ХІП-ХОП ВІЙНА!!!

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 квіт. 2008 01:06 #22355 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(BigBoom @ 14.4.2008, 19:34) [snapback]38879[/snapback]</div>

Юлик, заебал, не стесняюсь этого слова. Не каверкай имена форумчан - с тобой этого никто из выше указанных не делал. А еще кричал - ничего личного. Не стоит оскорблять тех, с кем не знаешься. К примеру - я больше ПаДре верю. Не нравятся его треки - выложи хоть что-то свое. Кишка тонка? Нет? Хотя-бы текст, бог сним, с минусом... А мы посмотрим, почитаем. Как говорили мудрые - каждый мнит себя стратегом видя бой со стороны...Про оскорбления я тебя предупредил[/b]

Я тобі про фантазію кажу! Навіщо таке видумувати? Кому це вигідно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Big Boom
  • Big Boom аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 квіт. 2008 11:58 #22362 від Big Boom
Відповідь від Big Boom у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
а я тебе про оскорбления говорю...

GOTT MIT UNS

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • PaDre
  • PaDre аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 квіт. 2008 12:01 #22363 від PaDre
Відповідь від PaDre у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'></div>

ЕКА, ПеДро - фантазія а х у ї т ь [/b]

Если это были не вы, значит были нагружены левые пацанчики... Как насчет встретиться в реале, меня не так сложно найти или мы ссым???<div class='quotetop'></div>

PERDO TU BLIA PODVALNAYA EPOXA IDI SLYHAJ SMOKI MO.ON ZNATOK V PARAHNUX TEMAH KAK I TU, DE TU VIDIL V SHEPETOVKE GHETO???NE S TVOIM TALANTOM 4ETO DELAT!!!!!!!![/b]

Ты про гетто у папы спроси, потому что в твои годы ты его точно не мог видеть...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KadrII
  • KadrII аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 квіт. 2008 23:21 #22387 від KadrII
Відповідь від KadrII у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(PaDre @ 16.4.2008, 12:01) [snapback]38976[/snapback]</div>

Если это были не вы, значит были нагружены левые пацанчики... Как насчет встретиться в реале, меня не так сложно найти или мы ссым???[/b]

Хм.....лоник нада переговорить насчет етого. Мож сделаем теплый приемчик:) Падре приходи к нам тут у нас есть такое место как ЗПК(зона польского кладбища) там мона поговорить по дущам:) Еще нада буит с Саньком связатся:) он уж точно нас поддержит. И еще падре ты сам грубо говоря набиваеш стрелу:) А нащет того накрута что ты видел Солдата так скажу что в этом ты конкретно лоханулся. Я лично после этого никак немогу воспринимать тя всерез)

Когда все люди пойдут топится.......я пойду застрелюсьКраткая характеристика: Пю, курю,ругаюсь матом.....но в душе я белый и пуфыстый:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Eka
  • Eka аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 квіт. 2008 23:52 #22394 від Eka
Відповідь від Eka у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(KadrII @ 16.4.2008, 23:21) [snapback]39004[/snapback]</div>

Хм.....лоник нада переговорить насчет етого. Мож сделаем теплый приемчик:) Падре приходи к нам тут у нас есть такое место как ЗПК(зона польского кладбища) там мона поговорить по дущам:) Еще нада буит с Саньком связатся:) он уж точно нас поддержит. И еще падре ты сам грубо говоря набиваеш стрелу:) А нащет того накрута что ты видел Солдата так скажу что в этом ты конкретно лоханулся. Я лично после этого никак немогу воспринимать тя всерез)[/b]

писати навчись, рокер ти чи хто там!! помилок більше, навіть якщо це і гон, вже видно твою культуру. тобі тільки руками махати і всій твоїй компанії, бо говорити ви не вмієте. і навіть не здивуюсь, що ви завжди тільки нападаєте всі на одного, бо по-одному, дуже часто хлопці навіть в очі дивитись не можуть... для тих, хто знову напише, що втручаюсь не в своє діло, ви знаєте куди йти:)) і цікавить мене це все тільки тому, що я з захопленням спостерігала, як хлопці, організувавши батл, хотіли щось зробити, знайти людей, які потім могли і будуть виступати, разом щось робити, а знайшли тільки тих, хто вимахується і вважає себе чогось краще. да тут уже всім цікаво, хто що може, всі чекають та давні тусні для тих, хто любить і розуміє не було. в плані кулаків-це тупо, ну де ж ви? звяжіться з нами, давайте намутим концерт - і побачим, запросим різних гостей, з інших міст, потусуємся? нехай солдат прийде і скаже, о може, ніхто йому погане не зробить.

show me the way...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KadrII
  • KadrII аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 квіт. 2008 00:26 #22398 від KadrII
Відповідь від KadrII у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(Eka @ 16.4.2008, 23:52) [snapback]39013[/snapback]</div>

писати навчись, рокер ти чи хто там!! помилок більше, навіть якщо це і гон, вже видно твою культуру. тобі тільки руками махати і всій твоїй компанії, бо говорити ви не вмієте. і навіть не здивуюсь, що ви завжди тільки нападаєте всі на одного, бо по-одному, дуже часто хлопці навіть в очі дивитись не можуть... для тих, хто знову напише, що втручаюсь не в своє діло, ви знаєте куди йти:)) і цікавить мене це все тільки тому, що я з захопленням спостерігала, як хлопці, організувавши батл, хотіли щось зробити, знайти людей, які потім могли і будуть виступати, разом щось робити, а знайшли тільки тих, хто вимахується і вважає себе чогось краще. да тут уже всім цікаво, хто що може, всі чекають та давні тусні для тих, хто любить і розуміє не було. в плані кулаків-це тупо, ну де ж ви? звяжіться з нами, давайте намутим концерт - і побачим, запросим різних гостей, з інших міст, потусуємся? нехай солдат прийде і скаже, о може, ніхто йому погане не зробить.[/b]

Ну так давай разоложим все по полкам....: Первое: предложение встретится поговорить кинул не я и не солдат а падреВторое: Про то что толпой на одного ты ошибаешся....если он будет ко мну лично ве....тся неоткажусь влепить ему хоршую затрещину причем сам.......(не буду ток уточнять чем:) )Третье: Ека сразу видно что ты девушка...... если на кого то с нашей толпы грубо говоря "наедут" ну тогды пусть извиняют...получит они пинды да еще и конкретных. и никто не будет слушать их причитания тип то вас больше иль дава по одному ........ у нас на польском как у мушкетеров....Один за всех и все на одного:)

Когда все люди пойдут топится.......я пойду застрелюсьКраткая характеристика: Пю, курю,ругаюсь матом.....но в душе я белый и пуфыстый:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Eka
  • Eka аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 квіт. 2008 12:26 #22427 від Eka
Відповідь від Eka у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
добре, що ти бачиш, що я "девушка", а то я тут подумала, да може в хлопчачих сварках я і не тамлю, бо і слів поки вистачало. ну а про концерт, чого мовчиш? чого вам слабо, мушкетури? ви ж я так поняла компанія, яка все може?

show me the way...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2008 12:53 #22430 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
Концерт?Ну в музыке я не понимаю ничево!А про "компанию" как раз и не поняла....мы не "компанию" а просто знакомые!Ну вы там когда будете встречатса напишыте....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Eka
  • Eka аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 квіт. 2008 14:32 #22435 від Eka
Відповідь від Eka у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
ні ну дивіться, як воно є, знаю от для приклада, скоро наші бі-бої старі та нові їдуть в Ізяслав, бо їх визвали на батл, наші хоть і не тренувались давно, але їдуть, бо в батлі все вирішиться, навіть якщо наші покажуть клас низжий, все рівно після цього всі разом в кінці бухати будем, то це нормально, ніхто ж там морди не б&#39;є. а тут обсираєте через форум, а в житті по-дурному вирішити хочете, давайте всі нормально зустрінемосьі організуєм концертік, тусню, пофіг хто слабше, головне шоу і бажання провести час класно.

show me the way...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2008 14:49 #22438 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
Мне серавно:)Но я ЗА)))Если пригласите даже прийду послушать....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.211 секунд
0
репостів
0
репостів