Поставити віндовс

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 08:30 - 14 січ. 2014 08:35 #89086 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Dj Os пише: Не куркуль, а людина, яка цынуэ свій час. Ніколи мені сидіти і чекати доки буде тупити мій комп.

Ой... :lol: Скажи ігрушки хочу шоб не тормозили.
Останнє редагування: 14 січ. 2014 08:35 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 15:25 - 14 січ. 2014 15:33 #89094 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

lamer85 пише: Операційка має стояти на компі від дня його народження, до дня смерті (сьогодні життєвий цикл складає 10 років).

Життєвий цикл чого? Компа, операційки? Хоча, в будь-якому випадку цифри сильно завищені, тим більше в контексті "одна операційка на одному компі 10 років".

Якби у нас люди платили СПРАВЖНЮ ціну за встановлення копії "вінди" (не 100 грн., а в 10 разів більше) - проблем з цією ОС стало б значно менше

.
А це вже більше залежить не від того,скільки ти "здереш" за роботу, а від того, хто і як буде експлуатувати комп'ютер (якщо ти не "халтуриш" спеціально за 100 грн.)
Останнє редагування: 14 січ. 2014 15:33 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2014 16:25 #89096 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Поставити віндовс

lamer85 пише:

Dj Os пише: Не куркуль, а людина, яка цынуэ свій час. Ніколи мені сидіти і чекати доки буде тупити мій комп.

Ой... :lol: Скажи ігрушки хочу шоб не тормозили.

Якщо ти не в курсі, то іграшки розробляються так щоб швидкість вінчестера не впливала на на них, тобто максимально намагаються загнати все в оперативку.
SSD потрібен мені саме для швидкості завантаження компа, програм, браузеру того ж

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 16:49 #89098 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Dj Os пише: Якщо ти не в курсі, то іграшки розробляються так щоб швидкість вінчестера не впливала на на них, тобто максимально намагаються загнати все в оперативку.
SSD потрібен мені саме для швидкості завантаження компа, програм, браузеру того ж

Та не нервуйся ж так :) Ніхто не сумнівається в тому що ти народився з флешкою в зубах. :lol: Тут ми всі опупєнні специ, айтішніки від Бога, як то кажуть.
Ти забув тільки одне - іграшки, чи будь-які інші програми, дійсно ПОВИННІ мінімізувати кількість записів і читань з диску. Але є така чудова річ - індуський код. Наприклад вінда - на 90% з такого коду складається. Чи ти думаєш, що вона повинна завісати, падати, видавати сині екрани? Звичайно ж ні! Але сурова реальність трішки не така. :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 16:55 - 14 січ. 2014 16:56 #89099 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс
Перше - життєвий цикл ОС. Принаймні таким його заявили Майкрософт, коли випустили "сіморку". Сильно завищені? Я бачив компи на яких ОС по 15-20 років працює.
Друге - це залежить не від того "скільки здереш", а від того скільки коштує ліцензія на встановлення. Якщо, скажемо, диск на 3 компа, з віндою, коштує 2000 грн. - порахуй скільки треба брати за встановлення, шоб хоча б повернути ці гроші.
Останнє редагування: 14 січ. 2014 16:56 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2014 17:05 #89100 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Поставити віндовс
З чого ти взяв шо я нервую? :lol: Просто пояснюю елементарні речі, якби мені комп потрібун був лише для іграшок, то повір SSD мені би не знадобився.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 17:58 #89105 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Dj Os пише: З чого ти взяв шо я нервую? :lol: Просто пояснюю елементарні речі, якби мені комп потрібун був лише для іграшок, то повір SSD мені би не знадобився.

Ти МЕНІ пояснюєш навіщо потрібен ссд? :blink: Чи ВСІМ? Якщо мені - ну невже неясно, що я, нібито, повинен у таких речах розбиратись? Я, наприклад, не ставлю ж під сумнів твою кваліфікацію - просто пожартував про іграшки - думав ти зрозумієш. Хоча, раз не нарвуєшся, то значить зрозумів? :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 18:24 #89108 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

lamer85 пише: Перше - життєвий цикл ОС. Принаймні таким його заявили Майкрософт, коли випустили "сіморку".

Ну це ж зовсім не означає, що що система, поставлена 10 років назад, буде сьогодні нормально працювати. А що таке життєвий цикл розкаже Майкрософт: "У каждого продукта Windows есть жизненный цикл. Он начинается при выходе продукта и заканчивается, когда его поддержка или продажи прекращаются."

Сильно завищені? Я бачив компи на яких ОС по 15-20 років працює.

ЯКА там система? ЯК вона працює? Не вірю !!! Нагадаю, в темі мова про домашні компи, із звичайними юзерами і шепетівськими реаліями.

Друге - це залежить не від того "скільки здереш", а від того скільки коштує ліцензія на встановлення. Якщо, скажемо, диск на 3 компа, з віндою, коштує 2000 грн. - порахуй скільки треба брати за встановлення, шоб хоча б повернути ці гроші.

Яке відношення має ціна ліцензії до ціни встановлення? Яке відношення має ліцензійність вінди до стабільності і тривалості її нормального функціонування? Тут може бути питання лише в морально-етичній чи правовій площині.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 19:28 #89110 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Anykey пише:

lamer85 пише: Перше - життєвий цикл ОС. Принаймні таким його заявили Майкрософт, коли випустили "сіморку".

Ну це ж зовсім не означає, що що система, поставлена 10 років назад, буде сьогодні нормально працювати. А що таке життєвий цикл розкаже Майкрософт: "У каждого продукта Windows есть жизненный цикл. Он начинается при выходе продукта и заканчивается, когда его поддержка или продажи прекращаются."

Сильно завищені? Я бачив компи на яких ОС по 15-20 років працює.

ЯКА там система? ЯК вона працює? Не вірю !!! Нагадаю, в темі мова про домашні компи, із звичайними юзерами і шепетівськими реаліями.

Друге - це залежить не від того "скільки здереш", а від того скільки коштує ліцензія на встановлення. Якщо, скажемо, диск на 3 компа, з віндою, коштує 2000 грн. - порахуй скільки треба брати за встановлення, шоб хоча б повернути ці гроші.

Яке відношення має ціна ліцензії до ціни встановлення? Яке відношення має ліцензійність вінди до стабільності і тривалості її нормального функціонування? Тут може бути питання лише в морально-етичній чи правовій площині.

1. Не означає - знаю людей які щотижня вінду переставляють. Криворукість, звісно ніхто не відміняв. Але система тут нідочого.
2. Найуреканіший зі всіх що я бачив - на Windows 98 - причому ще й німецькій. Привезений з цією системою з Германії. З нею і працює. Причому в Шепетівці. Причому зі звичайними юзерами (а що - ще незвичайні бувають?)
3. Ееее... Навіть важко відповідати. Якщо поставлю вінду без активації, на 30 днів - навряд мені за це захочуть заплатити хоча б 10, не те що 100 грн. Тому мені потрібно КУПИТИ ліцезійний диск. З якого я можу ОБМЕЖЕНЕ число раз вставновити систему. Коштує він не дешево. Здається тут арифметика цілком зрозуміла. Чи ви думаєте, що я можу встановити "Зверя"? У мене СБУ буде через пів-години. У нас в Шепетівці уже 2 "установщика" засипалось - по 15 штук віддали, наскільки знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 20:36 - 14 січ. 2014 20:40 #89113 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

lamer85 пише: 1. Не означає - знаю людей які щотижня вінду переставляють. Криворукість, звісно ніхто не відміняв. Але система тут нідочого.

Я радий, що ти нарешті це зрозумів. Тиждень- це явний перебор, 10 років - недосяжна величина для системи, на якій працюють, а не вмикають час від часу лище для того, щоб пересвідчитись, що вона жива.

2. Найуреканіший зі всіх що я бачив - на Windows 98 - причому ще й німецькій. Привезений з цією системою з Германії. З нею і працює.

Як ПРАЦЮЄ ? Ти має на увазі "загружається"? ЩО можна робити на компі, знайденому на помойці в Німеччині? Ти все це серйозно ?

3. Ееее... Навіть важко відповідати. Якщо поставлю вінду без активації, на 30 днів - навряд мені за це захочуть заплатити хоча б 10, не те що 100 грн. Тому мені потрібно КУПИТИ ліцезійний диск. З якого я можу ОБМЕЖЕНЕ число раз вставновити систему. Коштує він не дешево. Здається тут арифметика цілком зрозуміла. Чи ви думаєте, що я можу встановити "Зверя"? У мене СБУ буде через пів-години. У нас в Шепетівці уже 2 "установщика" засипалось - по 15 штук віддали, наскільки знаю.

Ну, те що ти найзаконослухняніший установщик Віндовс зрозуміли вже всі.
Але ж мова була не про те. Які проблеми ти мав на увазі

Якби у нас люди платили СПРАВЖНЮ ціну за встановлення копії "вінди" (не 100 грн., а в 10 разів більше) - проблем з цією ОС стало б значно менше

, я так і не зрозумів.
Останнє редагування: 14 січ. 2014 20:40 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів