Життя вупускників шкіл нашого міста

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 черв. 2007 21:49 #7614 від Санька
<div class='quotetop'>(Борсучог @ 15.6.2007, 11:55) [snapback]13753[/snapback]</div>

Что за вопросы..... Конечно есть люди. Я по-твоему кто? А вобще город как город. Ну большой, ну шумный.... Зато в любое время суток можно купить все что угодно! За это и люблю столицы![/b]

в Еиєві тоже можна купити все що хочеш , і коли завгодно, а би були гроші!!!!! навіть в нас у місті уже цілодобові магазини!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Джон
  • Джон аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
27 черв. 2007 17:32 #7951 від Джон
Кто-нибудь расскажите,как прошли выпуски в этом году.

Победа деда - моя победа! artofwar.ru/ www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 черв. 2007 18:09 #7952 від Санька
знаеш самому интересно, вот тока нету тут видно сегогодних выпусников, а жаль, всеже таки интересно, что нового придумали , что старое оставили!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2007 15:29 #7997 від Малеча
Все старе оставили і нічьо нового не придумали. Хібашо нове те, шо кожна школа іде в опрєдєльоний час, а не всі в одне врємя. (до вєчного агня)

На всі ваші зауваження відповідає мій аватар.Не мучтесь - лічку не читаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 черв. 2007 16:07 #8001 від Санька
:hah: так это ещо при моем выпуске такое было, а я то уже 3 года, как выпустился!! значит нечего нового, все так же детишки гуляют, как и гуляли))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 черв. 2007 16:52 #8004 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2007 19:02 #8005 від Малеча
Якшо яесно цьогорічні випускниці мене разочірували. Ніяких цікавих, нарядних чи екстравагантних нарядів!!!!!Таке чуство шо не випускниці, а так... дівчата які вишли в якийсь стандартний празнік в город...ЖАХХХ!!!!!!!!! ДЕ НАРЯДНІСТЬ?????!!!!!!!!!

На всі ваші зауваження відповідає мій аватар.Не мучтесь - лічку не читаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2007 20:27 #8009 від елена
нормальні випускні плаття.ну якшо ти так на кожне свято вдіваєшся,то може ти дочка(син) мера або невдалий критик

Вкладений файл:
Жизнь прекрасна! Если не вспоминать прошлое и не думать о будущем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
28 черв. 2007 22:00 #8023 від GoBLin
<div class='quotetop'>(Малеча @ 28.6.2007, 19:02) [snapback]14438[/snapback]</div>

Якшо яесно цьогорічні випускниці мене разочірували. Ніяких цікавих, нарядних чи екстравагантних нарядів!!!!!Таке чуство шо не випускниці, а так... дівчата які вишли в якийсь стандартний празнік в город...ЖАХХХ!!!!!!!!! ДЕ НАРЯДНІСТЬ?????!!!!!!!!![/b]

прикольные наряды.)) а что ты хотела??? Перья страусиные в платьях*?? :D :D :DДа кстати закончил школу №3 в 2003 году...))) Слова о том что буду тосковать по школе - ложь..)) гг.. не капли не жалею.))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Санька
  • Санька аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 лип. 2007 12:59 #8068 від Санька
<div class='quotetop'>(Малеча @ 28.6.2007, 19:02) [snapback]14438[/snapback]</div>

Якшо яесно цьогорічні випускниці мене разочірували. Ніяких цікавих, нарядних чи екстравагантних нарядів!!!!!Таке чуство шо не випускниці, а так... дівчата які вишли в якийсь стандартний празнік в город...ЖАХХХ!!!!!!!!! ДЕ НАРЯДНІСТЬ?????!!!!!!!!![/b]

а те тока подавай нарядность, и это ихнее свято, а не твое, одеваются как хотятОз а ты где фотки дорстал, как не как родная школа!!!! хотя уже некого неузнаю, оно и понятно скоко времени прошло))<div class='quotetop'>(anomaliya @ 28.6.2007, 20:27) [snapback]14449[/snapback]</div>

нормальні випускні плаття.ну якшо ти так на кожне свято вдіваєшся,то може ти дочка(син) мера або невдалий критик[/b]

маладец, простояла за своих)) :-P<div class='quotetop'>(GoBLin @ 28.6.2007, 22:00) [snapback]14471[/snapback]</div>

прикольные наряды.)) а что ты хотела??? Перья страусиные в платьях*?? :D :D :DДа кстати закончил школу №3 в 2003 году...))) Слова о том что буду тосковать по школе - ложь..)) гг.. не капли не жалею.))[/b]

ну уж так говорить что не капли то не нада, иногда хочется вернутся так в клас 5-6 , ото жизнь была, не каких проблем)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів