Кав'ярня "Челентано". Відгук

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 січ. 2015 16:59 - 25 січ. 2015 16:59 #95648 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Ти вважаєш, що наявність інтернету та телевізору, якось можуть перекрити головні недоліки? Якщо в кав'ярні халтурять на каві, то це вирок закладу, який би там не був антураж.
Останнє редагування: 25 січ. 2015 16:59 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 січ. 2015 17:42 #95650 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише: Ти вважаєш, що наявність інтернету та телевізору, якось можуть перекрити головні недоліки? Якщо в кав'ярні халтурять на каві, то це вирок закладу, який би там не був антураж.

Я вважаю те що я написав, а не те що ти нафантазував))))

Це ти вважаеш відсутність інтернету мінусом, але при цьому не надаєш уваги наявності телевізора. Я стверджую що для клієнта, навпаки, наявність телевізора формує атмосферу закладу більше ніж інтернет, якого не видно-не чутно.
Про якість кави в моєму пості мова взагалі не йшла, не треба приводити надумані аргументи щоб потім з блиском їх самому ж і спростувати, приписавши ці аргументи співрозмовнику (цей прийом в риториці назвали "опудалом" ще пару сторіччь назад)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 січ. 2015 18:30 #95653 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Друже, я написав розгорнутий відгук про заклад, щоб власники звернули на них увагу, якщо їм дороге їх творіння. Всі твої пошуки прихованих змістів в моїх дописах цікаві лише тобі.
Якщо тобі так там подобається - ходи і пиши свій аргументований відгук, ніхто не проти. Але не намагайся переставити акценти в моєму.
В суботній вечір там окрім нас не було нікого, я думаю ця оцінка красномовніша за будь які слова.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 січ. 2015 20:25 #95655 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Dj Os пише: Друже, я написав розгорнутий відгук про заклад, щоб власники звернули на них увагу, якщо їм дороге їх творіння. Всі твої пошуки прихованих змістів в моїх дописах цікаві лише тобі.
Якщо тобі так там подобається - ходи і пиши свій аргументований відгук, ніхто не проти. Але не намагайся переставити акценти в моєму.
В суботній вечір там окрім нас не було нікого, я думаю ця оцінка красномовніша за будь які слова.

Угу, і тільки ти знаєш як це поміняти і зберегти "дорогі творіння", от тільки гурьба ніяк не може зрозуміти генія)))))
До речі, нижче був пост людини, яка сказала шо піде з сім'єю відпочивати саме туди, чому я повинен тобі вірити більше?

Ось що мені в тобі подобається - "непробіваємость")))) Тобі люди твоїми же цитатами в самого носа тицяють, а ти все одно про пошуки прихованих смислів та акценти (це не лише тут, це майже в будь-якій полеміці, яких тут все менше і менше... цікаво, чому?)... Зазвичай це закінчується "Ви мене тільки тішите, і взагалі я відповідати на ваші дурниці не збираюсь"))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2015 00:13 #95658 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
:lol: :lol: :lol: Ще один мій фанат? Прекрасно.
Якщо тобі так до вподоби "Челентано", то ходи туди. Ніхто ж не проти ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
26 січ. 2015 11:49 #95664 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
При выборе заведения, наличие wifi для меня, например, имеет не последнее значение. Например, если выбирать между шикарнейшим интерьером или точкой доступа, я выберу заведение попроще, но с wifi :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
26 січ. 2015 20:17 #95679 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
А мені, наприклад, байдуже інтернет чи телевізор, якщо я прийшла поспілкуватись з друзями, то атмосфера та інтер'єр грають найбільшу роль. Приємна музика надає затишку ) А на рахунок всіх вище сказаних коментів: люди відвідують певні заклади та висловлюють свою думку, яка в кожного своя. Розділ у форумі так і називається "Книга скарг, відгуків та пропозицій", тому на місці власників, адміністраторів та іншого керівництва, я б прислуховувалась до думки споживачів. Адже ви працюєте у сфері обслуговування і ваш бізнес прямо залежить від попиту. Мені здається, у ваших інтересах враховувати думку клієнтів та робити все якнайкраще, а не влаштовувати дискусії про підтекст у відгуках!
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2015 22:05 #95681 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

LaCKy пише: ..... на місці власників, адміністраторів та іншого керівництва, я б прислуховувалась до думки споживачів. Адже ви працюєте у сфері обслуговування і ваш бізнес прямо залежить від попиту. Мені здається, у ваших інтересах враховувати думку клієнтів та робити все якнайкраще, а не влаштовувати дискусії про підтекст у відгуках!

Еее... Це Ви зараз кому?))))

Проконсультуйтесь з Ос-ом, він майсерьки вичисляє хто пише, бо серед писавших в цій темі жодного власника... та іншого керівництва не було))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 січ. 2015 14:22 #95699 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Кав'ярня пише:

LaCKy пише: ..... на місці власників, адміністраторів та іншого керівництва, я б прислуховувалась до думки споживачів. Адже ви працюєте у сфері обслуговування і ваш бізнес прямо залежить від попиту. Мені здається, у ваших інтересах враховувати думку клієнтів та робити все якнайкраще, а не влаштовувати дискусії про підтекст у відгуках!

Еее... Це Ви зараз кому?))))
Проконсультуйтесь з Ос-ом, він майсерьки вичисляє хто пише, бо серед писавших в цій темі жодного власника... та іншого керівництва не було))))

Да ти шо? :blink: І давно ти бачеш IP адреси всіх коментаторів, що там сміливо розписуєшся у відсутності людей пов'язаних із закладом?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 січ. 2015 15:55 #95702 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Для мене наявність телевізора завжди викликає дискомфорт, бо, як правило, він гримить на повну гучність і дуууже відволікає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів