Поставити віндовс

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
08 січ. 2015 20:31 #95316 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс
Я наверное не достаточно понятно выразился, поэтому повторю уже в другой форме - не вижу смысла в прогонке харда, если нет к тому показаний в SMART. Не вижу смысла менять кабели, если в том же SMART по SRS стоит 0. Не вижу смысла гонять 3дМарк, если это не только что собранный или не с замененными компонентами комп и нет сопутствующих жалоб клиента на работу компа под нагрузками.
Иными словами - принесли заблокированный после порнухи комп - лечи болезнь. Отсальное - после диагностического осмотра. Исправный хард лучше не станет от того будешь ты его гонять часами в MHDD или посмотришь SMART. Кто-то предпочитает работать "Градом" по площадям. Мне нравится прийти - изучить обстановку и сработать винтовкой. В обоих случаях проблема устраняется, но мне ближе способ с экономией и моего и чужого времени.
На вопрос, что такое некачественная установка отвечу так - в одном, всем известном магазине, вкорячили в посредственный ноут с 2 гб ОЗУ win7 64bit. Это при том, что даже при 4 гб нет особого смысла ставить 64 битку, ввиду того, что она под себя занимает места больше, чем 32 битная и весь выигрышь сходит на ноль. Можете не разделять это мнение, оно не мое, а людей в статусе эксперта на IXBT.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
08 січ. 2015 20:45 - 08 січ. 2015 20:48 #95319 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс
прикольный глюк форума.)))
Останнє редагування: 08 січ. 2015 20:48 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:08 - 08 січ. 2015 21:16 #95320 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс
P.S. ANK СІПАРАТІСТ[/quote]
Не перекручуй фактів. Справа не в 10 грн. за шнурок. а можливо ти їх і дійсно безкоштовно ставиш. Справа в тому, шо ти реально робиш купу непотрібної роботи, витрачаєш на це купу часу, і вважаєш лохами всіх, хто так не робить. Можливо, ти дійсно все це робиш по доброті душевній, але повір мені, вінда, софт і драйвери, поставлені з перевіреної десятками тисяч юзерів збірки послужать не менше, ніж оригінальні версії (які все одно прийдеться так чи інакше крекнути), і збережуть тобі купу часу. І складають, і тестують ці збірки дуже не дурні люди, навіть той самий майрософт це признає.
А скільки проживе та вінда, більше залежить від користувача, а не від "якісності" вінди. Якшо ти атішнік, чи прото з компом "на ти" - 3-5 років не межа. А якшо ти ставиш вінду на сімейний комп, де четверо звичайних користівачів, з них двоє - діти, то тут аби на рік вистачило. І тут ніякі підкручавання чи супер-шлейфи не допоможуть. До речі, а чого ти не пишеш про заміну термоінтерфейсу? Про необхідність перевірки батарейки CMOS, про обов"язкову чистку і змазку вентиляторів? "Жвачка" під радіатором, сівша батарейка чи заклинивший вентилятор вб"ють вінду (і не лише її) дуже швидко.
PS. Я дійсно без образ, я лише за конструктив.[/quote]

Дуже добре шо змінили тон розмови.
Відповідаю чому не вказуюпро все - все неможливо описати це дуже довго і навіщо писате те шо апріорі, самом собою розумієця, Я лише описав те чим нехтують інші, і шо Я ввжаю не меньш важливим.
Приклади:
1. комп в мед уіилищі в 108 кабінеті, одного дивного дня почав дуже довго роздуплятися при старті, а також двд-ром не читав чи дуже погано дискі. Роблю діагностику і не розумію, окремо всі девайси роблять а з цієб материнкою то да тоні, материнка сама по собі ціла інтерфейсі нібіто теж, лишолось одне це ті самі кляті асроковсткі копіічні сата шнуркі, заміняю на звичайні з защелками трохи кращі (які на той час були під рукою) і вуаля , грузится моентально і дівіді ром все зачитав аж зі свистом! Є свідкі які підтвердити можуть.
1. випадок не єдиничний ще в житіі таких випадків було з десяток, і вся повязані тікі з сата шнурками, з ІДЕ таких проблем майже не було. Іноді допогало викмнути вімкнути назад саташний рідний шнурок, але це на деякий час вистачало, так шо зараз для мене разом із заміною ан старій мамці CR3032 батареї є обовязкова заміна сата шнурків як розходного матеріалу, і не спорте, це Вам буде велика підказка, Я перебрав за життя компів мабуть з тисячу. Починав свій опит ще с 12 років з "Радо 86РК" ZX Spectrum та ATARI 64, працював нібито з 14 років (підробляв на кабельному нашому "Гарт") робив компутерні заставки. Юра Романюк підтвердить. Це було в 90х роках початок десь до 93. Так шо опита теж ойойо, а починав увлєкатися ще з одного року розібравши вщент радіолу. ))))))
2. підкручування, вперше помітив коли працював в білому вітрі до 2005 року здається, приносили на перевстановлення компи чиїсь, а там материнка або на двох вінтах закріплена, або вінтики не ті а меньша різба і болтаються а бо напіввикрученні, це в принципі на роботу не впливає, але іноді вони все ж такі випадають і можуть коротнути шось, тому Я на це почав звертати увагу. Так само як укоадання прводів, бо іноді помічав як провода в деякиз попадають з часом під лопасті кулера і не дають йому обертатись.

Ще напишу про заміну термоінтерфейсу, тут питання дуже спорне з появою проців з кришками теплоотводу а не оголеним кристалом як колись. Якшо ви колись знамали з проца верхній теплоотвід то бачили шо він тех до кристала на термоінтерфейсі і служить як додадтковий захист кристала від механгічних ушкоджень та термозсіювач. Тому на спор можу запропонувати наприклад на селерон 3400 на мастити термоінтерфейса а взагалі приложити радіотора з вимкнутим кулером, впевений шо він навіть тест розігрівання в аіді пройде, так як для його потужності достатньо слабкого теплорозсіювання, а також багато проців можна (не треба але коли нема як і терміново тре дограти любіму гру) то можна використовувати без термопасти і мазюк, якшо основа радіатора охолодження длостатньо рівна, а вони всі майже такі. І ще одне в сучасних процах стоїть захист, останій (їх там декілька) термодатчік внутрі який слідкує за темпою і коли вона критична він симикає систему. А по друге на свої очі і не тількі я бачив відекарту Нвідіа 6600 де розплавився кулер і так працювала вона рік і не згоріла, в режимі гри внутрішній термодатчік показував 130 градусів температури на Графічному Процесорі.
Так шо термопаста не панацея, і мастити її тре тонюсеньким єлє помітним слоєм як волосинка. Чим її більше ти хуже. Зовсім без неї теж дуже не бажано, вона збільшує площу контакту двох поверхонь затікаючі в канавкі і мікрорельефи.

А по поводу зборок, ну не довіряю Я їм. Остання крапля була коли влітку вийшло оновлення яке перевіряло валідність, і майже всі збірки після ньогоен завантадувались.
Мене ще поразила порада деяких діячів мабуть таких як Ти Анікей - які радили людям вимикати оновлення на встановлених ними сбірках сімки.
Чому тоді у всіх посипалась вінда, а в жодного мого клієнта ні?
Відповід перед носом - тому що Я така гнида не довіряю збіркам, і роблю все вручну! Якщо Тобі подобаються сбірки то став, не навязуй мені, докажи ділом шо ти можешь краще, а не язиком тут.

Доречі, які автомобілі дорожчі і кращі, конвеєрної сборки чи вручну які роблятся малими тиражами дуже довго?
Останнє редагування: 08 січ. 2015 21:16 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:08 #95321 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

Vent пише: В мене деякі підозрілі не нові компи на тестуванні 3дмарків стояли сутками не вимикаючісь, тоді була проблема шо в кліента в онлайн грі не дуже требовательна відбувалася перезагрузка проїзвольна , а в мене такого не відбувалося добами, а в нього зазвичай пару годи і всё, як потім оказалось (це дойшли за пару місяців возіння туди сюда і тестів) що в нього, від провайдера по мережевому кабелю йшла наводка фази, десь пробивало так шо било током по пальцях і світився індикатор, сітьова карта витримувала до якоїсь межі потім десь мікропробой на нуль і перезавантаження. Мда довго Я мучався з тим компом, в мене робе а в нього ні. От і таке бува.

І дуже допомогли тобі 3Дмарки в даному випадку ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:10 #95322 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс
Я хочаб зрозумів шо діло не залізі, ще була теорія що діло в підключаємій перефірії. :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:15 #95323 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс
Змінився не лише тон,а й тема. Тепер це шось типу "окремі випадки (курйози) з ремонту комп"ютерів" . Тема цікава, але офтоп.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:29 #95326 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс
Отвечаю старому:
У меня задачи были другие, и клиенты типа "вип" уровня, Я не мог подставить продающую кантору, и нужно было максимум качества и довольства со стороны клиентов, деньги не маленькие даже по киевским меркам, и совесть нуно иметь в конце концов, а самое главное времени в основном (кроме декабря месяца) было навалом! Иногда и неделя на комп, но надо было сделать "вылизаный" вариант из того что продали в фоксе.
Поэтому Я не снайперил, а делал по принципу 7 раз отмерь, или сапёр ошибается один раз.
У вас у клиента слетит винда через месяц, вы что скажите? Что клиент виноват и за деньги переставите, у нас так нельзя! Это ЧП надо сделать диагностику почему слетела, по чьей вине (в любом случае целый год переустановка бесплатная если вина не доказана что клиента, а если клиента то два раза на год бесплатно), так вот если клиент не прав то нужно было произвести с ним учебную работу, объяснить ему почему и как низя.
Вот отсюда и привычка дотошности моей и тщательности, лучше перебздеть сделать 10 копий всего, фото внешнего вида даже, ибо был случай что клиент утверждал что сдавал компьютер без царапинки на сидироме, пришлось заменить ему на новый. Теперь фоткают.
И когда отдавал комп, Я на 100% уверен в нём, что там всё проверено и всё сделано было. Даже отвозил, подключали проверяли, клиенты подписывали две копии акта и бумажку про личные сведения, одна копия у них одна у меня. сканировалась отсылалась через удаленный 1с терминал в офис головной в киеве.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 21:36 #95327 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс

Anykey пише: Змінився не лише тон,а й тема. Тепер це шось типу "окремі випадки (курйози) з ремонту комп"ютерів" . Тема цікава, але офтоп.


Не надо было умничать, Тебя никто не просил обсерать другого. Описал бы свои принципы переустановки на этом бы дело кончилось. А задевать меня за то в чём Я уверен был - ненужно, хочешь сказать что Ты лучше быстрее точнее, докажи делом, приведи сюда пару клиентов которые подтвердят что за 1-2 часа ты офигенно ставишь виндовые сборки, и они работают годами без нареканий, или найди пару тройку сильно недовольных мною, раз так любишь пообкакивать, и аргументируй их претензии.
Надоело..... Вы можете сказать "чувак респект тебе мы коллеги, делаем тоже хорошо и любим нашу работу" поделится опытом, обратить внимание на чтото у когото, а не сразу докалупыватся и обкакивать.

с мультф. про КотЭ Леопольда - "Ребята, давайте жить дружно"
Ці користувачі подякували: PAMIDORVIP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
09 січ. 2015 18:17 - 09 січ. 2015 18:18 #95375 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс

Vent пише: P.S. ANK СІПАРАТІСТ

І ще одне в сучасних процах стоїть захист, останій (їх там декілька) термодатчік внутрі який слідкує за темпою і коли вона критична він симикає систему. [/quote]
отключение это уже экстрим, еще раньше сработает троттлинг.
ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D0%BE...BA%D1%82%D0%BE%D0%B2
Останнє редагування: 09 січ. 2015 18:18 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2015 19:33 #95383 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс
Не пояснічай молодий ))))) То іжу пнятно, технологія ще с початку двохтисячних, вперше була продемонстрована на пні4.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів