ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
06 вер. 2015 19:22 #101137 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Тоесть реально ничего. Я на Кс выговариваю около 1200 минут. Для других операторов (кроме мтс) мне хватает 60 минут (которые есть в тарифе кс, + пакет смс и небольшой пакет нета 150 м) И это стоит 60 грн. Для мтс у меня региональный тариф за 30 коп в день с практически безлимитными переговорами в мтс (восновном нужен что бы говорить с головной конторой у которой все на нём сидят).
Теперь можешь подобрать мне тариф на интере дешевле?
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2015 19:30 #101138 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Мені так подобається коли абоненти Київстару платять за внутрішньомережеві дзвінки як я за зовнішні і хочуть довести, що це вигідно :cheer: Друже, у мене в мережі повна халява, на номери 0800 теж, а 150 мегабайт мені на день аби вистачило. До речі у мене тариф - 9 гіг за 60 грн.
Але тут когось переконувати безрезультатно, абоненти Київстару вже як якісь сектанти. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2015 19:31 #101139 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Написано ж, на дзвінки на інших операторів і стаціонарні по Україні.

Тобто аж по 5 хвилин в день? Враховуючи що на голосвому інтері сидить не так уж і багато народу, це дійсно реально нічого.
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2015 19:36 #101140 від Dred
Відповідь від Dred у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
немає вже таких тарифів на 9 гіг за 60 грн. харе піарить інтер. чи тобі доплачують за то?:

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
06 вер. 2015 20:08 #101141 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Островський О.В. Ты мне не ответил. 1200 минут кс, 60 минут на другие сети и пакет смс 300 шт, интернет пропускаем. За сколько я могу взять тариф на интере? Не нужно мне расказывать чужая сеть своя, я тебе конкретно задал вопрос на свои переговоры. Назови меня сектантом или еще как, но такая уж у меня структура переговоров. Я не просто трещу по телефону с подругами, у меня работа и я вынужден звонить именно на те номера которые есть. А урезать себя в переговорах (типа два слова и все) я не могу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2015 20:40 #101142 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Слухайте, та звоніть собі на здоровля в своєму Лохостарі скільки завгодно. :) Якщо ви заперечуєте очевидні речі, то який сенс мені вас переконувати? Менше народу - більше кислороду.

Тобто аж по 5 хвилин в день? Враховуючи що на голосвому інтері сидить не так уж і багато народу, це дійсно реально нічого.

Ти забуваєш, що тарифікація посекундна та в тариф вже включений домашній номер, дзвінки по місту також безкоштовні. Я думаю нікому не варто говорити, що якраз по роботі на такі номери ви дзвоните частіше: банки, пошта, різні організації.
А балаболам, які люблять потріщати по телефону просто не треба тут доводити, що то по роботі)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2015 20:43 #101143 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Я ж до речі також шукав пакет Київстару щоб дзвонити всередині мережі, але мені вигідніше платити за додаткові хвилини на інтертелекомі, ніж купувати пакет Лохостару і башляти абонплату.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
06 вер. 2015 21:04 #101144 від stigr
Відповідь від stigr у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
Да я бы рад отказатся от как ты сказал "Лохостара", но что я могу сделать что на Лохостаре сидят 60-70% моих постащиков, клиентов и просто знакомых, остальные на мтс, пара на лайфе и ОДИН на Интере.
Только что специально полазил по сайту интера, и по моему голосовому трафику я бы платил как минимум гривен 400.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2015 21:11 #101145 від Dred
Відповідь від Dred у темі ЗG Kyivstar Тепер в Шепетівці
То в цьому випадку слідує шо лохостар не такий і лохостар як лохоінтрер

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2015 21:30 - 06 вер. 2015 21:31 #101147 від НЕкремлебот

Я думаю нікому не варто говорити, що якраз по роботі на такі номери ви дзвоните частіше: банки, пошта, різні організації.

Взагалі-то варто. Бо, як виявляється, не всі в курсі на які номери їм треба дзвонити по роботі без твоїх поясненнь.

Інтернетом на телефоні не користуюсь, а по двох голосових (КС та Лайф) плачу коло 55 грн в місяць. Теоретично там нет теж включений, але для мого телефону це геморойно))) Для роботи вистачило б одного КС, Лайф для рідні, вони на ньому сидять. За кілька років ще не було ні одного клієнта (як не дивно, по роботі я спілкуюсь з людьми, а не з банками та поштами) в якого не було б одного з цих операторів. Та й з "різними організаціями" підтримую моюільний зв'язок. У них, виявляється, теж є сотові телефони, ще й різних операторів - дзвони, на який зручно.

То в цьому випадку слідує шо лохостар не такий і лохостар як лохоінтрер

Ні, якраз чисто мобільний інет в них (інтера) дуже хороший. Я своїй малій взяв перед універом модем та отой тариф що Ос казав, з 30 гігами в подарунок. Там ще можна потім добавити десяток за символічну платню))) А от як голосовий - не то, фіхня... Та він себе як раз інтерент-провайдером і позіціонує, це тут чогось почали доводити що 150 хвилин в місяць - це круто)))))
Останнє редагування: 06 вер. 2015 21:31 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.639 секунд
0
репостів
0
репостів