ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2015 11:06 - 08 вер. 2015 11:12 #101225 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

Островський О.В. пише: У них своя секта :-) Це як діти у яких поза вконтактика немає інтернету, так і тут поза КС немає інших операторів :-)

Не потрібно все міряти по собі і інтертелекому. Міряються в сусідній гілці ))). Так, абстрактно - інтер найкращий (за тарифами і інтернетом) оператор. Але якщо в мене в телефонній книзі 200 абонентів, з них 190 - на КС, я маю думати і про них. Як часто вони будуть мені дзвонити по 0,60-1 грн. за хвилину , при тому що в КС безліміт? Чи, можливо, мені краще "відбиватися" і передзвонювати, бо в мене ж 150 хв. на інших операторів? Телефон - це засіб спілкування. І кожен вибирає зручніший для себе і свого оточення.
Останнє редагування: 08 вер. 2015 11:12 ким Anykey.
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2015 14:26 #101228 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

І уточнечнення по інтернету: в КС тих 500, чи ти 1500 М даються на 3G, після їх використання - безлім на швидкостя до 32к. В інтері так само ?

Так само лише з родним виключенням, далі іде безлім на швидкості 128 кб/с, а не 32 як на КС,

Так, абстрактно - інтер найкращий (за тарифами і інтернетом) оператор. Але якщо в мене в телефонній книзі 200 абонентів, з них 190 - на КС, я маю думати і про них.

Ну от всі так думають один про одного, що не можуть злізти з КС, я ж кажу секта :cheer: Мені це нагадує домайданні події, коли народ нагибали, а вони у відповідь "шо ж я можу зробити".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2015 14:58 #101229 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

Ну от всі так думають один про одного, що не можуть злізти з КС, я ж кажу секта :cheer: Мені це нагадує домайданні події, коли народ нагибали, а вони у відповідь "шо ж я можу зробити".

Залізна логіка - коли в "месії" закінчуються аргументи, спочатку обізвати всіх, а потім спригнути з теми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2015 15:14 #101231 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Нікого не обзивав і нікуди не спригую. Я вже 100 раз писав, сидіть на своєму КС скільки завдгодно, але не треба тут доводити, що це вигідний оператор.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 вер. 2015 17:10 #101243 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

Островський О.В. пише: Нікого не обзивав і нікуди не спригую. Я вже 100 раз писав, сидіть на своєму КС скільки завдгодно, але не треба тут доводити, що це вигідний оператор.

а я тобі дав свої звонки, та попросив найти мені альтернативу. Ти ж на це "гордо" промовчав. Начав мені росповідати що я не туди звоню, та вообще я сам не правильний. Я сам знаю що КС не дешевий, але альтернативи, на данний момент за ці гроші саме для мене не існує. Можешь заперечити, заперечь ссилкою на тариф (пускай навіть архівний). А не можешь, так припини нести охінею, про секту та інше. Кст і такий як я не один. Ти телефоном розмовляєшь, а є люди які ним працюють.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 бер. 2017 13:13 #111738 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Є тут люди з Грицева? По карті у Вас вже 3ж від КС з`явилось. Це так?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 трав. 2017 15:57 #112562 від Allisa
Відповідь від Allisa у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Я нещодавно чув, що зараз вже йде підготовка до запуску 4g і у кінці року - почалу наступного вже повинен з'явитися зв'язок четвертого покоління.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 трав. 2017 08:12 #112680 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Вважаю що Шепетівці, та іншим малим містам це на найближчий час не загрожує. Скоріш за все навіть не для всіх обласних центрів. Перший рік аби міста мільйонники покрили. Це якщо будуть розвивати класичний 4ж на високих частотах. Якщо ж дозволять тех нейтральність, та будуть будувати мережу на існуючих частотах ЖСМ, то робота швидше піде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2017 12:56 #112686 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Вишки вже і так потроху модернізували від лте, навіть у нас в Шепетівці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 трав. 2017 13:14 #112687 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

О В Островський пише: Вишки вже і так потроху модернізували від лте, навіть у нас в Шепетівці.

Не слушай эту рекламную туфту. Раньше тоже писали что все вышки у нас модернизованные под 3ж, только рубильник включить. А по факту второй год не могут запустить 3ж по всей стране. Там есть куча нюансов. Как они могут модернизованными быть когда еще никто не знает на какой частоте 4ж будет. Антенна вещь не совсем универсальная. Да и в настройки самого сайта нужно будует вносить кучу изменений. Кроме того если частота будет 2600 (как вроде говорят будет с начала) базовых станций для нормальной роботы нужно будет раза в 2 больше (если не больше).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів