-УРА!!!!!!!!!!!!!! ну типу=) THE BEST.[/b]

ДА-ДА-ДА! При чому у всі роки :-P

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 серп. 2007 19:40 #9393 від елена
військовий ліцей?я тоже там вчилалася-2002 рік випуску.УРА!

Вкладений файл:
Жизнь прекрасна! Если не вспоминать прошлое и не думать о будущем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 серп. 2007 20:12 #9396 від Андрей
<div class='quotetop'>(anomaliya @ 11.8.2007, 19:40) [snapback]16777[/snapback]</div>

військовий ліцей?я тоже там вчилалася-2002 рік випуску.УРА![/b]

Да ну? Петро Францович нами гордився б :P

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 серп. 2007 01:53 #9407 від AxeL-V
2002? А ти мого брата незнаєш, прізвище Кайгородов, звати Артур,як ти була 1 курсом він був 2-им

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 серп. 2007 04:14 #9409 від Dj Os
AxeL-V а твій браток випадково зараз не на зоні працює?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 серп. 2007 12:10 #9413 від AxeL-V
там і працює, знаєш?

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • israelta
  • israelta аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 серп. 2007 16:12 #9417 від israelta
<div class='quotetop'>(Настуся @ 9.8.2007, 6:19) [snapback]16632[/snapback]</div>

israelta а хто у тебе був класним керівником???[/b]

Oksana Vasilievna a vot familiu zabila no kogda mi bili v 10 klasse ona zaberemenela i vipuskala nas drygaia...ti predstavliaesh ia ne pomnu imeni..pozor:) ny a na sam vipusknoi Oksana \Vasilevna k nam priwla...ona po-moemy v germanii bila..ee myj ottyda<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 8.8.2007, 20:32) [snapback]16618[/snapback]</div>

вона і була....Оксана Василівна????Як прізвище , може пам’ятаєш який в неї був кабінет, або 24 або 25[/b]

ia pomnu 4to naw klass bil na pervom etaje...idew priamo gde razdevalka a zatem povernyt; napravo i pervii kabinet bil naw...a tvoi gde bil? mi ewe lubili vo vremia yrokov smotret&#39; kto opazdivaet tak kak vsia plowadka i glavnie dveri bili vidni

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 серп. 2007 16:14 #9418 від Санька
да не плохо ві тут разговорились, тока чего яне вижу не одного человека с лицея???? что некого нету туу??? некогда не поверю!!! а ну расказівайте как там учоба, а то уже три года не появлялся в школе, что там новенького, как там преподователи???? жду писем!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 серп. 2007 21:05 #9429 від елена
<div class='quotetop'>(AxeL-V @ 11.8.2007, 22:53) [snapback]16794[/snapback]</div>

2002? А ти мого брата незнаєш, прізвище Кайгородов, звати Артур,як ти була 1 курсом він був 2-им[/b]

звісно знаю-привіт йому від Ленки,ми дуже добре дружили з старшим курсом.А Петро Францович-классний чувак!Я дуже сумую за цими роками

Вкладений файл:
Жизнь прекрасна! Если не вспоминать прошлое и не думать о будущем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sergio
  • Sergio аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 серп. 2007 21:28 #9431 від Sergio
<div class='quotetop'>(anomaliya @ 12.8.2007, 21:05) [snapback]16824[/snapback]</div>

звісно знаю-привіт йому від Ленки,ми дуже добре дружили з старшим курсом.А Петро Францович-классний чувак!Я дуже сумую за цими роками[/b]

Скажіть но мені прізвище Петра Францовича.

Давно пора мыслить шире, видеть глубже и ярче, чем просто кидать камни в тех, кто думает иначе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів